Kamarád, bavit se s ním, či ne

Anonymní
16.4.21 01:24

Kamarád, bavit se s ním či ne

Ahoj holky a všichni kdo čtete tento příspěvek, jelikož už jsem strašně zoufalá a sama se nedokážu pevně rozhodnout jak s touto situací naložit rozhodla jsem se založit zde profil a poprosit o radu, nebo alespoň slyšet váš názor, možná by mi to mohlo nějak pomoc…

Mám jednoho kamaráda, kterého mám opravdu moc ráda a cítím k němu lásku, mám pocit že jsem se do něj zamilovala, nebo alespoň ho mám fakt strašně moc ráda.. známe se asi 2 roky, ale nikdy jsme se nijak víc nebavili, až jednoho dne jsme si začali více psát a zašli ven… od té doby jsme hodně v kontaktu navštěvujeme se, koukáme na filmy, chodíme ven a trávíme spolu poměrně hodně času a strašně mě to baví, toto období co se bavíme více trvá asi půl roku a mě to hrozně baví, protože si myslím, že jsem se do něj zamilovala, nejraději bych s ním chtěla být furt kdekoli a kdykoliv.. problém nastává právě teď, on moc dobře ví, že bych já moc ráda chtěla něco víc než jen kamarádství, ale to přechází, dělá že to nevidí, nebo si z toho dělá srandu ironicky, že jsem jeho láska apod. Prostě já to beru jinak než on a tady je ten problém, navíc vím, že si teď našel holku se kterou chodí, nebo dalo by se to tak nazvat… znáte to.. trochu mě to trápí, ničí když vím, že teď šanci rozhodně nemám, možná někdy do budoucna jako nějaká náhrada? Nevím, zkrátka už pul roku čekám co se z našeho přátelství vyklube a stále nic, spíš on si našel úplně jinou holku a pocit že to nejsem já mě hodně trápí, tak si kolikrát říkám jak se mám v této situaci zachovat, hodně přemýšlím o tom se s ním přestat bavit když vím, že spolu pravděpodobně nebudeme když se kvůli tomu tak trápím, na druhou stranu je fakt strašně super kamarád se kterým mě baví se scházet a zase o to bych také nerada přišla, tak nevím jak dále naložit s touto situací.. zažily jste někdy něco podobné? Prosím o radu ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63520
16.4.21 04:35

Zapomeň na něj. Kdyby tě chtěl, chová se jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
16.4.21 05:03
@martina.se píše:
Zapomeň na něj. Kdyby tě chtěl, chová se jinak

Přesně tak. Podle mě si tě neváží ani jako kamarádky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
16.4.21 05:47

Když mi bylo asi tak 13, tak jsem se dostala do stejne situace s kamarádem se kterým jsem se znala fakt odmalička. Já se akorát trápila, on vysmatej. Nakonec jsem někde sebrala sílu utnout kontakt a bylo to to nejlepší, co jsem pro sebe tenkrát mohla udělat a teď si říkám, jak jsem byla blbá, že jsem to neudělala hned :lol:

Nic z toho nebude, maximálně tě využije, když se mu to bude hodit a ty se budeš akorát trápit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12293
16.4.21 06:08

On o tebe nestojí. Pokud se s ním budeš stále scházet, budeš vyřízena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5137
16.4.21 06:21

Zbytečně se trápíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
16.4.21 07:11

Nemá o tebe zájem jako o ženu. Kdyby tě chtěl už by dávno něco bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
16.4.21 07:25
@nactileta píše:
Když mi bylo asi tak 13, tak jsem se dostala do stejne situace s kamarádem se kterým jsem se znala fakt odmalička. Já se akorát trápila, on vysmatej. Nakonec jsem někde sebrala sílu utnout kontakt a bylo to to nejlepší, co jsem pro sebe tenkrát mohla udělat a teď si říkám, jak jsem byla blbá, že jsem to neudělala hned :lol:Nic z toho nebude, maximálně tě využije, když se mu to bude hodit a ty se budeš akorát trápit.

Máš asi pravdu, když ono je to strašně těžký i když mezi námi nic není strašně ráda se s ním vídám i jako z přátelského hlediska i když bych chtěla víc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 07:43

Je škoda zahodit kamarádství. Chtělo by to asi jen změnit přístup k němu a odmilovat se :lol:
Taky jsem zažila a dokázala jsem být jen kamarádka. Pomohlo mi se stýkat méně a vzít ten fakt, že nic víc nebude mezi námi jen kamarádství.
Také to zažívám z druhé strany.
Mám kámoše od základní školy a bydlíme do dnes kousek od sebe.
Miloval mě strašně dlouho a taky to několikrát na mě zkusil. Zjistil, že z toho nic nebude, byl naštvaný, zklamaný ale byl schopný si najít přítelkyni. Pozval mě dokonce na svatbu a to bylo divný…
Byl nalitej a cítila jsem, že pořád ke mě něco cítí. U tance se ke mě mačkal až moc :lol: Dodnes se setkáváme.
Když se spolu domluvíme, tak já to směřuji tak, aby tam byli všichni jeho žena i jejich dítě, bohužel on si to vždy nějak zařídí aby semnou byl sám..
Jeho žena mě moc nemusí a já se jí nedivím, bůh ví co jí všechno doma o nás řekl, známe chlapy, určitě si něco i přebarvil. Mě se on vůbec nelíbí, ale mám ho ráda, je fajn kámoš.

• Citovat
  • Nahlásit
31115
16.4.21 07:47

V jalových letech kolem sedmnácti bych takový vztah udržovala. Dnes bych něco jako kamaráda, co vychrapuje s další holkou a mě si zve na filmy a pokec nechtěla. Samotné by mi vadilo, kdyby můj protějšek měl takovou kámošku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
16.4.21 08:15

Asi bych to utla nebo vyrazne omezila. Driv, nez to udela on, protoze to by bolelo vic.
Pokud ten jeho vztah bude trvat, je jen otazkou casu, kdyz te sam odstrihne, protoze tohle kamaradstvi maloktera partnerka dokaze tolerovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12293
16.4.21 11:23
@Anonymní píše:
Je škoda zahodit kamarádství. Chtělo by to asi jen změnit přístup k němu a odmilovat se :lol:
Taky jsem zažila a dokázala jsem být jen kamarádka. Pomohlo mi se stýkat méně a vzít ten fakt, že nic víc nebude mezi námi jen kamarádství.
Miloval mě strašně dlouho a taky to několikrát na mě zkusil. Zjistil, že z toho nic nebude, byl naštvaný, zklamaný ale byl schopný si najít přítelkyni. Pozval mě dokonce na svatbu a to bylo divný…
Byl nalitej a cítila jsem, že pořád ke mě něco cítí. U tance se ke mě mačkal až moc :lol: Dodnes se setkáváme.
Když se spolu domluvíme, tak já to směřuji tak, aby tam byli všichni jeho žena i jejich dítě, bohužel on si to vždy nějak zařídí aby semnou byl sám..
Jeho žena mě moc nemusí a já se jí nedivím, bůh ví co jí všechno doma o nás řekl, známe chlapy, určitě si něco i přebarvil. Mě se on vůbec nelíbí, ale mám ho ráda, je fajn kámoš.

Ale to jen dokazuje ti, ze to není kamarádství, když jeden touží
Je to blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
16.4.21 15:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky a všichni kdo čtete tento příspěvek, jelikož už jsem strašně zoufalá a sama se nedokážu pevně rozhodnout jak s touto situací naložit rozhodla jsem se založit zde profil a poprosit o radu, nebo alespoň slyšet váš názor, možná by mi to mohlo nějak pomoc…Mám jednoho kamaráda, kterého mám opravdu moc ráda a cítím k němu lásku, mám pocit že jsem se do něj zamilovala, nebo alespoň ho mám fakt strašně moc ráda.. známe se asi 2 roky, ale nikdy jsme se nijak víc nebavili, až jednoho dne jsme si začali více psát a zašli ven… od té doby jsme hodně v kontaktu navštěvujeme se, koukáme na filmy, chodíme ven a trávíme spolu poměrně hodně času a strašně mě to baví, toto období co se bavíme více trvá asi půl roku a mě to hrozně baví, protože si myslím, že jsem se do něj zamilovala, nejraději bych s ním chtěla být furt kdekoli a kdykoliv.. problém nastává právě teď, on moc dobře ví, že bych já moc ráda chtěla něco víc než jen kamarádství, ale to přechází, dělá že to nevidí, nebo si z toho dělá srandu ironicky, že jsem jeho láska apod. Prostě já to beru jinak než on a tady je ten problém, navíc vím, že si teď našel holku se kterou chodí, nebo dalo by se to tak nazvat… znáte to.. trochu mě to trápí, ničí když vím, že teď šanci rozhodně nemám, možná někdy do budoucna jako nějaká náhrada? Nevím, zkrátka už pul roku čekám co se z našeho přátelství vyklube a stále nic, spíš on si našel úplně jinou holku a pocit že to nejsem já mě hodně trápí, tak si kolikrát říkám jak se mám v této situaci zachovat, hodně přemýšlím o tom se s ním přestat bavit když vím, že spolu pravděpodobně nebudeme když se kvůli tomu tak trápím, na druhou stranu je fakt strašně super kamarád se kterým mě baví se scházet a zase o to bych také nerada přišla, tak nevím jak dále naložit s touto situací.. zažily jste někdy něco podobné? Prosím o radu ;)

Za me nejlepe utnout kontakt. Jakmile uz k nemu neco citis, furt budes doufat v nadeji, ze treba jednou se to podari. Sam jsem zazil a mohu rict, ze to je dost vycerpavajici. Navic te to neskutecne brzdi, bude te to privadet do smutnych nalad nebo edejboze depresim.
Prvni dny budou horsi, ale bez s tou vidinou, ze on to tak nevidi, nechtel te do teto kategorie a to proste nemuze fungovat :).
Pokud ho nedokazes uplne odstranit, furt si pripominej je to jen kamos a chovej se k nemu jen jako k nekomu znamemu, ne k nekomu koho zboznujes.
Urcite nedoufat, pomalu se vzdalovat! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
16.4.21 15:27
@Anonymní píše:
Jeho žena mě moc nemusí a já se jí nedivím, bůh ví co jí všechno doma o nás řekl, známe chlapy, určitě si něco i přebarvil. Mě se on vůbec nelíbí, ale mám ho ráda, je fajn kámoš.

Mela bys vzit rozum do hrsti a odstranit ho sama, kdyz dobre vidis, jak se trapi :). Je hezky byt obdivovana, ale vse ma sve hranice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat