Čas je jeho problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 17:29
Čas je jeho problém

Ahoj sice blbá otázka, ale i tak prosím co by jste dělali na mém místě.
Můj chlap má problémy s časem, je nedochvilný. Včas umí jet snad jen do práce :D
V běžném životě mi to nevadi, že řekne přijedu za hodinu a jsou z toho 2-3hodiny, fakt mu to nestopuju, když jsem doma nebo si dělám svoje. Ovsem když to udělá a cekam na něj, tedy máme někam jet a řekne přijedu za hodinu a nepřijede ani se neozve, to už mi vadí. Samozřejmě doma, někde mimo se mi to ještě nestalo.
Nechci ho buzerovat, ale jinak než mu volat to s ním nejde. Jenže si připadám fakt blbě, prostě mi vadí, na sebe upozorňovat a připadám si že ho tím komanduji. Když mu ale napíšu sms, tak nějak i vtipnou, prostě jen decentně připomenu, vůbec neodepise a stejně nepospicha, dokud nezavolam a nedám lehce najevo, že mě to fakt nastvalo. Jenže si fakt připadám blbě. Čert to vem, když nemáme nic domluveného, ale takhle mi to fakt docela vadí.
Jsme spolu 8 let a co změnil práci a má méně času, tak to nestíhá no já jo chápu, ovšem nevím sama jak to skloubit :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Monchichik
Echt Kelišová 9394 příspěvků 24.07.19 17:33

Tak tohle absolutně nesnáším, můj muž to dělá taky. Ale už daleko méně než kdysi, protože ví, že rozpoutá peklo :cert:. Nemám vůbec problém mu zavolat a žádné vtipné sms nepíšu, protože jsem vzteky bez sebe, nesnáším nedochvilné lidi a on má taky na všechno moře času :cert:.

pannda
Kelišová 7079 příspěvků 36 inzerátů 24.07.19 17:34

Koupit si vlastní auto a být samostatná

Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 24.07.19 17:37

Můj chlap to taky dělá, ten přišel pozdě i na první schůzku :roll: já už si zvykla že má blbej odhad času, když mi řekne sem doma za 20 minut, vím že mám minimálně půl hodiny (čím delší čas řekne, tím větší rezervu nechávám). Běžně mi to nevadí, když někde musíme být na čas, tak už buzeruju s větším předstihem, aby sme měli radši rezervu nez nestíhali. Co s tím neporadím, jestli bude mít někdo řešení s radostí ho přivítám :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 17:37

@pannda samozřejmě se jedná o společný výlet. Samostatnost s tím nemá co společného.

Monchichik
Echt Kelišová 9394 příspěvků 24.07.19 17:37

@pannda jo, přesně kvůli tomu jsem si dělala před x lety řidičák, abych na něj nemusela čekat…navíc ví, že když nebude doma, kdy má, tak mě tam taky nemusí najít :mrgreen:

pannda
Kelišová 7079 příspěvků 36 inzerátů 24.07.19 17:40
@Monchichik píše:
@pannda jo, přesně kvůli tomu jsem si dělala před x lety řidičák, abych na něj nemusela čekat…navíc ví, že když nebude doma, kdy má, tak mě tam taky nemusí najít :mrgreen:
:palec:
Monchichik
Echt Kelišová 9394 příspěvků 24.07.19 17:40
@Anonymní píše:
@pannda samozřejmě se jedná o společný výlet. Samostatnost s tím nemá co společného.

no tak to už ví, že mě taky může rozzuřit tak, že nikam nepojedu :cert: takže se fakt snaží a už chodí domů včas…

pannda
Kelišová 7079 příspěvků 36 inzerátů 24.07.19 17:41
@Anonymní píše:

Tak to dělej opaačně…jezdi ty pro něj. 8)

krysoleta
Povídálka 49 příspěvků 24.07.19 17:43

Těžko říct, jestli se to dá změnit. Spíš s tím vydrbat a zadávat mu čas takový, aby to stihl i se zpožděním :D A nebo mu párkrát udělat to stejné. :nevim:

Heivka
Závislačka 4236 příspěvků 24.07.19 18:25

Obávám se že se to nezmění, tohle je povahový rys, taková je moje máma, když máme někde být v 11 tak jí říkám že tam máme být v půl desáté, pětkrát jí volám a v půl dvanácté tam dorazíme. Na druhou stranu je otravný i ten protipól jako je moje tchýně, máme tam být v 11 ona v 8 volá kdy jí vyzvednu, tak jí řeknu že mezi desátou a půl jedenáctou, v 9 volá zase, v 10:01 kde jsem. Kolikrát si s manželem říkáme že v tomhle by bylo ideální naše mámy zkřížit.

Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 24.07.19 18:51

Nenavidim! At mi lidi do haje reknou, ze prijdou za 3hodiny - ok, ale at mi necpou 1 hodinu a pak se ani neozvoi, ze nestihaji a maji takto obrovske zpozdeni. To je na pest.

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 24.07.19 19:08

Tohle mám doma taky.. dříve mě to štvalo, ale přestala jsem to řešit, život na tom nestojí.. když někde máme být, tak řeknu jiný čas, aby měl miláček rezervu, a jinak se neptam, v kolik třeba prijde a nechám se vždy překvapit :relaxed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 13:12

Kdybychom se domluvili třeba za hodinu, tak čekám pak 15 minut a pokud nedorazí, jdu dělat něco jiného a už s domluveným programem s ním nepočítám, a to ani poté, co by pak dorazil. Prostě bych to brala tak, že tím, že nedorazil, se to automaticky zrušilo. Třeba by mu to popáte došlo.

cocomoon
Kecalka 386 příspěvků 25.07.19 13:16

Nesnáším na někoho čekat, hlavně když se dohodneme na nějaký čas. A když nedá vědět že se opozdí, to sem pak rozpálenej do běla. Člověk čeká jak… a nic. Přitom by místo toho mohl dělat užitečnější věci.

Ale jestli se tak chová pořád, tak nevím co dělat kromě toho mu za to nadávat. Měl by se zamyslet sám nad sebou, jaké to pro tebe asi je.
A začal bych to praktikovat tak jako píše anonymka předemnou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama