Autosugesce po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BGH
Nováček 6 příspěvků 06.05.19 12:37
Autosugesce po ovulaci

Holky, ahoj, situace je taková…22 měsíců jsem kojila a neměla menzes, teď už 4 měsíce přesná jako hodinky snad na minutu, včetně toho, ze jsem poznala i ovulaci ( to před porodem vůbec)… tenhle mesic jsme si řekli, ze se začneme “snazit” a od te doby hrůza… u ovulace jsem i jednou zvracela ( zakládala jsem tu téma, pak jsem si udelala poprvé v životě ovu test a bylo to ovulaci), hrozne mě bolel pravý vajecnik…no a teď… je mi pořad nevolno, začaly mi téct prsa… to přece nejsem věci co bych si vsugerovala, navíc na těhotenství vůbec nespecham… fakt mi přijde, ze se to podařilo…mám výtok a vic příznaků apod., ale zároveň si rikam, ze je hrozne brzo něco zjistit i něco cítit, tak jestli si to nevsugerovavam? Myslíte, ze je to možný ať takhle? Mám opravdu pocit jiný než predchozi tři periody, ale nevím, jestli to nemůže být tím, ze jsme si řekli, ze se začneme snazit ( tudíž mám v sobě sperma-třeba jestli tak na mě hormonální působí?) Poslední menzes 20.4. Díky za všechny postřehy

Reakce:
Helca83
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 06.05.19 12:39

@BGH A nemáš náhodou ovulaci zrovna teď? Na těhotenství to je fakt brzy.

BGH
Nováček 6 příspěvků 06.05.19 12:42

@Helca83 Nene, podle menstruačního kalendáře mělal být 4.5., ale měla jsem ji buď ve stredu nebo ve čtvrtek,, test jsem si dělala v pátek po úměrný bolesti vaječníku -byl silný ale ne stejne a pak už to mělo sestupnou tendenci…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 12:46

No, to bys musela mít opravdu krátké cykly abys už byla těhotná a měla příznaky :thinking: já měla poslední ms 11.4. (cykly dlouhé 32 dní) a myslím, že i u mě je brzo na nějaké příznaky(7dpo) po nehodě co se stala kolem ovulace a přesto nějaké mám. Sugesce je mocná…

Helca83
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 06.05.19 12:47

Hmm, tak ale teď stejně nic nepoznas, až kolem MS, leda si udělat test třeba par dni před očekávaným termínem, ale když nenajdes //, stejně to nebude nic znamenat, vlastně ani když je najdeš… proste to bude příliš brzy :nevim:

Helca83
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 06.05.19 12:50
@Anonymní píše:
No, to bys musela mít opravdu krátké cykly abys už byla těhotná a měla příznaky :thinking: já měla poslední ms 11.4. (cykly dlouhé 32 dní) a myslím, že i u mě je brzo na nějaké příznaky(7dpo) po nehodě co se stala kolem ovulace a přesto nějaké mám. Sugesce je mocná…

Taky si myslím :think: Některé ženy prý cítí, i kdy dojde k otěhotnění; jedna známa mi říkala ze to věděla už 4 dny po sexu :nevim: za sebe ale musím říci ze jsem to poznala až po terminu vynechane ms :nevim:

BGH
Nováček 6 příspěvků 06.05.19 12:52

@Helca83 ja vím, fakt mi to jen vrtá hlavou :slight_smile:tak zkouším, jestli někdo nemá podobnou zkušenost

Váš příspěvek
Reklama