Averze na člena rodiny

Anonymní
23.2.21 13:45

Averze na člena rodiny

Ahoj holky. Prosím o ponechání anonymu, chodí sem rodina. Máte nějaké účinné rady, jak se vypořádat s averzí na někoho v rodině? Jedná se o rodinu manžela. Když nepočítám nevyžádané rady, tak máme fakt hezké poklidné vztahy. Jedná se o švagrovou, manželovu sestru. ta ženská je doslova manipulátor, ostatní si už zvykli a cupitaji kolem ní po špičkách, radši nic neříkají, ať není zle. Omezit vztahy nepomůže, protože se s mojí nebo manželovou rodinou vídáme často pohromadě a vždy je tam švagrová, takže to bych musela omezit vztahy se všemi a to nechci. Nesnesla žádnou partnerku mého manžela, jedna taková druhá maková, všechny byly krávy, na všech něco špatně, neustále u ostatních mě pomlouvá s maličkostmi, dokonce chodí za tchýni a ukazuje ji zprávy, že jsem ji odepsala stroze bez smajlíků a že ji nemám ráda a nechápe proč. Jsou to spíše dětinské detaily, ale když jich je málo klidně si vymýšlí lživé maličkosti a hlouposti, jen aby bylo drama a mohla mě shodit. Myslím, že to u ní pramení z jisté závisti a soupeření, ale už mi to dost vadí a když se máme vidět tak už jsem alergická jen když tam bude. Mě to vadí hlavne v tom že ikdyz mé ostatní mají dost rádi, tak mi to zmíni a už mě to otravuje hodně často. Jak účinně pracovat sama na sobě aby mi byla někde? Face to face udělat zle nebo si vyříkat nepomůže. To už tu xkrat bylo a účinek žádný, jen ji udělalo radost když viděla že mi to vadí. Díky moc 🍀 🍀

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5325
23.2.21 13:58

Ignorace, když uvidí, že na ní nereaguješ, tak si třeba najde jinou zábavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
751
23.2.21 14:01

U nas teď tohle proběhlo. Byla tak hustá, že nám prolezla doma věci. Konec chozeni po špičkách. Nafoukla se a vubec nam to nevadí dolejzat nebudeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
23.2.21 14:04

A co to zahrát do totální ignorace? Vůbec si jí nevšímat, neodpovídat, nechat ji. Kolikrát je to sice ještě víc nasere, ale já bych měla v sobě asi i klid, že z mé strany to není. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4857
23.2.21 14:05

Někdy ty svagrove jsou větší mor jak tchyně. :lol:
Hele mám to podobne a neporadím. :nevim: Já už se jí snažím neřešit. Jinak by mi hrablo. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
23.2.21 14:06

@venulka1 jo to už je jiný extrém, mě někdo porlejzat věci tak poletí dveřma ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 14:07
@venulka1 píše:
U nas teď tohle proběhlo. Byla tak hustá, že nám prolezla doma věci. Konec chozeni po špičkách. Nafoukla se a vubec nam to nevadí dolejzat nebudeme.

Jak a co u vás proběhlo? Já jsem fakt dost tolerantní člověk ale tahle pijavice mě už fakt vysává. Z několika stran slyším,,proboha cos ji udělala že tak o tobě mluví" a já se jen nadechnu a říkám že vůbec nic, prostě jen existuji. Pozdravim, poděkuji… Nic víc a pořád :pocitac: :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 14:07
@Maja25 píše:
Někdy ty svagrove jsou větší mor jak tchyně. :lol:
Hele mám to podobne a neporadím. :nevim: Já už se jí snažím neřešit. Jinak by mi hrablo. :lol:

Taky se chci snažit ale zatím mi to nejde… Nějaký tajný recept? 🙈 😄

• Citovat
  • Nahlásit
751
23.2.21 14:22
@Anonymní píše:
Jak a co u vás proběhlo? Já jsem fakt dost tolerantní člověk ale tahle pijavice mě už fakt vysává. Z několika stran slyším,,proboha cos ji udělala že tak o tobě mluví" a já se jen nadechnu a říkám že vůbec nic, prostě jen existuji. Pozdravim, poděkuji… Nic víc a pořád :pocitac: :pocitac:

Svagrova se u nas chovala jak doma chozeni po byte v kalhotkách koupání prostě doma. A poslední kapka byla kdyz nam vlezla do skříně a zacala si zkoušet moje věci. Jsem hodne tolerantní, ale co je moc je moc. Ne přiznávám se CIM vic stárnu tím vic mi vadi zásah do soukromi a přestávám byt Tolerantní. Doma nikoho nechci max se nekde sejít v bytě uz ne a žádné přespávání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
23.2.21 14:25

Mám něco podobného, akorát moje švagrová je takový hypochondr a opice dohromady. Neustále ji něco je. Nejdřív že musí na operaci, pak že má díru v břiše a furt něco. Je to hrozná jája. Pak se po každým opičí a musí mít vše novější, hezčí, kvalitnější… Je to prostě energetický upír a kolikrát nepomůže nic jiného než ignorace. O nikoho se nezajímá a řeší jen sebe :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 15:06
@Jessica4 píše:
Mám něco podobného, akorát moje švagrová je takový hypochondr a opice dohromady. Neustále ji něco je. Nejdřív že musí na operaci, pak že má díru v břiše a furt něco. Je to hrozná jája. Pak se po každým opičí a musí mít vše novější, hezčí, kvalitnější… Je to prostě energetický upír a kolikrát nepomůže nic jiného než ignorace. O nikoho se nezajímá a řeší jen sebe :roll:

Ano, to taky moc dobře poznávám. Hypochondr… Energetický upír je výstižně řečeno. Mě už vysává energii. Nedej bože když mi někdo něco pochválí, to skočí do řeči blesku rychle a upoutá pozornost zase na sebe

• Citovat
  • Nahlásit
209
23.2.21 18:40

A jak se k tomu staví manžel? Ať ji usadí on.
U nás je to právě naopak, moje sestra to je teda hrůza. Lituji mého manžela, co má za švagrovou. :roll: Já se s ní teda totálně dohádám snad pokaždé, když se vidíme, jelikož toto si líbit nenechám. :pankac:

U nás pomáhá věta, jestli by se nechtěla přestat slušně řečeno srkat nos do našeho života a řešit si ten svůj. :lol: Jinak když strhává pozornost na sebe, tak to řeším jako s malým dítětem… Už jsi skončila? Tak už můžeme dokončit debatu, kterou jsme začali, než jsi mi skočila do řeči? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 18:55
@Elea9 píše:
A jak se k tomu staví manžel? Ať ji usadí on.
U nás je to právě naopak, moje sestra to je teda hrůza. Lituji mého manžela, co má za švagrovou. :roll: Já se s ní teda totálně dohádám snad pokaždé, když se vidíme, jelikož toto si líbit nenechám. :pankac:U nás pomáhá věta, jestli by se nechtěla přestat slušně řečeno srkat nos do našeho života a řešit si ten svůj. :lol: Jinak když strhává pozornost na sebe, tak to řeším jako s malým dítětem… Už jsi skončila? Tak už můžeme dokončit debatu, kterou jsme začali, než jsi mi skočila do řeči? :palec:

Manžel ji má na háku a on je totální flegmatik stylem,,kdyby bylo na mě tak tam nejedu, kdo chce přijet ať si dojede" já ho v tom fakt miluju, jaký je klidný, on mi dost pomáhá anebo řekne,,však víš jaká je, nech ji blbku" no staví se k tomu rozumně. Nejsem hadaci typ, ani ona, ona je spíše takový ten neviditelný tetřev, co rýpe… V jejich rodině se moc nesluší říkat věci narovinu, když jsou všichni pohromadě tak to vypadá jako idylka, ale to proto že se tak tváří a pak když nejsou pohromadě tak řeší jeden druhého… Myslím že kdybych řekla byť i decentně jestli skončila tak mám divné pohledy z více stran :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4857
23.2.21 19:00
@Anonymní píše:
Taky se chci snažit ale zatím mi to nejde… Nějaký tajný recept? 🙈 😄

Usmát se, když ti něco vypráví atd. A v hlavě si říkat: ty jsi ale Kr… :lol: :lol: :lol:
To pomáhá. Ale musím přiznat, že ti to vezme hodně energie. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 19:08
@Maja25 píše:
Usmát se, když ti něco vypráví atd. A v hlavě si říkat: ty jsi ale Kr… :lol: :lol: :lol:
To pomáhá. Ale musím přiznat, že ti to vezme hodně energie. :nevim:

Vezme, zvlášť když máme dvouletou holčičku a když tam jsme tak to je teta století, samé cukrbliky, srandičky,, určitě s maminkou doma neuděláte paci paci"…když malé řeknu na něco ne tak,,ale jen ji vynadej té mamince, nenech si nic líbit"… Takže na oko super teta co rýpe kudy chodi…uff.. tolik energie to bere :mrgreen: :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat