Reklama

Biochemický screening

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amilie
Kecalka 143 příspěvků 03.05.10 13:05
biocemicky screening

:mavam: Ahoj zdravím všechný dlouho jsem zda na těchto strankach nebyla ale těd bych potřebovala radů přiští tžden v úterý jdu na vyšetření biochemický screening něco ja jsem si sice něco už přečetla ale chtěla jsem se zeptat je to duležite ja jsem u prvního těhotenství na tohle vůbec nešla až ve 20 týdnů na down.syndrom ja se musím přiznat že mam stoho dostí strach vubec nevím co a jak probíha a ještě bych se chtěla zeptat někde v televizy jsem poslouchala že miminka po umělem oplodnění byvají častějí postížení vvv něž po oplodnění přirodni cestou jdu tam v útery a mam dosti strach me těhotenství je tak po inseminaci vždycky něco posloucham a pak to tak dopada že mam stoho strach moc děkují za odpověd pokud někdo z vás na to byl děkují :mavam:

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8323 příspěvků 03.05.10 13:25

Tak za prvé, inseminace není umělé oplodnění, za druhé, i tak je to s těmi vvv blbost.
A za třetí, úplně stejná diskuze je o pár diskuzí níž pod tebou. Myslím, že ne každý má chuť psát 2× do hodiny to samé :wink:
Zde https://www.emimino.cz/…estru-41401/

A ještě, když bys používala interpunkční znaménka, hned by se to lépe četlo…

amilie
Kecalka 143 příspěvků 03.05.10 14:33

Trošku slušností a slušneho chovani by neškodilo

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16568 příspěvků 15.11.17 22:03

A je to nutné to zakládat stokrát?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >