Zapírání nevěry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 01:06
Proč se nepřizná?

Milé dámy,
chtěla bych se vás zeptat na názor… „Partner“ mi byl nevěrný. Mám na to hmatatelné důkazy, on však tvrdí opak, prý nikdy k ničemu nedošlo (bylo to dlouhodobější). Zůstali jsme i navzdory tomu spolu. Proč má ale tendenci Zatloukal, i když oba známé pravdu? :( Je to pro toho ješitu natolik těžké to přiznat přede mnou nebo co…? Co vede muže k tomu, aby zapírali tehdy, kdy už to nemá smysl?
Prosím o anonym, jinak smazat.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Mart81
Kelišová 5769 příspěvků 24.07.19 01:09

Možnost:

Traduje se, že když už někdo podvede, má zatloukat, zatloukat, zatloukat. Protože přiznaná pravda je pro podváděného partnera mnohem horší a i když si bude myslet opak, hůř se s ní vyrovná. A že podvádějící má mít aspoň tolik slušnosti, že svou nevěrou a podrobnostmi kolem ní nebude podváděného zatěžovat, ale vyřeší si svůj vlastní bordel v sobě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 01:11

Protoze maji v hlave zatluceno ZATLOUKAT ZATLOUKAT ZATLOUKAT a to i pres to, ze mate hmatatelne dukazy…Kdyz mne manzel podvadel a spalil diky tomu mosty zjistila jsem, jaci jsou panove vlastne hrozny zbabelci :potlesk: Nebo nez aby rekl, ze nekoho ma, se choval mesice jako debil, az uz se to nedalo vydrzet, pak se ke me dostaly fotky a to uz tvrdil, ze je to uplne cerstve, i kdyz do sebe souvislosti zapadali x mesicu zpet… :nevim:

Jogrr
Závislačka 4989 příspěvků 24.07.19 01:14

Asi slysel moudre tady dedy Plzaka, ten to chlapcum vtloukal do hlavy nekolik desitek let.

Janli
Echt Kelišová 9781 příspěvků 24.07.19 01:17

Nejdřív nám objasni, jaké hmatatelné důkazy máš?

Mart81
Kelišová 5769 příspěvků 24.07.19 01:20

Možnost:

Jeho přiznání by otevřelo cestu řadě potencionálně výbušných otázek:

„Byla lepší než já?“ - co když ano, má to férově přiznat? Pokud se jí v posteli nemůžete rovnat, ale jinak je raději s vámi, případně ona ho nechtěla… Je pro vás dobré to slyšet? Pokud byla tak hrozná, že to přerušil v půlce, dodělal se rukou a myslel u toho na vás, uvěříte?

„Zamiloval ses?“ - je lepší ano nebo ne…

"Jaké byly okolnosti? - pokud jí namluvil, že jste úplně příšerná, lhal, že spolu už dávno nespíte a budete se rozvádět a cíleně ji uháněl, má vám to říct a pomůže vám to překonat nevěru?

„Kolikrát a kde jste to dělali?“ pokud spolu šou. tali jak zvířata od rána do noci a doma na sex moc není, potěší vás to? Když ji vzal k vám do postele, měl by to přiznat? Pokud to nedělali ani jednou, protože se mu nepostavil, budete mu věřit?

„Kdy to začalo a kdy skončilo?“ No možná dřív než si myslíte a později než si myslíte. Pomůže, když to přizná?

„Proč?“ Nuda s vámi v posteli? Měl chuť na čerstvé maso? Potřeboval si něco dokázat? Měl pocit, že mu ujíždí vlak a on si nic neužil? Příležitost, která se neodmítá? Co by vás z toho potěšilo?

Co spolu dělali? Když věci, které doma odmítá, protože tahle mu třeba víc voněla, chutnala - má to přiznat? Když praktiky, které odsuzujete a pohrdáte jimi, nepřipadal by vám ještě víc nechutný? Když byl jen jednou misionář na dvě minuty, uvěříte mu?

Mart81
Kelišová 5769 příspěvků 24.07.19 01:29

Možnost:

Nebyl nevěrný. Záleží, jaké hmatatelné důkazy máte.

mau-mau
Závislačka 4258 příspěvků 24.07.19 04:51

Tak pokud jsi nerozrazila dveře do ložnice během kopulace, tak tu ještě jistá šance je :nevim:

Lainaire8
Závislačka 2926 příspěvků 6 inzerátů 24.07.19 05:45

Zatloukat zatloukat… je jedno že jsi to viděla na vlastní oči, stejně bude tvrdit že si vymýšlíš a podobně :mrgreen: stalo se mi to samý. Jsou to zbabělci a nezvládli by tu další kupu otázek proč, jak, kolikrát… :roll:

Kfětoslava
Závislačka 3135 příspěvků 24.07.19 06:26

On je to tak učil Plzák. Taky je možnost, že když už nějakou dobu zatloukal, je mu blbé, teď to přiznat. Ty jsi mu odpustila? a zůstala s ním, ale jsi ochuzena od jiných žen ve stejné situaci, že ten tvůj si nemusí sypat popel na hlavu, omlouvat se, nosit tě na rukou a podobné tanečky. Já mít důkazy o manželově nevěře, tak ho s nimi konfrontuji, proč jsi to neudělala?

lilith1
Ukecaná baba ;) 2280 příspěvků 24.07.19 06:53
@Lainaire8 píše:
Zatloukat zatloukat… je jedno že jsi to viděla na vlastní oči, stejně bude tvrdit že si vymýšlíš a podobně :mrgreen: stalo se mi to samý. Jsou to zbabělci a nezvládli by tu další kupu otázek proč, jak, kolikrát… :roll:

Naprosto presne, nez by celili dalsim „neprijemnym“ otazkam..tak zatloukaji dokud je nepristihnes pri tom..I tak ti tvrdi ze je to jinak :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Maci1987
Ukecaná baba ;) 1620 příspěvků 24.07.19 06:54

Protože jsou chlapi srabi a bojí se pravdy!

jipo
Závislačka 2766 příspěvků 24.07.19 06:59
@Maci1987 píše:
Protože jsou chlapi srabi a bojí se pravdy!

A přesně totéž si myslím i o ženách, které podvádějí.

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 12108 příspěvků 24.07.19 07:12

Protože některým chlapům nedošlo, že to zlaté pravidlo zatloukat je v určité fázi už spíš na škodu.

zoidberg
Extra třída :D 13370 příspěvků 24.07.19 07:28

Protože není přesvědčen o tom, že tě podvádí. Nejspíše si to vysvětluje jinak a je to příliš složité na to, abys to pochopila. Prostě se nic nestalo, tvé důkazy jsou fikce, budeme žít šťastně až do smrti.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama