BDSM - máte rádi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 01:13
BDSM máte rádi?

Holky, chci se zeptat jestli provozujete BDSM? Je vám to příjemné? Manžel to má rád, ale já ne. Párkrát jsme to skusily. Svázal mě, bičoval (přes zadek, prsa), dal mi kolíčky na prsa, liskal mě po prsách a zadku, a nakonec mě přívazal k postely a tak na pět minut mě dal ruku do zadku :nevim: a přinesl vibrátor. Jednou za čas mu to dopřeji. A :cert: jaké praktiky provozujete?

Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2634 příspěvků 25.07.19 06:38

Co je ti do toho? Vy dva si dělejte co chcete.

My Melody
Závislačka 2611 příspěvků 25.07.19 06:45
@Čičorečka píše:
Co je ti do toho? Vy dva si dělejte co chcete.
:palec:
Je to erototroll, ktorej si sem prijem vyhonit, kdyz mu ochotne maminy budou opisovat podrobnosti ze sve loznice.

Mne fasciuje, jak jsou lide ochotni popsat naprosto intimni detaily nekomu an druhe strane, o kom nevi nic. Muze to byt pubertak, kterej se sem chodi bavit, treba i jejich syn, anebo soused, anebo nejakej starej, uslintanej honimir, hocikto.

My Melody
Závislačka 2611 příspěvků 25.07.19 06:46
@Anonymní píše:
Holky, chci se zeptat jestli provozujete BDSM? Je vám to příjemné? Manžel to má rád, ale já ne. Párkrát jsme to skusily. Svázal mě, bičoval (přes zadek, prsa), dal mi kolíčky na prsa, liskal mě po prsách a zadku, a nakonec mě přívazal k postely a tak na pět minut mě dal ruku do zadku :nevim: a přinesl vibrátor. Jednou za čas mu to dopřeji. A :cert: jaké praktiky provozujete?

Do toho ti nic neni, starej se o sve koule :mrgreen:

Russet
Neúnavná pisatelka 17930 příspěvků 25.07.19 06:53
@Anonymní píše:

Nauč se psát, prosím.

Premek_Orac
Kelišová 5430 příspěvků 25.07.19 07:38
@Anonymní píše:

Doufam, ze si tu ruku pred veceri umyl.

Váš příspěvek
Reklama