Autoškola - za jakou dlouho jste se uměli rozjíždět
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
V klidu, autoškola je od toho, aby tě to naučila. A když vidím autoškolu na křižovatce, tak počítám s tím, že tam je někdo nezkušený a nemusí se rozjet hned. Já šla do autoškoly taky řízením nepolíbená a ničemu to nevadilo. Naopak nám instruktor říkal, že ti, kteří zkoušejí doma mají třeba špatné návyky od neinstruktora a jde jim to hůře. Mě učili se rozjíždět tak, že mám sešlápnout plyn a držet mezi 1 tis- 2tis. otáčkách a pomalu pouštět spojku.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ničeho se nebojte, je to jen o cviku. Za chvíli vám to půjde jako nic
- načítám...
- Citovat
- Zmínit