Zklamaná babičkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Izumi Miyako
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 28.11.18 07:42
Zklamaná babičkou

Přinejmenším bych se potřebovala vypsat. To, že mám matku, která se moc nedá označit, že hodnou a milou matku, natož babičku, není nic nového pod sluncem. Je čím dál tím horší. Ale… Včera pozdě večer se stalo to, že malá měla 40 horečky a po lécích ji teplota neklesala. Spíše stoupala. Táta zavelel, že jedem na pohotovost.

Přitom vzbudil nějak mámu chrápající půl dne na gauči. Ta přišla jakoby mi pomoc s malou. Poslal ji táta. No, udělala ji alespoň mléko, když k ní nechtěla. Což je kapitola sama pro sebe. Ale co.

Pak na nás dole řvala, že jsme bordelářky a hledala malé bundičku, která visela na věšáku, Cítila se být uražená, když na ní táta houknul, že dělá zbytečné scény. To, že je bunda na věšáku se na ní volalo několikrát. Ona někdy přes sebe neslyší ostatní.

Než jsme odjeli, tak jsem si odskočila na wc a malá byla chvilku sama s rodiči. Sotva, co jsem odešla, matka začala vřískat ať na ní malá nehrabe. Tátu tím naštvala, takže ji seřval. Přičemž se máma uraženě otočila a šla si zase lehnout. Zatímco my jsme jeli 30 km na pohotovost s dítětem mající vysoké horečky.

Táta mi v autě pak říkal, že ho svým přístupem matka hodně naštvala. Očekával od ní, že bude mít více vlídného slova pro nemocné dítě. Hlavně, že se bije do prsou, že měla tři děti a všichni by ji měli kvůli tomu blahoslovit.

Malá má pořád teploty, je hodně spavá a málo močí. Za chvíli s ní jdu opět k doktorce. Doufající, že z diagnozy zastydlá rýma nebu něco horšího.

Doufám, že jednou malé seženu nějakou hodnou paní, co ji babičku vynahradí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Regina Hero
Nadpozemská drbna 27433 příspěvků 28.11.18 07:48

Ach jo, ty pořád čekáš na nějaký zázrak nebo co? Problémy s matkou máš už od samého začátku, byla taková vždycky a bude taková asi už napořád… ty jsi matka, ty máš dítě, nečekej pořád, že ti všichni budou pomáhat, budou sluníčkoví, budou při ruce, budou milí a ochotní, postav se na vlastní nohy, odejdi od rodičů a máš větší část problémů vyřešenou…

Vemas
Kelišová 5390 příspěvků 28.11.18 07:48

A proc s ni bydlis?

luccifera
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 28.11.18 07:49

Rodinu si clovek nevybere, takze bud vdecna ze ma mala prima dedu, ne?

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 28.11.18 07:57

Tak aspoň máš kde bydlet, ne?

Stěžuješ si tu co se tvoje dítě narodilo, buď s tím něco dělej nebo sklapni paty, co víc ti k tomu říct. Nevím, jaký zázrak očekáváš.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32968 příspěvků 28.11.18 07:59

už zase? Proč u mámy pořád bydlíš, když dělá všechno špatně?

Izumi Miyako
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 28.11.18 08:02

@luccifera Jo, to má. Alespoň to… Táta když něco, tak je na něj spolehnutí.

Pozn. Ne, že by mě zdejší komenáře nějak překvapily. Vlastně jsem je i čekala, ale co alespoň jsem se vypsala. :mavam:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27433 příspěvků 28.11.18 08:05
@Izumi Miyako píše:
@luccifera Jo, to má. Alespoň to… Táta když něco, tak je na něj spolehnutí.Pozn. Ne, že by mě zdejší komenáře nějak překvapily. Vlastně jsem je i čekala, ale co alespoň jsem se vypsala. :mavam:

to víš, no… to jsou ty léta zkušeností… kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody… sebelítost ještě nikdy nikomu nepomohla… když chceš něco změnit, tak to budeš muset změnit ty… zůstáváním na místě se prostě nic nezmění…
Víš, to vypsání ti pomůže tak na pět minut, dál to bude stejné… pořád… jen si sama sobě nalháváš, že ty jsi ta největší chudinka a že to nemá řešení… ale ono to řešení má, jen ten krok neudělá tvoje matka, ale musíš to udělat ty… a ty nic dělat nechceš, protože ti to svým způsobem vyhovuje… pak to prostě přijmi jako fakt a nestěžuj si…

Příspěvek upraven 28.11.18 v 08:07

stinga
Závislačka 4445 příspěvků 3 inzeráty 28.11.18 08:07

@Izumi Miyako víš, ale tvá matka fakt už lepší nebude, takže chápu, že jsi z ní zklamaná, ale zas na druhou stranu, ona je pořád taková a ty nemůžeš čekat, že se změní - bohužel nezmění
ona bude ten typ, co ty špatné vlastnosti, budou se stářím pořád horší, takže fakt od ní nic moc dobrého nečekej :kytka:

stinga
Závislačka 4445 příspěvků 3 inzeráty 28.11.18 08:09

@Izumi Miyako a malé dávej hodně pít, to ti určitě poradili i u doktora, klidně oslaď čajík nebo jí dej vodu se sirupem, ať přijímá tekutiny, menší zlo je trochu cukru, než zánět ledvin

scentini
Závislačka 3461 příspěvků 28.11.18 08:11

Znam to, nejlepsi je se odstrihnout. A resit sebe a dite. Ne furt mamu.

Annabela11
Závislačka 2600 příspěvků 28.11.18 08:24

@Vemas Není první ani poslední která bydlí s rodičema. :nevim: Důvod třeba málo peněz.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16802 příspěvků 28.11.18 08:27

Já tedy neznám historii tvé rodiny, ale babičky s odtažitým vztahem k vnoučatům se nezmění, spíš naopak (vlastní zkušenost) :think: Bud ráda za fajn tatínka (tedy dědu) :kytka:
Na druhou stranu, opravdu nechápu, proč bydlíš s prarodiči??? Primární zodpovědnost za dítě je na tobě a otci dítěte (nevím, proč tu nefiguruje?)!
A nachlazenýmu dítěti nedávej mlíko, spíš bylinkovej čaj s medem! At jste brzy v pořádku :kytka:

Příspěvek upraven 28.11.18 v 08:27

Annabela11
Závislačka 2600 příspěvků 28.11.18 08:27

@Izumi Miyako Tvá matka je teda co píšeš opravdu úžasná babička.Takovou bych také chtěla mít. :roll: Asi není moc normální…Ideální je odstěhovat se ale vím že ne vždy je to jednoduché,nevím co poradit.

Annabela11
Závislačka 2600 příspěvků 28.11.18 08:30

@pe-terka Bydlí s rodiči ne prarodiči.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >