Reklama

Bíle tečky v okolí bradavek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KvětaKar
Stálice 97 příspěvků 08.12.17 13:31
Bíle tečky v okolí bradavek

Zdravím holky,

mám takový dotaz. Snažíme se už přes rok o miminko. MS cyklus mám nepravidelný (většinou 32-36 dní). Minulý měsíc se mi poprvé zpozdila na 47 dní. (TT negativní a MS se dostavila). Tento měsíc je to 43 den, MS nikde, ani žádné příznaky špinění jako minule. Strašně mě bolí prsa. Stačí když si na ně malinko sáhnu nebo běžím ze schodů a hned to cítím. Dnes jsem zpozorovala, že se mi v okolí bradavek udělalo celkem dost malinkých bílých teček. Jen se chci zeptat, jestli se to některé z vás stalo a zda se to dá brát jako příznak těhotenství? Nebo to s těhotenstvím nemá nic společného?

TT zatím dělat nechci, protože už jsem byla mnohokrát zklamaná.

Moc děkuji za jakoukoliv odpověď!

Reklama

Reakce:

Cerva1
Stálice 67 příspěvků 3 inzeráty 08.12.17 13:40

Ahoj,
bílé tečky jsem neměla, ale ta bolest prsou je jedním z příznaků těhotenství. Udělala bych si za pár dní test. :-)

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 45 inzerátů 08.12.17 13:41

@KvětaKar TAky mě na začátku těhotenství bolela prsa, ty tečky jsou mazové žlázky…může to být příznak, nebo taky ne. Test bych si udělala, buď budeš zklamaná o pár dní dříve, nebo budeš slavit a radovat se z těhotenství taky o pár dní dříve :-)

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 08.12.17 14:02

Já bych ten test už zkusila. Mě na začátku těhu hodně bolela prsa, pak ta bolest ustoupila.

KvětaKar
Stálice 97 příspěvků 09.12.17 09:56

Děkuji za odpovědi.

Ještě taková „drobnost“. Když jsem měla dostat ms, měla jsem asi 8 dni světle hnědý vytok. Včera mi zkoncil (pokud bych měla mít ms jako vždy, měla by skončit v den, kdy skončily ty vytoky). To by asi mohlo něco znamenat, co myslíte?

V pondělí tedy vyzkousim test. :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >