Bláznivá matka?

63
1.9.06 13:18

Bláznivá matka?

Chtěla bych mezi vás hodit do placu jedno netradiční, neemiminkovské téma. Mám kamarádku, která od mala toužila po tetování. Májich hned několik a teď po dvou dětech, spokojená máma, s milým manželem…prostě se rozhodla, že si nechá píchnou piecing do pupíku a do jazyku a prostě vymýšlí „hlouposti“. Přijde mi to jako že ji chytá druhá míza, že je z mládí nevyblbnutá a potřebuje to dohnat. Prý nechce nic ve svém životě měnit, jenom se jí tohle prostě líbí. Myslíte si, že je nevyrovnaná osobnost a že si kompenzuje nějaké nedostatky z hoto, že sedí doma na mateřské? Je to normální aby dospělá ženská takhle začala blbnout? A vlastně má některá z vás něco takového, konkrétně myslím propíchnutý jazyk? Přijde mi to dost nechutné, zvlášť když tomu nijak neholduje ani její muž. On je děsně hodný a tak jí to stejně asi bude trpět bez nějakých scén a výčitek. Co by na to řekli vaši mužové?
Díky SaliM

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

374
1.9.06 13:25

blázen

Ahojky ,no já si nemyslím ,že si něco kompenzuje ,prostě se jí to líbí .Já osobně bych si piercing dát nenechala ,ale tetovat bych se klidně nechala .Asi bych vybrala něco decentního ,ale proč ne když se mi to lbí a upřímně co můj muž by na to řekl je mi jedno ,je to moje tělo.A pochybuju ,že bych se mu tak znechutila .Tož asi tak .

Majdalenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
1.9.06 13:25

Ahoj SaliM,

já osobně na sobě nic takového nemám - ani tetování, ani piercing - ale nepřijde mi jako bláznivá matka. Pokud se jí to líbí…
Spíše znám dost mamin, které po dětech krásně zhubly, zkrásněly a klíďo si nechaly píchnout pupík… taková třešnička na dortu :) a moc jim to sluší…
Jazyk bych si asi rozmýšlela, ale naušnice v pupíku mě nijak překvapivá nepřipadá… nebo dokonce bláznivá 8) :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kac
5049
1.9.06 13:32

Ahoj,
ja si nemyslim, ze by mela byt nejak „blazniva“ :-)
Ja jsem mela pearcing pupiku, ale v dobe tehotenstvi jsem ho musela vytahnout jak mi rostlo brisko tahlo me to. Ted jsem uvazovala, ze bych to sla znovu pichnout, aby nebyla videt mala jizvicka po predchozim pichnuti.
Moje setrinice ma propichly jazyk a rikala, ze ho mela 14dni trochu otelky a sislala, nez se a nim naucila mluvit. Ale treba jeji sef si toho vsiml, az po pul roce. Byla s nim v kazdodennim kontaktu. A taky se zminila, ze jejiho pritele-nyni manzele to hodne vzrusuje- zvlast kdyz ho drazdi. A je pry to prijemne na libani. No sama nevim…
Ja tvrdim kazdy jsme naky, vsem se nemuzou libit stejne veci.
Kac+H

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1200
1.9.06 13:45

No, já sice ještě nejsem matka, ale bláznivá možná jo. Mám tetování - to jsem si nechala udělat v 18 - takovou malou decentní růžičku do dekoltu a loni (v 29 letech) jsem si nechala udělat pearcing v pupíku. Tancuju několik let orientální tance, tak se to hodí. Můj přítel na oboje reagoval veskrze kladně - ten piercing v pupíku se mu líbí fakt hodně :oops:
Nemyslím si, že když chce dělat Tvá známá „takovýhle“ věci, že si něco kompenzuje. Třeba se chce jen líbit po dětech sama sobě. Taky jsem toho názoru, že je to její tělo, móda je holt taková, tak proč by to nedělala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
1.9.06 13:46

ahojky :lol:
tak ja mam i pirsink a tetovani,ale je mi 23 a obe zalezitosti jsem si nechala udelat v 16 a tet se snazim o mimi a docela toho lituju,ze budu jezdit z kocarkem a na zadech s certem :lol:
tva kamoska mi silne pripomina meho chlapa.je mu uz 36 a kdyz jsme spolu zacli chodit,tak si nechal na tajno pichnout jazyk.krome toho ze 14 dni mluvil jak idiot a nemohl spat,ak jeste v noci neustale cvakal tou kulickou o zuby a nemohla jsem spat a vymlatil si sklovinu ze zubu.myslim ze to udelal aby si pripadal mladsi kdyz ma mladsi partnerku.za tri mesice si to nakonec vyndal,proto ze zjistil,ze ho nakej pirsink v jazyku stejne mladsiho neudela a vypada jak kdyby se snazil za kazdou cenu zastavit cas.mozna tva kamoska to chce ze stejneho duvodu.samozrejme ze lituju tetovani a muj chlap lituje toho,ze ho takova blbost stala par zubu a par penez na opravu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nemyslim si ze zena od deti vypada lip s pirsingem.spis naopak.ani si nemyslim ze by to nak jeste bylo in.spis naopak.pirsink v pupiku je peknej,ale ten jazyk nic moc.jeste kdyz ho mas pichlej tak mas zvyk ho neustale vyplazovat a krasna zenska se v tu ranu promeni v jesterku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2583
1.9.06 13:52

Já jsem teda vyblbnutá fest, první dítko jsem si pořídila hodně pozdě, ale ten piercing v pupíku by se mi taky líbil. Bohužel si ho pořídit nemůžu, při mé obézní figuře by to asi vypadalo spíš směšně :oops: No ale kdybych byla šthlice, tak neváhám :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
1.9.06 14:06

pra:,–(ko mas pravdu vypada to hezky na stihlich.mne trosku narostlo brisko po revizi a uz to neni ono

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2238
1.9.06 14:52

Já jsem asi opačný případ… Na piercing jsem zřejmě srab, i když druhé dírky v uších jsem si píchala doma sama, nicméně do pupíka nebo snad kamkoliv jinam bych si ocel dát nenechala :oops: :lol:

Tetování jsem si nechala udělat v 18ti, ještě než začal ten boom, později jsem si připadala jak označkovaná kráva ve stádu, všechny holky ve fitku byly „označené“ 8O Když jsme se sešly na nějakou víkendovou akci, bylo nás tam i 200 a všechny „označkované“ :lol: Tak jsem se rozhodla, že to půjde dolů.
No, trvalo to rok, stálo to příšerný prachy!!!!!!!!!!!!!!!!, něco málo bolesti, dost času… ale stálo to za to! Konečně jsem zase něčím výjimečná, nejsem totiž tetovaná jako všichni okolo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
1.9.06 15:12

bláznivá je, a to dost, a navrhni jí, ať není tuctová, pírsing na pupík či na jazyku, to je pěkná nuda, ať si dá pírsing na poštěváček, to by řekl jeden můj známý :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
613
1.9.06 15:13

Ahojky,

SaliMali, no mně přijde, že se k tomu stavíš docela negativně, když píšeš, jestli ta tvoje kamarádka není blaznívá, blbne, něco si dokazuje, a že je ten piercing podle tebe nechutnej. Takže možná to víc vadí tobě, než jejímu manželovi. Koukni se na to tak, že spousta holek s překvapením zjistí, že těhotenstvím a porodem rozhodně nekončí život a ony mají dokonce lepší figuru než před dítětem. Taky jsem tomu nevěřila :-) No tak proč si nedopřát trochu radosti? Ublíží to někomu? A jak ty můžeš dopředu vědět, že se to tomu manželovi nebude líbit? To bys viděla, co parády udělá takovej malej decentní kamínek v pupíku. A to nejsem žádná okérkovaná dredařka. Když jsem si nechávala píchnout pupík - z naprosto pragmatickejch důvodů: bylo to jediný místo, kam se dala nalepit anestetizující náplast emla - smál se mi ten maník, že praví pierceři by si to v životě nenechali umrtvit, protože ta bolest je součástí toho všeho. Ale já jsem holt srab :-) Propíchnutí jazyku je něco… ty bláho, to bych radši šla znova rodit, než tohle! Ale jestli tvoje kámoška tu odvahu a chuť má, ať si to klidně nechá udělat, když chce. 8)

Kaede

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
1.9.06 15:36

Mne taky neprijde jako nejaka blazniva matka. Piercing v pupiku se mi na stihlych holkach moc libi a piercing v jazyku? Proti gustu zadny disputat, kdyz se to dotycne libi tak proc ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
1.9.06 16:00

Ahoj SaliMali, proti gustu ................. :wink:
Jinými slovy: Když se někomu líbí piersing, nechť má piersing. Když se někomu líbí zelené vlasy, nechť je má.
Promiň, ale přijde mi trochu síla mluvit hnedle o blbnutí a kompenzování si něčeho. A i kdyby náhodou?
Nezlob se, ale Tvůj příspěvek mi trochu připomíná, když mi moje kolegyně vyprávěla, jak její krátké sukně pobuřovaly soudruhy (teda spíš soudružky :lol: :lol: :lol: )
Vždyť je to každého věc, co má na sobě. O tom to přeci není!!! Důležitější pro život jsou úplně jiné věci, než je piersing v pupíku a jazyku. (Do pupíku bych si ho mimochodem dala, kdyby byl přes špeky vidět :lol: :lol: :lol: , náušnic mám pět a vlasy hodně krátké a rudé, taky můžu někomu přijít bláznivá a nevybouřená).
Promiň, ale měla jsem potřebu to říct.
Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
1.9.06 16:08

Jen malý dodatek:
Když se to někomu nelíbí, tak se mu to prostě nelíbí. Ale proč hned to odsuzování?
Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
1.9.06 16:32

Myslím že si žádné nedostatky kvůli MD nekompenzuje a že je normální. Já tedy propíchnutý jazyk nemám ale jiný části ..... :twisted: A můj muž s tím problém nemá, taky není úplně „normální“ :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama