Autoškola - za jakou dlouho jste se uměli rozjíždět

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3561
13.5.26 07:41

V klidu, autoškola je od toho, aby tě to naučila. A když vidím autoškolu na křižovatce, tak počítám s tím, že tam je někdo nezkušený a nemusí se rozjet hned. Já šla do autoškoly taky řízením nepolíbená a ničemu to nevadilo. Naopak nám instruktor říkal, že ti, kteří zkoušejí doma mají třeba špatné návyky od neinstruktora a jde jim to hůře. Mě učili se rozjíždět tak, že mám sešlápnout plyn a držet mezi 1 tis- 2tis. otáčkách a pomalu pouštět spojku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.26 23:57

Ničeho se nebojte, je to jen o cviku. Za chvíli vám to půjde jako nic

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze