Beba mléko proti kolikám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Innocence
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 10.05.18 19:22
Beba mléko proti kolikám

Ahoj maminky,
mám doma 16denního chlapečka. Moje první miminko. Bohužel, trpí na bříško. Je od začátku na UM. Máme momentálně na doporučení doktorky z pohotovosti Nutrilon bez bílkoviny kravského mléka (hypoalergenní). Bohužel, malý se kroutí pořád, pláče, tlačí jako o život. Doktorka nám dneska dala na prohlídce celou pixlu Beby proti kolikám, že to máme zkusit. Nevím, jestli mám nebo ne. Jestli mu ta změna spíš ještě víc neublíží :(. Ten Nutrilon pije teprve 6. den.
Nemáte některá zkušenost s tímto mlékem?
Malý se sám ani nevykaká, musíme používat rourku, a to nemá stolici nijak tuhou. Kapeme i Espumisan a BioGaiu. Už nevím, jak mu pomoct.
Omlouvám se za zmatený text, píšu rychle s malým na rukách.

Nejnovější recenze z kategorie Výživa

Reklama

Reakce:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 10.05.18 19:56

Já bych to zkusila, malou taky nutrilon ucpával, i když normální. Jen musíš několik dní vydržet než se projeví (příp. neprojeví) nějaká změna. Držím palce.

mikes89
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 10.05.18 19:59

Nas Nutrilon ucpal, meli jsme Nutrilon profutura. Hipp dost podobne. Ted mameuz dlouho Kendamil a je to super :palec:

Janli
Závislačka 4989 příspěvků 10.05.18 20:14

Jo, dcerce bříško srovnala parádně. Nebylo to ze dne na den, ale do týdne byla ok.

anonymka227
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 10.05.18 20:18

@mikes89 máme taky kendamil a je fakt super  :)

T-terka
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 10.05.18 20:46

Taky jsme meli UM (jako dokrm) od zacatku. Zacali jsme sunarem HA, ale tak jak u vas spousta place, krouceni, atd. Po dvou pixlach jsem presla na Bebu anticolic a zlepseni prislo (ikdyz to je drazsi UM, tak bylo k nezaplaceni :) ). O poznani mene place, ale asi po dvou mesicich zaclo ucpavat a presli jsme na Hipp a paráda. Mame ho doteď (mala ma 17 mesicu).
Myslim, ze kdyz po jedne pixle neprijde zlepseni, tak bych klidne presla na jine UM. Doktorka mi na zacatku rikala at tomu dam cas, ze si musi zvyknout a zpětně mi je lito, ze jsem ji tim sunarem cpala jeste druhou pixlou a hned po prvni nevymenila.
Kazdemu mimcu, ale sedi neco jineho a bohuzel je to na zacatku jak sazka do loterie a mimco je jak pokusny kralik.
Jinak jeste te nasi pomohly kapky SabSimplex a na zacpu lactobacilky od Swiss. Nebo pozdeji naredena svestkova stava.
Preji brzke zlepseni :kytka:

mikes89
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 11.05.18 06:49

@anonymka227 jj,nejkvalitnejsi, bez palmace a jeste zadna zacpa :mrgreen: ted s prikrmama radsi nechci videt, jak by to vypadalo bez kendamilu…no a ta cena :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Konec „svůdných“ fotek s brčkem a dětských oslav? Zákaz plastů na jedno použití!

Plastová brčka, talíře, příbory. Požehnání pro rychlé občerstvení a spása... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama