Bazální teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  28.09.03 13:06
bazální teplota

Mám veliký dotaz.Napište my prosím někdo víc o měření bazální teploty .Z manželem by jsme chtěly druhé dítě.to první přišlo neplánovaně ale tohle by jsme chtěli naplánovat.Jak má být teplota vysoká?Splodnýmy dny tedy s jejím výpočtem to nevyšlo třičtvrtě roku jsme se snažily ale marně.Za odpovědi předem děkuji. ;-) 8-) :-]

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  28.09.03 13:17
bazální teplota

Ahoj,asi nejlépe je to popsáno v tématu těhotenství,zadej bazální teplota a zobrazí se ti článek „Naplánujte si mimnko“.Přeji ti příjemné snaženíčko.Jindra

Anonymni  28.09.03 13:21
bazální teplota

Ještě je to perfektně popsané na www.sexus.cz.Také zadáš do vyhledávače Bazální teplota a můžeš se dozvědět,co budeš potřebovat.

Anonymní  21.08.14 06:49

Ahoj,
Cca 3 dny po ovulaci mi teplota vystoupala na 36,6 a drzela se tam 4 dny. 7.DPO klesla na 36,4. Dalsi den 36,7 a ted dva dny po sobe 36,8. Delala jsem si test 5DPO a 9DPO. Oba negativni a snehobile. Krece v brise mam uz asi tyden. Od vcera me boli prsa, ze skoro brecim.
Vim, ze to jiste nevite ale muzu byt tehotna? Desi me ta zvysena BT.
Styk byl presrusovany. Prosim zachovat anonymitu, stydim se jak jsem blba.

MonaSun
Kecalka 455 příspěvků 21.08.14 07:42

Tehu byt klidne muzes :-) na testovani je jeste brzo zkus az v den ms. Pokud tehu nejsi tak by ti mela teplota pred ms nebo v den ms poklesnout o dost. Mi to taky tak skakalo o 2st ale to jeste nic byt nemusi. Pokud bysi byla tehu tak se teplota od ovulace drzi vic jak 18dni nahore :-)

Anonymní  21.08.14 07:55

Dekuju!
Ja uz mam zpozdeni 9 dni. Ale to je v pohode, protoze mam cyklus po vysazeni HA rozhazenej. A chodi mi to i po 40 dnech!
Ja uz nevim, co je priznak a co jen pms. Jsem nekde cetla, ze pri uhnizdovani teplota klesne a pak vystreli nahoru. A me prave klesla a ted se drzi nahore. 36,8 jsem nikdy nemela.
Dnesni test negativni (10 dni po styku) tak to uz by ukazalo ducha ne?

MonaSun
Kecalka 455 příspěvků 21.08.14 08:05

Ono 10dni po styku je kratka doba. Nevis kdy se dostaly spermie do vajicka a tyden muze klidne trvat nez se zahnizdi a nez zacne produkovat HCG taky chvili trva :-) pockala bych jeste tyden, ted je opravdu brzo :-) a planujete mimco?

Anonymní  21.08.14 08:10

Sakra, takze jsem se mozna radovala zbytecne. To cekani mi zabije :(
Neplanujem, rozesli jsme se. :,(

andelka83
Neúnavná pisatelka 16079 příspěvků 21.08.14 08:13

10 DPO je strašně brzo, u většiny žen i na ducha. Pokles implantační může být a nemusí, a teplota může stoupnout pak jen mírně, ne vystřelit. Zásadní je aby BT neklesla pod linii předovulačních teplot. Testovala bych tak 12-14dní po ovulaci.

Anonymní  21.08.14 08:27

To jsou nervy :roll: A na priznaky je taky jeste brzy co?

MonaSun
Kecalka 455 příspěvků 21.08.14 08:31

Pokud jeste nestoupla hladina HCG, tak je brzo na priznaky. A navic zadne priznaky mit vubec nemusis :-)a nebo pozdeji, jak budes vedet ze jsi tehu.

Anonymní  21.08.14 08:36

Ja bych si nafackovala fakt :zed: x let do sebe rvu HA, jednou zariskuju a sup…
Se porad utesuju tou bolesti v brise, ze je ms na spadnuti…ale ty prsa sem nikdy nemela. I me skrti podprsenka…

MonaSun
Kecalka 455 příspěvků 21.08.14 08:42

A jak je to dlouho co jsi vysadila HAK?

Anonymní  21.08.14 08:44

Hned po novym roce, takze uz 8 mesicu.

MonaSun
Kecalka 455 příspěvků 21.08.14 09:04

Hlavne se uklidni, a cekej jestli prijde ms. Tak se jen bude nervovat, priznaky tehu muzou byt i jako priznaky pred ms. Hlavne na sobe nic nehledej, ptze si to jen vsugerujes a vubec nic to byt nemusi :-) a meli jste styk pred ovulaci nebo v?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Reklama