Reklama

Bebe Brumík v 9 měsících?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 29.10.09 17:12
Bebe Brumík v 9 měsících?

Potřebuji poradit,Honzík má antibiotika, a paní doktorka nám říkala že mu nemám ráno dávat mlíčko,aby se ještě víc nezahlenil,ka­marádka která má stejně starého chlapečka mi říkala že už mu dává Brumíka k snídani,ale já si nejsem jistá že to můžou v 9 měsících??A co mám dát prckovi k snídani když né to mlíčko poradíte mi?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 29.10.09 17:30

napadá mě třeba ovoce, přesnídávka. mohl by i rohlík a k tomu dětský čaj. brumlíka bych určitě nedávala, je to zbytečně sladké a neobsahuje nic přínosného. já teda nejsem žádný výživový pedant, ale starší dítko mělo brumlíka snad jednou (od babičky:)) a když babička koupí malé dětskou čokoládu, tak většinou dostane jeden kousek a zybtek sním já s manželem :lol: :lol:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 29.10.09 17:42

Ja se v tom extra nevyznam,ale svagrova ma 8 mesicniho chlapecka a brumika mu obcas dava ke svacince.Ale rikala,ze bez naplne,jen nejakyho medoviho a jak mu chutna.A pokud ho nechces krmit sladkym,tak ted jde jen o dobu po brani antibiotik.Ale je to rada od zatim nematky,urcite ti poradi zkusenejsi.Ahoj

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 29.10.09 17:48

Tak záleží na tom, zda máte zavedený lepek. Jestli jo, tak může k snídani klidně i ten rohlík. Nebo třeba kaši nějakou nemléčnou. Kukuřičné křupky a k tomu ovoce nebo přesnídávka.

A teda zrovna Brumík :roll: Dítě mi zatím baští bez problému, třeba kdybych měla nejedlíka, tak bych to viděla jinak, ale Brumík je laskomina a ne snídaně, a času má na takové věci habakuk.

ppetra
Echt Kelišová 8043 příspěvků 29.10.09 17:54

tak Mates snídá se mnou a vždycky chce to co já, takže dostává rohlík nebo chleba, buď suchý, nebo s máslem, zkoušela jsem mu dávat lučinu nebo žervé ale to se mu nelíbí. Přesnídávky jsou taky dobrej nápad i ta nemléčná kaše. ten brumík - no bez náplně je fakt myslím medovej a med se moc nedoporučuje a navíc to bude asi sladký jak nevimco, takže jako snídani bych to asi nevolila, spíš jako případnej nějakej mlsek, ale kdyby to nemuselo být vůbec tak by to asi bylo lepší. nebo ještě třeba jogurt, ale to nevím jestli se to „bez mlíka“ vztahuje i na mléčné výrobky …

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.09 17:58

Ufff, Brumíka bych teda takovému prckovi nedala ani za nic. Já to občas synovi (šest let) dám jako sladkost, ale rozhodně ne jako snídani nebo sváču. Je to jen bílá mouka a cukr, výživový přínos nulový.
Dala bych kaši s ovocem (přesnídávkou).
 Katka

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 29.10.09 18:42

A co ovesnou kaši by nedlabal ? Lucka jí měla ráda s uvařeným jablíčkem a pak rozmixovat. Taky jsem dělala jáhly rozmixovaný s jablíčkem.
Brumíka dávám, ale takhle malýmu dítěti teda nikdy a navíc ne jako snidani.
Markéta

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 29.10.09 20:54

Tady jde právě o to že ráno nesmí nic mléčného,ani jogurty,ani kašičky,ale dám mu k snídani asi rohlík.

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 29.10.09 21:23

Teď se přiznám, že jsem tam napsala blbost, ale dělaj se i nemléčný kaše, třeba ve zdravý výživě jich maj mraky.
Markéta

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 29.10.09 21:58

Dej mu ten rohlik.A ty kase jak radite i nemlecne je blbost protoze do ni musite pridat mleko a mate z toho mlecnou kasi.Ale mohla by klidne udelat ryzovy odvar ten je z vody a bez mleka! Takze mlecna kase pridas akorat vodu,nemlecna kase pridavas mleko.To je pro upresneni.

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 29.10.09 22:16

Do nemléčný můžeš dát místo mlíka vodu, dělá se to třeba při průjmu, rýžová kaše od Nestlé bez mlíka, dáš vodu, už nevím, jak to mám srozumitelnějc napsat :nevim: .
Markéta

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 29.10.09 22:17

Ty stoho neudelas kasi ale ryzovy odvar ktery jak jsi sama napsala davas pri prujmu atd. Ale to neni ze by se mi chtelo rejpat to bylo pro upresneni ze i to by Oli mohla udelat.

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 29.10.09 22:24

jj já vím jak to holky myslíte,když já si právě nejsem jistá jestli by mu tam nemléčná kaše chutnala :roll: Zase za zkoušku se nic nedá,asi jí zkusim koupit.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.09 22:28

Když uděláš nemléčnou rýžovou do vody a do toho rozmixuješ banán, určitě nepohrdne.

maxik
Kelišová 5811 příspěvků 29.10.09 22:32
kattkka píše:
Dej mu ten rohlik.A ty kase jak radite i nemlecne je blbost protoze do ni musite pridat mleko a mate z toho mlecnou kasi.Ale mohla by klidne udelat ryzovy odvar ten je z vody a bez mleka! Takze mlecna kase pridas akorat vodu,nemlecna kase pridavas mleko.To je pro upresneni.

Proč myslíš?

Nemléčné kaše (rýžovou má snad každá firma, co vyrábí UM, jiné jsou k dostání ve zdravé výživě) se dají smíchat s MM nebo UM, ale taky jen s vodou a podávat buď tak nebo dochutit nastrouhaným ovocem čerstvým nebo podušeným, případně přesnídávkou. Pokud by to náhodou fakt nechtěl, dají se tím práškem zahustit příkrmy, polévky.

Jestli je zahleněný, asi bych tu kaši zkusila, je v tom přece jen víc tekutin než v suchém rohlíku, a tekutin je v tomto případě třeba.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >