Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Ahoj
Nevíte někdo jak si doma udělat bílý makeup? Potřebuji to už na pátek tak se mi objednávání nevyplatí a u nás v papírnictví mají jen tužky na obličej a ta tolik nekryje.Co takhle dát bílou potravinářskou barvu no make-upu, nezkoušel někdo? Díky za rady a tipy ![]()
@NaHa Já bych zkusila asi rozpustit bílou křídu
, ale nikdy jsem to nezkoušela ![]()
@Anonymní píše:
@NaHa Já bych zkusila asi rozpustit bílou křídu, ale nikdy jsem to nezkoušela
křída se nerozpustí ne?
![]()
@NaHa napatlej na sebe pořádnou vrstvu nivei.
Myslím té klasické v plechové dózičce.
Je pěkně mastná a když dáš vrstvu, tak jen tak nesleze. A navíc krásně voní a ještě budeš mít pak pěknou vyživenou pleť
![]()
Kup tekutý pudr
Na táborech to fungovalo. Ale pak namazat obličej, to svědění po umytí bych už zažít nechtěla ![]()
@NaHa jinak mě napadlo, měli jsme doma nějaké barvy na obličej, patlala jsem s tím dceři dlaně a tlapky a pak to obtiskávali na památku.
Byla tam i bílá barva.
Ty barevné kryli hodně dobře, ale bílou vyzkoušenou nemám no
![]()
@Taka píše:
Kup tekutý pudrNa táborech to fungovalo. Ale pak namazat obličej, to svědění po umytí bych už zažít nechtěla
Tekutý pudr ne, ten popraská. Koupila bych barvy na obličej, mají většinou i bílou. Případně bílé makeupy jsem viděla v nějakém gothic eshopu. Možná bych se poptala i v DM, tam mají leccos
My jsme kupovali v DM oblicejove barvy, byla tam i bila. Vypadalo to jako tluste fixy.