Podpůrný pás - předpis?

ivasvo
3.5.10 12:01

podpůrný pás - předpis?

Zdravím maminky i těhule, ráda bych si nechala od ortopeda předepsat podpůrný pás, máte s ním někdo zkušenost?

Předepisují se ještě nebo ho už pojišťovna nehradí? Můj gynekolog totiž říkal, že ho nějaké pacientce odmítli předepsat. Moc díky za vaše zkušenosti :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9645
3.5.10 13:03

Ahoj,
já osobně nemám zkušenost, ale moje kamarádka má rizikové těhu a ten pás má od pojišťovny hrazený a napsala jí to její gynekoložka. Ale ona má rizikové těhu ohledně možnosti potratu - má i zašití čípku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9117
3.5.10 13:23

Pás jsem si kupovala sama, s předpisem tedy neporadím.

Spokojená jsem byla velice, záda mě jinak bolela i po malé chvilce hrozně, s pásem paráda, zvládla jsem i delší procházky, stání při vaření apod. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
2.1.14 14:40

těhotenský podpůrný pás

Dobrý den všem :mavam:
Můj dotaz je stejný, dá se ještě tento těhotenský pás předepsat na poukaz jako ortopedickou pomůcku nebo si ho musím koupit sama? Ptala jsem se totiž dr. přes mail, a odepsala mi, že si ho musím koupit :nevim:. Máte nějaké čerstvé zkušenosti? Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3Lu
10607
2.1.14 14:50

Je na predpis. Ja sla na ortopedii, predepsali mi ho a hned dali. Sla js3mmtam s bolestmi zad z tehu a ze chci rehabku.mta v tehot. nesla, tak mi dali pas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3620
2.1.14 14:52

Pokud máš na mysli podpůrný pás na bederní páteř, před pár týdny mi ho předepsal doktor na rehabilitaci, a když jsem se šla zeptat do zdravotnických potřeb, opravdu ho dají na předpis zdarma. Já ještě čekám, až trochu povyroste břicho, a jdu pro něj. Jsou různé velikosti podle obvodu břicha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
8.1.14 22:18

A můžu se zeptat, jaký máte, značku? Předepsali Vám nějaký konkrétní nebo jste si mohli vybrat až potom ve zdr. potřebách podle toho jaký sedne nejvíc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama