Bolest a zvětšení prsou, vynechaná MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 17:50
Bolest a zvětšení prsou,vynechaná MS

Mam 4dny vynechanou MS, bolí mě hrozně prsa, mám je nafoukle. Podbrisek mě nebolí jak sem zvykla před menstruaci.Ale testy mám negativni.Tak nevím co se deje. Nevim jak se hlavně zbavit těch bolestivých prsou. Nemuzu se ani sehnout bolesti. Vcera jsem měla táhlou bolest prsou až na zada. Takovy pocit pnutí, jako když se mi dělalo mlíko, když sem kojila před 4lety.Ale když sáhnu na čípek tak vzadu mekne a otvírá se mi přijde. Co myslíte holky, můžu být v tom? Co s těma prsama mám dělat?

Reakce:
sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 07.12.17 21:00

Můžeš být v tom a na testu se to objeví později. Ale čípek se ti určitě z těhotenství takhle brzy neotevírá :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >