Bakterie Ecoli - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Moni-kka
Nováček 6 příspěvků 2 inzeráty 06.08.19 10:20
Bakterie Ecoli

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s Ecoli. Jsme již 8 den v nemocnici se synem, pouze 5 týdnu starým :( :,(.
Máme vodnatý průjem od začátku brání ATB a opruzeny konečník…mazat jsem mohla jak jsem chtěla… ale stejně, tedy oplachuji černým čajem a mažu Imazol a přes den sudocrem… je to teda něco. Stále z něho teče hnědá tekutina, která ho dráždí…
vetrame..

Mate i vy zkušenost, že jste byli hospitalizováni? A měli jste průjem celou dobu i doma, prostě než se dobraly ty ATB?
Lékaři nejsou schopni se vyjádřit, přitom je to vše z tich léků… laktobacily máme.
Bojím se jen, že se to vrátí… museli by jsme zase do nemocnice? Máte zkušenost?

Děkuji. :kytka:

Reakce:
Uživatel je onlineMicilin
Stálice 78 příspěvků 06.08.19 10:24

Ahoj, je opeuzeny z toho drazdiveho průjmu, snaž se namazat opravdu silnou vrstvou Sudokremu, aby nebyla kůže v kontaktu se stolici. Nám pomohl víc net černý čaj repikovy. Pokud to bude možné, tak aspoň do zhojeni bych dávala látkové plenky. Také jsme byli s průjmy v nemocnici, syn mel teda jinou bakterii, a průjmy přešly asi 3 dny po propuštění, az jsme dobrali ATB.

Váš příspěvek
Reklama