Tchán nám blázní

Anonymní
16.2.21 20:49

Tchán nám blázní...

Dobrý den, s mým tchánem je to poslední dobou neúnosné. Pořád dokola omílá témata typu uprchlíci, ve vakcínách je čip, ať se neopovažujeme očkovat, covid je vymyšlené spiknutí, Ilonka Čáková a začal už i citovat Lubomíra Volného a jede si v jeho fanklubu… Pořád dokola, nic jiného ho nezajímá. Vyhrožuje, že pokud nebudeme volit spd, vydědí manžela. Co máme s ním dělat? Snažíme se být slušní a ignorovat to, ale nedá se. Pořád volá a posílá odkazy, to stejné dokolečka. Prosím o radu. Děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2248
16.2.21 20:52

To je těžko, je zima, nemůže se nikam chodit, setkávat se s lidma a tak se sedí u novin a internetu a pak to takhle dopadá.
Jak by asi zjistil, koho jste volili?
Nejde mu vymyslet nějaká zábava?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15426
16.2.21 20:54

No nějakým kouzlem je potřeba ošetřit jeho úzkost, frustraci a pocit bezmoci.

Žije sám? Jak to má s prací? Jak to má s nějakými volnočasovými aktivitami?

Je v širším příbuzenstvu někdo, s kým se má rád a dá na něj/ní (potomci to většinou nebývají)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6783
16.2.21 20:57

Máte to odkejvat, souhlasit a neřešit. Zbytečný čas a energie přesvědčovat přesvědčené. A k volbám jděte a volte koho chcete. Nemá Jak dokázat, že nevolite to jeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2262
16.2.21 21:01

Mám podobně pošahaného kamaráda. Teď už spíš bývalého. Volič SPD by měla být diagnóza a vstupenka do troltlhausu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 21:01

@Cenarius to jsme právě zkoušeli, přikyvovat, odsouhlasit, to se ale pak chytne a spustí přednášku, protože si myslí, že nás to zajímá.

• Citovat
  • Nahlásit
3585
16.2.21 21:04
@ropucha 02 píše:
Mám podobně pošahaného kamaráda. Teď už spíš bývalého. Volič SPD by měla být diagnóza a vstupenka do troltlhausu.

Mně podobné věci psal kamarád. Čipy, násilné očkování, zabití 5 mld lidí, Piráti.

Příspěvek upraven 16.02.21 v 21:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3585
16.2.21 21:06

Manžela vydědit nemůže kvůli tomu, že má rozdílné politické názory a bude volit jinou stranu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6783
@Ou píše:
No nějakým kouzlem je potřeba ošetřit jeho úzkost, frustraci a pocit bezmoci.

Žije sám? Jak to má s prací? Jak to má s nějakými volnočasovými aktivitami?

Je v širším příbuzenstvu někdo, s kým se má rád a dá na něj/ní (potomci to většinou nebývají)

Pokud studuje sociální sítě atd. Tak se dostane do takové sociální bubliny, kde všichni mají stejné myšlení. A opravdu každý kdo nesouhlasí je prostě „debil“, protože tam všude všichni jsou pro SPD, celý národ za ně bojuje! Atd. Atd. A pochybuju, že s ním něco z toho co píšeš nějak pohne. Podle vlastní zkušenosti. Člověk si musí udržovat nadhled a být přístupný i myšlenkám oponentů a to je sakra těžký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1179

Také jednoho takového znám. :( Prostě bych mu řekla, že se s ním nehodlám o politice bavit a že mě nezajímá. Nebavila bych se s ním o tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Ou žije s tchýní, nějak to zvládá, jde si dělat svoje.. práci má, chodí denně, volnočasové aktivity nemá, je rád doma. Na nikoho moc nedá, je takový alfasamec široké rodiny.

• Citovat
  • Nahlásit
2276
16.2.21 21:07

Vypnout mu televizi, internet..dat do ruky lopatu at jde neco delat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2262
16.2.21 21:07
@topazio píše:
Mě podobné věci psal kamarád. Čipy, násilné očkování, zabití 5 mld lidí, Piráti.

Jojo, a 5G síť. A covid neexistuje :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9106
16.2.21 21:09
@Renca8 píše:
Vypnout mu televizi, internet..dat do ruky lopatu at jde neco delat :lol:

Nebo vnoučata na hlídání :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3585
16.2.21 21:14
@ropucha 02 píše:
Jojo, a 5G síť. A covid neexistuje :roll:

To také. Psal mi takové romány. Já mu dala vždy jen palec nahoru :mrgreen:, nechtěla jsem s ním diskutovat a pak jeho psaní přestalo, došlo mu, že o ty kydy nemám zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat