Bermudský trojúhelník

20820
17.5.17 12:42

Bermudský trojúhelník

Ahoj! Dnes jsem četla o dalším zmizelém letadle nad Bermudským trojúhelníkem. A nějak mě napadla při tom čtení otázka - létají tudy běžné letecké linky (tohle bylo soukromé letadlo) a nebo se tomuto místu raději vyhýbají? Zkoušela jsem to zadat do googlu, ale nic kloudného na mě nevypadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.5.17 12:52

@Amys Létá tam ČSA na trase Praha - Dubrovník a taky tamtudy jezděj autobusy do Španělska.
Ale pokud chceš odpověď vážnou, tak ano, Bermudským trojúhelníkem procházejí běžné letecké trasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
17.5.17 12:55

@Premek_Orac Jojo, chtěla jsem vážnou odpověď :mrgreen: Jsem si vědomá toho, že je to blbost, ale právě mě zajímalo, jestli se tomu někdo vůbec snaží vyhýbat. Je mi jasný, že by to byla velká „zajížďka“, ale co, tak lidi (nebo společnosti) jsou různý :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1182
17.5.17 13:20

Tak se podívej na flightradar24.com, monitoruje ti to aktuální stav letů, můžeš sledovat, zda a kolik linek v té oblasti létá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8963
17.5.17 13:22

To bohuzel nevim, ale doufam, ze tudy poleti vladni special, az se bude vracet z Ciny. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1179
19.5.17 08:45

Ono to bude nejspíš tak, že právě proto, že je tam tak hustý provoz, tak je tam i tolik nehod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama