Biometrie plodu 37+3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 12:32
Biometrie plodu 37+3

Ahoj holky,

včera jsme byli na utz a když doktor malého měřil, pozastavoval se nad rozměry BPD, HC, AC. Ptal se mě, jestli i při posledním utz mi říkali, že je mimčo menší. Na utz někdy ve 32tt. byl malý v normě, tak ho změřil znovu a hodnoty se trošku zvýšily, i tak je ale menší prý.
Jaké jste měli prosím hodnot v podobném termínu a je opravdu hlavička tak malá a může to něco znamenat ohledně zdraví miminka?
Hodnoty: BPD 85,0mm, HC 306,0mm, AC 333,0mm, FL 71,0mm, HC/AC 0,92.

Předem moc děkuji za Vaše reakce, jsem z velikosti té hlavičky nervózní :oops:

PS: omlouvám se za anonym, ale necítím se na to zeptat se „za sebe“ :roll:

Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5187 příspěvků 2 inzeráty 02.07.19 12:44

Dceri zase ve 32tt vysla obri hlava, doktor uz vic nemeril. Takze muj strach opacny…narodila se s hlavickou krasnou a normalni; no dobra; malinko nadlimity.

Mysticlipstick
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 02.07.19 12:46

Kamarádce taky hrozili velkou hlavičkou a že jí ani neporodí a že císař. Malá měla hlavičku úplně normální a je to krásný akorátní mimčo :palec:

Pipet
Generální žvanilka 24285 příspěvků 02.07.19 13:16

Můj syn zas měl maličké bříško, řešila se hypotrofie, měřili průtoky, poslední odhad váhy před porodem byl „snad ty 2700 mít bude“ narodil se úplně OK, 3300g.
To měření už je dost nepřesné. Může mít hlavičku akorát, jen trošku jinak šišatější a hned jim to vypočítá jiné hodnoty…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 13:37

Holky, díky za reakce :) Je pravda, že z mojí strany (já, sestra i bratr) je hlavička šišatá, jakoby protáhla. Dcera ji má také protáhlou a pediatrička tomu říká ukázková nordická hlavička :lol: Tak snad to bude opravdu jen tím a to měření nic neznamená :andel:

Váš příspěvek
Reklama