Bolest a zvětšení prsou, vynechaná MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 17:50
Bolest a zvětšení prsou,vynechaná MS

Mam 4dny vynechanou MS, bolí mě hrozně prsa, mám je nafoukle. Podbrisek mě nebolí jak sem zvykla před menstruaci.Ale testy mám negativni.Tak nevím co se deje. Nevim jak se hlavně zbavit těch bolestivých prsou. Nemuzu se ani sehnout bolesti. Vcera jsem měla táhlou bolest prsou až na zada. Takovy pocit pnutí, jako když se mi dělalo mlíko, když sem kojila před 4lety.Ale když sáhnu na čípek tak vzadu mekne a otvírá se mi přijde. Co myslíte holky, můžu být v tom? Co s těma prsama mám dělat?

Reklama

Reakce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 07.12.17 21:00

Můžeš být v tom a na testu se to objeví později. Ale čípek se ti určitě z těhotenství takhle brzy neotevírá :mrgreen:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama