Reklama

Proč nenapíšete deníček?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 14.02.17 22:16
Proč nenapíšete deníček?

Hezký večer všem. Moc rada tu ctu denicky. Vsechny. Patri to k memu ritualu k ranni kave. A zda se mi, ze posledni dobou jich je malo a mne je to lito.

Za sebe rikam, ze bych i denicek rada napsala, myslim, ze zazitku a zkusenosti by se naslo mozna i vic, nez bych chtela, ale nejak nemam na ty reakce pod denickem.

Jake jsou vase duvody denicek nenapsat? Chapu ty z vas, ktere nemaji vubec potrebu psat verejne o svem zivote nebo jeho casti. Ale ty z vas, co mate chut se podelit, co vas drzi zpatky?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 14.02.17 22:19

@ngauruhoe tak ty reakce nečti ne? Co ti je po názorech cizích ženských na internetu? Zrovna tohle by mě teda od psaní deníčku neodradilo.

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 14.02.17 22:21

@AnastazieB a tak to snad ani nejde, ne? Neco napsat pro lidi a pak ani necist jejich reakci?! :)

Michaela2495
Kecalka 200 příspěvků 14.02.17 22:27

U mě osobně je to o tom, že se s něčím, svěřím nebo pochlubím a reakce?,,Kupte si slovník spisovné češtiny.. Nemá to hlavu ani patu.. Jste blbá, že jste si tohle od doktorů nechala líbit… Já bych všechno udělala úplně jinak a samozřejmě líp..''
Zkrátka mám pocit, že 75% uživatelek čte deníčky jen proto, aby mohly být za chytrolínky. Posledních 5 let jsem se těšila, až i já napíšu svůj porodní deníček. Čím víc jsem ale přečetla reakcí k deníčkům, tím menší jsem měla chuť ho napsat. Dnes mám skoro 7 měsíců po porodu a už se mi do toho absolutně nechce. Jen kvůli rýpalkám :cert: :cert:

fia80
Závislačka 2965 příspěvků 14.02.17 22:34

Teď by tě mohlo motivovat, že když napíšeš deníček, tak můžeš něco vyhrát - https://www.emimino.cz/…sme-balicek/

Deníček jsem včera napsala a uvažuju, zda ho teda zveřejním nebo ne. I když si říkám, že bych se snad měla umět nad komentáře povznést.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 14.02.17 22:35

Ja jsem napsala denicky tri. Uz je to dlouho. Komu se to nelibilo, nereagoval, komu ano, napsal. Dnes mam po tech letech ale opravdu pocit, ze kdyz nekdo ted napise denicek, zajima tady nektere „kruty“ akorat to, zda je to jak ze spisovatelova pera :roll:
Pokud se nekomu nelibi stylistika nebo obsah, tak to snad pozna po prvnich par radcich ne? Tak at to proboha nectou a setri si sve temer vzdy „chytre“ komentare na jindy…

blobfish
Závislačka 4466 příspěvků 14.02.17 22:44

Já se třeba nechci veřejně na internetu svěřovat s něčím, co je pro mě důležité. Až mě napadne něco nedůležitého, o čem bych chtěla napsat, třeba napíšu :-)

jednažena
Echt Kelišová 9297 příspěvků 14.02.17 22:45

Me taky vadi jizlive komentare. Nepotrebuju kritizovat za neoddelene odstavce atd. :D.

jednažena
Echt Kelišová 9297 příspěvků 14.02.17 22:47

@blobfish To je taky fakt a jeden z duvodu proc nic nenapisu.Ale ctu denicky rada..

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 22:50

@ngauruhoe Deníček mám napsaný, hodně jsem uvažovala o zveřejnění, ale jedna uživatelka mě tady opravdu hodně „sundala“, takže jeho zveřejnění odkládám na neurčito :roll: Účel pro mě už splnil, vypsala jsem se z toho, z čeho jsem potřebovala a v určitým slova smyslu jsem si jeho psaním ulevila :oops:

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 14.02.17 22:56

@destrukce
Je tady par chytrych horakyn, ktere si mysli, ze spolkly salamounovo h..o. :lol:
Navic me fascinuje, ze zrovna tyhle nemaji cele dny na praci nic jineho nez prispivat do diskuzi kamkoli, o cemkoli..ale hlavne aby byly co nejvic videt :lol:

Vyprdni se na ne!

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 1 inzerát 14.02.17 22:58

No pokud bych stála o rozbot svého slohu vrátím se do školy. Neřeknu ani ň na opravu zjevných hrubek, ale to co jsou některé komentující schopné vytknout…já beru komentář pod deníčkem jako koment k ději, k příběhu a ne ke stylu psaní apod. Takže asi tak :nevim:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 14.02.17 23:05

Proč? Protože si hlídám soukromí. Lidi, které si pustím do svého osobního světa, potřebuji dobře znát. :think: Navíc myslím, že můj život, ač mě vnitřně naplňuje, je relativně všední. Žádná bomba hodná literárního veledíla :mrgreen:

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 23:06
@BettyB. píše:
@destrukce
Je tady par chytrych horakyn, ktere si mysli, ze spolkly salamounovo h..o. :lol:
Navic me fascinuje, ze zrovna tyhle nemaji cele dny na praci nic jineho nez prispivat do diskuzi kamkoli, o cemkoli..ale hlavne aby byly co nejvic videt :lol:Vyprdni se na ne!

Spíš mě „sundala“ reakce na moji situaci, o které ten deníček je a opravdu nemám zapotřebí číst anonymní urážky na mě a celou svou rodinu ;)

Cicita
Kecalka 167 příspěvků 15.02.17 00:07

Souhlasim tady s holkama… Jde o ty chytrolinky. A ne jen skrz denicky, ja kolikrat mam chut zalozit nejakou diskuzi, pokecat a podrbat, trochu s nadhledem a ve srande, ale pak si vzpomenu na nektere prispevky a chut me prejde…
Ja tu uz kdysi pod jinou prezdivkou zalozila diskuzi o uplne blbine a bohuzel pouzila jako priklad vtipnou a opravdu modelovou situaci, kterou jedna uzivatelka rozpitvavala na asi 15 komentaru, co jsem to za cloveka, ja se snazila vysvetlit, ze to byl demonstrativni priklad, ale uz bylo pozde, dotycna z toho vydedukovala muj osobnostni profil :lol:
A clovek si opakuje porad dokola, ze mu tyhle typy muzou byt fuk, ale nekdy to proste odradi

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama