Balea kosmetika

Luuca L
19.4.21 08:21

Balea kosmetika

Ahoj, zkusím se zeptat tady přímo na tuto značku? Máte ji rádi? Co používáte? Jak jste spokojené? A hlavně, je to opravdu vysoce kvalitní kosmetika jak se píše? Mam Dm značku ráda, na úklid a ústní hygienu používám jen od nich, ale jak hygienické potřeby? Děkuju za vaše názory :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3423
19.4.21 08:23

Kupuji od nich krémy na ruce, pomůcky na holení, teď jsem zkusila modrou pečující řadu na oči a hydrataci. Spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
19.4.21 08:32

Vysoce kvalitní vzhledem k složení rozhodně není. Kolikrát je na obalech napsáno eko, bio a přitom to přírodu vidělo maximálně tak z rychlíku - a tím nenarazim jenom na Baleu. Ale jistě se najdou lidi, kterým bude vyhovovat. Já mezi ně nepatřím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
19.4.21 08:33

@Luuca L Muž používá kuličkový deodorant já pleťovou vodu, obcas sprcháč, krémy na nohy, spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
19.4.21 08:34

Já používam sprcháče, šampóny a kondicionéry a spokojenot :) Vše krásně voní a za tu cenu paráda :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Luuca L
19.4.21 08:40

A jaký Myslíte, že je rozdíl mezi Balea -Nivea?

• Citovat
  • Nahlásit
5216
19.4.21 08:45
@Arkedona píše:
Vysoce kvalitní vzhledem k složení rozhodně není. Kolikrát je na obalech napsáno eko, bio a přitom to přírodu vidělo maximálně tak z rychlíku - a tím nenarazim jenom na Baleu. Ale jistě se najdou lidi, kterým bude vyhovovat. Já mezi ně nepatřím :)

tak u baley není psané nic eko, bio pokud vím. Já od dm používám alverde, tam to píšou že je to přírodní…ale taky si nedělám iluze že to bude plně přírodní kosmetika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6349
19.4.21 08:58

Sprcháče, tekutá mýdla, krémy na ruce a tělová mléka, to vše je super. Osvěžující sprej na obličej k porodu bomba. Deodoranty jen tak na osvěžení ok. Šampony mi nesedí a pleťová kosmetika už vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Luuca L
19.4.21 09:00

@Tableta A na děti používáte též od Dm značky?

• Citovat
  • Nahlásit
6349
19.4.21 09:01

@Luuca L Ne. Moje dítě má ekzém. Ale když si chce dcera namazat ruce, aby byla frajerka, tak z toho kovbojku nedělám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3308
19.4.21 09:12

Hotové pleťové masky, čistící pleťové ubrousky, dětské vlhčené ubrousky, hygienické vložky i slip, kapesníky, odličovací tampony, krémy na ruce, sprcháče, kuličky i sprej deo, pěna na holení, holítko, opalovací i poopalovací oleje, spreje a mléka,…

Využívám hodně limitované edice, nyní mám např. melounové úklidové ubrousky a kuchyňské utěrky se srdíčky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
19.4.21 12:23

Já kupuji pleťové masky, tělové mléka, deodoranty atd. Za tu cenu je to naprosto pecka. Nikdy se mi nestalo, že bych se potom nějak osypala nebo tak něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16482
19.4.21 12:27

Vysoce kvalitní určitě není. ale dá se použít, dají se tam najít dobré produkty za málo peněz. mám ráda sprcháče, šampony taky ujdou, i kondicionery. jejich med řada na plet je slušná, odličovací olej taky. za mě je to dobrá kosmetika/drogerie pro studenty. ted už bych se k ní nevrátila (myslím kosmetiku, sprcháče beru pořád)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16482
19.4.21 12:28
@meduzka23 píše:
Já kupuji pleťové masky, tělové mléka, deodoranty atd. Za tu cenu je to naprosto pecka. Nikdy se mi nestalo, že bych se potom nějak osypala nebo tak něco.

jo, ty masky jsou dobrý :palec: za ty prachy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Luuca L
19.4.21 12:30

@debra.morgan No když najedu na Dm shop a kouknu na jejich značku, píšou vysoce kvalitní :think: a kosmetika z Německa by měla být, ale kdo ví

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat