[b]Barvení vlasů v 9tt[/b]

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 10.05.09 12:28
[b]Barvení vlasů v 9tt[/b]

Ahoj holky,jsem trochu nervózní, protože bych si NUTNĚ-) potřebovala obarvit odrosty vlasů, ale nejsem si jistá, jestli to neublíží mrňousovi…Doktorce kvůli tomu nechci volat jako plašan…Zkoušela jsem najít toto téma na emiminu, ale nenašla jsem…pokud máte nějaká zkušenost, prosím poraďte-děkuju!-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 10.05.09 12:39

Ahoj Leni, tak já když jsem byla těhu s malým, tak jsem si vlasy barvila. Moje kadeřnice v CR mi řekla, že těd už jsou barvy tak šetrné, že to malému neublíží. Ted žijeme v Itálii a tady mi žádný kadeřník vlasy nenabarví. Jedině bych si musela koupit speciální barvu v lékárně. Takže chodím na melíry(jsem blondýna). Nejsem z toho moc nadšená, nemám ráda odrosty. Je zajímavé, že tady to doktoři nedoporučují, ale u nás když jsem se tenkrát ptala, tak mi gynekoložka řekla, že nebylo prokázané, že by to škodilo. Tak si vyber

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 10.05.09 12:41

normalne nabarvi - neboj :-)

Mica.Belisima
Povídálka 18 příspěvků 10.05.09 12:51
barveni vlasu

Ahojky holky, ja mam ten samy probem, jsem ve 15tt. Potrebovala bych melir, ale take se bojim, urcite to neublizi mimcu???

""http://ticker­s.baby-gaga.com/p/dev30­0pr___.png:http://tickers.baby-gaga.com/…300pr___.png

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 10.05.09 12:58

Myslím, že jediné, co by mohlo vadit jsou ty výpary, co jdou z barev s obsahom peroxidu. Takže barvit ve větrané místnosti.
A třeba alergická reakce, takže brát jen ozkoušené barvy.

Barva jako taková prckovi neuškodí. Já v těhu nebarvila, protože jsem se bála, že mi barva blbě chytne (prý se to v těhotenství stá­vá)

E.lina
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 10.05.09 13:01

Ahoj, já taky vždycky v těhu dělám melírky a v pohodě :D

asha
Nadpozemská drbna 29590 příspěvků 1 inzerát 10.05.09 13:03

Ahoj,
druhy tehu se mi projevilo tak, ze se mi barva ze salonu smyla rychlosti blesku… Takze vidim vsechny mozny jiny rizika, nez ze ublizis mrnousovi: barva nechytne, barva se rychleji vymyje (ac treba nesmyvaci), barva chytne jinak, nez jsi zvykla ;) Anebo se nestane nic :)

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 10.05.09 13:12

Moc děkuju holky za odpověď, už se s tímhle vlastně trápím od té doby, co jsem zjistila že jsem těhotná, ale naposledy jsem se u doktorky zapomněla zeptat…A teď když na sebe koukám do zrcadla,tak si říkám, co že je to tam za strašidlo…hehe­e…pleť hrozná a k tomu ty 3cm odrosty(vlasy mi rostou dost rychle)…takže moc děkuji za pomoc,alespoň s těmi vlasy něco mohu provézt!-)Opravdu děkuju za radu!!!

Mám ještě jeden dotaz-omlouvám se,že to takhle spojuju,ale zítra mám jít k zubaři (objedávala jsem se k němu když jsem ještě nevěděla že jsem těhu,mají dlouhé objednávací doby) a přiznám se,že mám hroznou fóbii ze zubařů-potřebovala bych min.celkovou narkózu,abych to přežila…hehehe…ale teď když jsem těhu,tak mi asi nebudou moci dát ani nic na umrtvení že?Máte s tím prosím zkušenost?Nejradši bych tam vůbec nešla…Už teď je mi hrůzou špatně…To raději denně gynda než tohle…-))))Děkuju za případné rady…-)

E.lina
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 10.05.09 13:19

:D tak do celkový narkózy asi nejspíš zubař nebude chtít jít, ale mě v těho jednou injekci na místní znecitlivění dali.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 10.05.09 13:23

Ptala jsem se gyndr a normálně se může. Jen určitě zubaře upozorni, že jsi těhotná.

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 10.05.09 13:40

Mě se taky zubařka ptala, jestli chci injekci a věděla, že jsem těhu, ale já raději odmítla a to mám taky hrůzu ze zubařů.

JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 10.05.09 13:44

Já se zubařky ptala, a ona mi řekla, že bude lepší když přijdu až po ukončeném třetím měsíci pokud nějak jóóó netrpím s tím kazíkem.

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 10.05.09 13:59

Vlasy klidne barvi, jediny co muze byt takovy neprijemny je ten smrad :wink: ja barvila vlasy obe tehu predchozi i toto a deti jsou zdravy jak rybicky :lol:

Na zubare jsem se ptala taky svyho gynekologa (taky jsem ten typ, co by potreboval komplet narkozu) a on rikal, rozhodne rict zubari o tehu a zubar vi co a jak silnou davku ti muze dat. Ale lokalni umrtveni ti urcite pichnout muze. Jediny co ne je rentgen zubu. To mi i ten muj rikal, ze na rentgen se mam objednat az porodim.

marmulka
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 10.05.09 14:02

Tak já bych se tedy v těhu radši nebarvila, podle mého doktora je prý třeba u Palettek prokázaný, že neg.vliv mají. Když si dáš melírky, kadeřnice bude větrat a nedá ti je až k hlavě, tak by to vadit ale nemělo. Jsou taky barvy na fyzické bázi, jsou šetrné a déle drží, ale jsou také o dost dražší.
S tím umrtvením jsem stejného názoru, já pokud by to bylo možné, bych to vydržela bez umrtvení. Já se snažím vyhnout v těhu všemu, co by mohlo i když jen teoreticky mimi neg.ovlivnit. Snad jsem tě moc nevystrašila, to bych nerada, jen si říkám, že pro ten náš poklad by měl člověk nějaké ty oběti přinést.

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 10.05.09 14:14

A co henna, ta taky vadí ? Když teda pominu, že v těhu nemusí chytat nebo z toho vyleze úplně jinej odstín :P .
Markéta

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >