Bíle tečky v okolí bradavek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KvětaKar
Stálice 98 příspěvků 08.12.17 13:31
Bíle tečky v okolí bradavek

Zdravím holky,

mám takový dotaz. Snažíme se už přes rok o miminko. MS cyklus mám nepravidelný (většinou 32-36 dní). Minulý měsíc se mi poprvé zpozdila na 47 dní. (TT negativní a MS se dostavila). Tento měsíc je to 43 den, MS nikde, ani žádné příznaky špinění jako minule. Strašně mě bolí prsa. Stačí když si na ně malinko sáhnu nebo běžím ze schodů a hned to cítím. Dnes jsem zpozorovala, že se mi v okolí bradavek udělalo celkem dost malinkých bílých teček. Jen se chci zeptat, jestli se to některé z vás stalo a zda se to dá brát jako příznak těhotenství? Nebo to s těhotenstvím nemá nic společného?

TT zatím dělat nechci, protože už jsem byla mnohokrát zklamaná.

Moc děkuji za jakoukoliv odpověď!

Reakce:
Cerva1
Stálice 79 příspěvků 7 inzerátů 08.12.17 13:40

Ahoj,
bílé tečky jsem neměla, ale ta bolest prsou je jedním z příznaků těhotenství. Udělala bych si za pár dní test. :-)

BaMaK
Závislačka 2947 příspěvků 35 inzerátů 08.12.17 13:41

@KvětaKar TAky mě na začátku těhotenství bolela prsa, ty tečky jsou mazové žlázky…může to být příznak, nebo taky ne. Test bych si udělala, buď budeš zklamaná o pár dní dříve, nebo budeš slavit a radovat se z těhotenství taky o pár dní dříve :-)

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 08.12.17 14:02

Já bych ten test už zkusila. Mě na začátku těhu hodně bolela prsa, pak ta bolest ustoupila.

KvětaKar
Stálice 98 příspěvků 09.12.17 09:56

Děkuji za odpovědi.

Ještě taková „drobnost“. Když jsem měla dostat ms, měla jsem asi 8 dni světle hnědý vytok. Včera mi zkoncil (pokud bych měla mít ms jako vždy, měla by skončit v den, kdy skončily ty vytoky). To by asi mohlo něco znamenat, co myslíte?

V pondělí tedy vyzkousim test. :)

Kristýna031
Povídálka 16 příspěvků 27.10.18 21:27

Dobrý den, snad mi tu ještě odpovíte. Předem děkuji. Snažíme se s přítelem o mimi, dobrala jsem HA a pak probehla MS, v den ovulace jsme meli styk. Mela jsem krece v podbrisku ale jen jeden den vecer, dalsi den me zacli bolet bradavky, boli me i dnes ale uz mene, kolem bradavek se mi udelali takové bílé tečky, chtěla jsem se zmáčknout ale bradavky na dotyk pořád bolí. Také jsem měla jen jeden den takový bílý hustý výtok. Myslíte že by to mohl být příznak? Jinak špatně mi není ani necítím žádnou únavu, moc děkuji :hug: :mavam:

Lamátko
Závislačka 2563 příspěvků 27.10.18 21:30

Příznaky jsou ale až když je v krvi hormon hcg bez něho namůžou být příznaky, takže udělej test

Martassek
Kecalka 293 příspěvků 27.10.18 21:33

Já jsem první těhotenstvní poznala tak, že jsem měla bílý výtok z prsou a těhotenský test byl ještě negativní. Udělala jsem si další po týdnu a byl už silně pozitivní… :kytka:

smradoch75
Stálice 70 příspěvků 27.10.18 22:15

KUP SI TEST

Kristýna031
Povídálka 16 příspěvků 27.10.18 22:31

@Lamátko test jsem dělala ale bohužel negativní, napadlo mě zda není na test ještě brzo a jestli mam počkat do MS, tu bych měla mit za týden a děkuji moc za odpověď:)

anahita
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 27.10.18 23:59

Ahoj. Test se dělá v den očekávané MS. Max 2dny před. :-) aby něco ukázal :-)

Kristýna031
Povídálka 16 příspěvků 28.10.18 11:35

@anahita moc děkuji, snad t neco bude :hug: :roll:

anahita
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 28.10.18 19:32

@Kristýna031 čekaní je nejhorší :-) :-) přeju ať jsou tam //

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >