Biochemický screening

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amilie
Kecalka 143 příspěvků 03.05.10 13:05
biocemicky screening

:mavam: Ahoj zdravím všechný dlouho jsem zda na těchto strankach nebyla ale těd bych potřebovala radů přiští tžden v úterý jdu na vyšetření biochemický screening něco ja jsem si sice něco už přečetla ale chtěla jsem se zeptat je to duležite ja jsem u prvního těhotenství na tohle vůbec nešla až ve 20 týdnů na down.syndrom ja se musím přiznat že mam stoho dostí strach vubec nevím co a jak probíha a ještě bych se chtěla zeptat někde v televizy jsem poslouchala že miminka po umělem oplodnění byvají častějí postížení vvv něž po oplodnění přirodni cestou jdu tam v útery a mam dosti strach me těhotenství je tak po inseminaci vždycky něco posloucham a pak to tak dopada že mam stoho strach moc děkují za odpověd pokud někdo z vás na to byl děkují :mavam:

Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8421 příspěvků 03.05.10 13:25

Tak za prvé, inseminace není umělé oplodnění, za druhé, i tak je to s těmi vvv blbost.
A za třetí, úplně stejná diskuze je o pár diskuzí níž pod tebou. Myslím, že ne každý má chuť psát 2× do hodiny to samé :wink:
Zde https://www.emimino.cz/…estru-41401/

A ještě, když bys používala interpunkční znaménka, hned by se to lépe četlo…

amilie
Kecalka 143 příspěvků 03.05.10 14:33

Trošku slušností a slušneho chovani by neškodilo

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18579 příspěvků 15.11.17 22:03

A je to nutné to zakládat stokrát?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >