Bazos: Katka, Teplice - podvod

6.12.19 09:34

Bazoš: Katka, Teplice

Dobry den, ma nekdo zkusenosti s touto podvodnici na bazosi?
Jmeno: Katka, mesto: Teplice, cislo uctu: 43-43****, telefon: ****.
Prodava zbozi na www. bazoš. cz (napr. Albi tuzku s knihama), necha si zaplatit, zbozi neodesle a nekomunikuje.
Riziko obchodu na bazarech znam, poucovat me nemusite… chci spise zalozit na damu recenzi, at dalsi nenaleti.
Edit adminem: smazány osobní údaje

Příspěvek upraven 06.12.19 v 13:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

54803
6.12.19 09:39

No stačí zadat tel do google

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 09:42

@Petra Z
Ano, to je tam nove od vcerejska (vcetne me recenze). Jen pro lepsi dohledatelnost (treba jmeno uzivatele, cislo uctu) zakladam jeste zde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54803
6.12.19 09:42
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
6.12.19 09:46

Jak muzete zaplatit nekomu cizimu predem? To mi jako hlava nebere :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7143
6.12.19 09:54

@Mikea úplně normálně, ve světě celkem běžná záležitost. K žiju v Německu a na dobírku tady téměř nic nekoupíš a když, tak je to poštovné drahé. Ale kupovala jsem takhle i kočár od paní z ČR. Jen je důležité se řídit jedním pravidlem. Nekupuj nic dražšího, než o kolik jsi ochotná přijít v případě, že narazíš na podvodníka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 10:00

@Mikea
Jak pise pani nize, uplne normalne :blush:. Nakoupila jsem takhle uz plno veci, bazary jsou plne poctivych lidi, bohuzel sem tam se objevi podvodnik.
Jak pisu vyse, to riziko beru a pocitam s tim. Jen spise napisu recenzi, protoze jsem na pani jeste zadnou nenasla, tak at zase neokrade dalsi lidi. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
6.12.19 10:21

@Aduš8 @Ingrid104 Ja bych teda cizimu cloveku nic neposlala, denne se mluvi o podvodnocich atd.. a vase duvera je akorat krmi (nemyslim konkretne vas) a je to taky vase vec :slight_smile: jen muj nazor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7143
6.12.19 10:32

@Mikea to ale není o důvěře, ale úplně běžná záležitost při prodeji použitého zboží. Já bych třeba po svých zkušenostech nezaslala nic na dobírku, protože se mi nejednou stalo, že si zásilku dotyčný nevyzvedl a já zaplatila poštovné a doběrečné z vlastní kapsy. Pokud chce někdo mít jistotu, musí alespoň tuhle částku poslat dopředu. Ale dost se to prodraží a u věcí do 1000Kč se to prostě nevyplatí. Navíc většina bazarů má hodnocení uživatelů, kde si člověka můžeš zkontrolovat. Jinak jak píšu, v Německu bych ani jinak nic nekoupila, před dvěma měsíci jsem platila dopředu sušičku v hodnotě 600€. Ale tady je to naprosto normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 22:39

Dalsi

Ahoj holky, jsem jedna z tech, co naletela.Ti co tady pisou, jak muzete poslat penize predem chci jen napsat, at svuj drahoceny cas ztraceji v jine diskuzi, protoze na jejich nazor tu nikdo neceka.Ja jsem dnes od pani na zaklade toho, ze jsem na ni zautocila, protoze pro me 1000,– je vzhledem k soucasne situaci dost zdrcujici…,dostala SMS na vysvetlenou. Poprosim tedy ty, kterych se to osobne tyka, zda by mi na sebe napsaly email ci jine spojeni. Jednak by vas urcite zajimalo, co pani napsala, protoze jsem nemohla uverit svym ocim a vec druha je ta, ze takhle to preci nenechame.Mam k tomu vic, co bych napsala a to uz jen s tema, co v tom „jedou se mnou“.Mejte se a ozvete se, pokud se vas to tyka.Diky L

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
8.12.19 13:02

@Lalibela bohužel jsem naletela i já…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
10.12.19 14:38

Trestní oznámení

Ahoj, taky jsme naletěli a paní poslali peníze. Chci na ní podat trestní oznámení. Ale bylo by dobré se domluvit, abychom ho podali všichni. Když to bude škoda přes 5 tisíc, už se jedná o trestný čin. Když nás bude málo, policie to odloží. Pište mi prosím na e-mail, který jsem uvedl na recenzi na webu vyhledatcislo. Píšu z manželky účtu a nebudu sem víc chodit.
Také prosím na paní napište recenzi na bazoš.
@sarkita
@Lalibela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
10.12.19 19:06

@Jassluc
Nikde jsem váš email nenasla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit