Bíle tečky v okolí bradavek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KvětaKar
Povídálka 31 příspěvků 08.12.17 13:31
Bíle tečky v okolí bradavek

Zdravím holky,

mám takový dotaz. Snažíme se už přes rok o miminko. MS cyklus mám nepravidelný (většinou 32-36 dní). Minulý měsíc se mi poprvé zpozdila na 47 dní. (TT negativní a MS se dostavila). Tento měsíc je to 43 den, MS nikde, ani žádné příznaky špinění jako minule. Strašně mě bolí prsa. Stačí když si na ně malinko sáhnu nebo běžím ze schodů a hned to cítím. Dnes jsem zpozorovala, že se mi v okolí bradavek udělalo celkem dost malinkých bílých teček. Jen se chci zeptat, jestli se to některé z vás stalo a zda se to dá brát jako příznak těhotenství? Nebo to s těhotenstvím nemá nic společného?

TT zatím dělat nechci, protože už jsem byla mnohokrát zklamaná.

Moc děkuji za jakoukoliv odpověď!

Reklama

Reakce:

Cerva1
Povídálka 32 příspěvků 2 inzeráty 08.12.17 13:40

Ahoj,
bílé tečky jsem neměla, ale ta bolest prsou je jedním z příznaků těhotenství. Udělala bych si za pár dní test. :-)

BaMaK
Závislačka 2749 příspěvků 5 inzerátů 08.12.17 13:41

@KvětaKar TAky mě na začátku těhotenství bolela prsa, ty tečky jsou mazové žlázky…může to být příznak, nebo taky ne. Test bych si udělala, buď budeš zklamaná o pár dní dříve, nebo budeš slavit a radovat se z těhotenství taky o pár dní dříve :-)

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 08.12.17 14:02

Já bych ten test už zkusila. Mě na začátku těhu hodně bolela prsa, pak ta bolest ustoupila.

KvětaKar
Povídálka 31 příspěvků 09.12.17 09:56

Děkuji za odpovědi.

Ještě taková „drobnost“. Když jsem měla dostat ms, měla jsem asi 8 dni světle hnědý vytok. Včera mi zkoncil (pokud bych měla mít ms jako vždy, měla by skončit v den, kdy skončily ty vytoky). To by asi mohlo něco znamenat, co myslíte?

V pondělí tedy vyzkousim test. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama