Babička a vánoční dárky pro vnučku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 18:12
Babička a vánoční dárky pro vnučku

Ahoj holky. Moje matka se me neustale vyptava kolik toho mame pro malou k vanocum a vzdy prijde ze tedy neco dokoupila. A ze toho chce mit vic nez my. Darky si rozbaluje dcera u babicky. Vim ze vanoce nejsou jen o darkach ale na druhou stranu, co si budeme povidat, vim jak to maji deti. Dost me to od me matky mrzi :( jaky na to mate nazor?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11944 příspěvků 08.12.18 18:15

tak ji nerikej, co mate nakoupeno. jak jednoduche :nevim:

sakota
Kelišová 5600 příspěvků 08.12.18 18:15

Mi by to bylo uplne sumak. :-O Taky dostavame darky od nasich az 25. u nich, u nas dostane dcera tri, syn jeden (mimino) a u babicky pocitam pres deset stopro. Neresim, proc bych mela? O darkach prizen vlastniho ditet fakt snad neni…

Lama Lama
Hvězda diskuse 49960 příspěvků 4 inzeráty 08.12.18 18:16

Nazor je, ze at jich matam, kolik chce…a ty taky

lamicina
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 08.12.18 18:19

Tohle bych vůbec neřešila, není to přece soutěž o víc nebo méně dárků nebo dokonce lepší nebo horší rodiče. My si navzájem dárky teda nepřepočítáváme :nevim: vůbec.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1245 příspěvků 08.12.18 18:39

A co? :nevim: ježíšek to přinesl pro ni tam i tam, ne?

Kriss Tina
Kelišová 7076 příspěvků 08.12.18 18:40

Já bych byla ráda, aspoň ušetříš :mrgreen: ne já mám tchýni ta nakupuje v jednom kuse, to už teď sme připravení až od nich pojedem na vánoce tak nám bude auto praskat ve švech. Já kupuju pár věcí, co se mi fakt líbí, s čím si syn vyhraje a s čím si Budem moct hrát i my s ním, a když budou babičky chtít koupit 100 dalších dárků tak ať si poslouží, já jim nic zakazovat nebudu, když dají něco co doma nechci tak jim řeknu ať si to nechají u sebe doma, až bude malej u nich aby si měl s čím hrát. Tohle domlouvání dárků už sem vzdala.

Russet
Extra třída :D 13313 příspěvků 08.12.18 18:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Moje matka se me neustale vyptava kolik toho mame pro malou k vanocum a vzdy prijde ze tedy neco dokoupila. A ze toho chce mit vic nez my. Darky si rozbaluje dcera u babicky. Vim ze vanoce nejsou jen o darkach ale na druhou stranu, co si budeme povidat, vim jak to maji deti. Dost me to od me matky mrzi :( jaky na to mate nazor?

Tak jí neříkej, co jste koupili :nevim: Když chce utrácet, ať utrácí.

NikysekR
Extra třída :D 10410 příspěvků 12 inzerátů 08.12.18 18:59

@Kriss Tina U nás je to úplně stejně :mrgreen: A s tím autem je to přesné :mrgreen:

Králičice
Extra třída :D 13289 příspěvků 08.12.18 19:08

To já už tchyni trochu krotím - nechci, aby měly děti pod stomečkem 20 nblbostí, když si z toho zapamatují třeba jen 2-3 dárky. A on ten pokojíček taky není nafukovací.

Ennny
Ukecaná baba ;) 2203 příspěvků 08.12.18 19:09

Já to nechápu ,vy jako soutezite kdo dá malé víc dárků? :lol: ty vogo tvoje problémy na moji hlavu … nechceš třeba řešit důležité věci a ne ptákoviny? :roll:

Aspera
Generální žvanilka 21467 příspěvků 08.12.18 19:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Moje matka se me neustale vyptava kolik toho mame pro malou k vanocum a vzdy prijde ze tedy neco dokoupila. A ze toho chce mit vic nez my. Darky si rozbaluje dcera u babicky. Vim ze vanoce nejsou jen o darkach ale na druhou stranu, co si budeme povidat, vim jak to maji deti. Dost me to od me matky mrzi :( jaky na to mate nazor?

U nás většinu dárků zaplatí prarodiče. Dali mi peníze, ať něco vyberu a sešlo se toho tolik, že to pokryje skoro vše co jsme chtěli koupit. Výhoda je, že naši jsou na vánoce tady, takže nemusí dělit, že tohle je od nich a tohle od nás, jen od tchánovců dostanou dárky až dýl.

GabinkaCh
Závislačka 3020 příspěvků 08.12.18 19:18

Nechápu co zakladatelku trápí? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 19:23

Ach jo, to bych chtěla mít. Já dávala k tchýni dárek pro syna, do 500 Kč, které nám zaplatila a dostala jsem vynadáno, co jsem to koupila za kravinu :nevim: Že jsem mu měla koupit boty,nebo oblečení. Přestavujeme, tak nemáme peníze nazbyt. Klukovi jsou 2,5 roku. TAk od koho by měl dostávat hračky a ptákoviny, než od babičky :nevim: Koupila jsem mu vařič smažič od play-doh, rád si hraje na kuchaře a dává mi nádobí na sporák. Kdyby to byla babička co proto, koupí mu kuchyňku :mrgreen: Peníze na to má.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 19:28

Omlouvám se za anonymitu, nechci se nechat poznat. Já zakladatelku chápu. Taky jsem jako dítě, měla takovou babičku, co chtěla koupit víc / větší / za víc peněz a zpětně vím, že rodiče mrzelo, že se je snaží trumfovat, přehání to, máme toho moc a oni už někdy ani nemají, co by nám koupili, protože všechno koupí ona. I dnes na pravnoučata je taková, třeba někdo koupí dítěti jednu nějakou tvořivou sadu nebo hračku, tomu se to líbí a ona při další příležitosti koupí pět takových do řady. Horší je to k narozkám a pod., kdy to dítě vidí, že tenhle mi dal jeden domeček pro panenky a ona k tomu auto, karavan, pět panenek a chatu. Já jako dítě jsem si to uvědomila a začala negativně vnímat řekla bych tak v 6-8 letech a začala jsem mít pocit, že si mně babička chce koupit a hlavně trumfnout moji mámu (svoji snachu), i když naši to nikdy před námi tak nepodali. Jakkoli ji mám ráda, štve mně to, štvalo mně to jako to obdarované dítě a teď jako toho, co dary dává a je „trumfován“. A o ješte někdy nezapomene zdůraznit, kolik to stálo a už nám dá jenom nějakou (stejně zbytečně velkou) sumu, protože jinak by neměla na lístek domů nákup, než přijde další důchod. Nedá se s tím nic dělat, ale neboj, děti nejsou blbé a přijdou nato.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >