Kousance - blechy? Jak se jich zbavit?

Anonymní
20.8.11 11:22

Blechy??

Dobrý den,
dneska ráno jsme na mojí sestře našli kousance, nejspíš od blech. Máme doma kocoura, toho jsme však odblešily docela nedávno a asi se blechy dostaly do pokoje. Chtěla bych se ujistit, zda-li jsou to opravdu kousance od blech a jak se jich zbavit z pokoje. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

donaga
20.8.11 11:45

Zrovna řeším to samé. Kočce jsem koupila Frontline combo a prostor vystříkávám Biokillem. Akorát ten postřik Biokillem je zapotřebí opakovat několikrát, jak se blechy líhnou z již nakladených vajíček. Jak jsem si zjistila, tak je to častý problém u majitelů zvířat, které chodí ven.
Ještě jsem slyšela o prostředku Advocate, který se aplikuje zvířeti a působí i na okolí, ale nemám s ním vlastní zkušenosti.

• Citovat
  • Upravit
donaga
20.8.11 11:49

Jo a ještě jsem zapomněla, co jde, to normálně vyprat v pračce.

• Citovat
  • Upravit
22591
20.8.11 12:09

Anonymni mne se to moc nepozdava, rohodne ne tolik stipancu na jednom miste :nevim:
Me kdyz stipne blecha tak je pupinek dost podobny jako kdyz me popali kopriva..cervena tecka a kolem flicek, tak jako treba i od vosy :nevim: ale jeste se mi teda nikdy nestalo,ze by blecha pokousala 10 x na jednom miste :nevim:
Jinak nam nepomohlo nic, jen zamezit pristupu kocce do domu a vicemene na ni nesahat, loni jsme s tim bojovali cele leto a byla jsem postipana ja,manzel i dcera :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2254
20.8.11 12:11

nebere sestra nejake leky???
ja sla totiz taky na kozni s podobnymi stipanci a bylo divne, ze jich je tolik na jednom miste. Dr se na me jen koukla a hned mezi dverma: co berete za leky? No byla to alergie :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Neprihlasena Jaruna
20.8.11 12:36

Ahoj,tak ja si teda myslim,ze to od blechy je.Tady taky jeden obrazek.

• Nahlásit
  • Citovat
5
20.8.11 12:42
donaga píše:
Zrovna řeším to samé. Kočce jsem koupila Frontline combo a prostor vystříkávám Biokillem. Akorát ten postřik Biokillem je zapotřebí opakovat několikrát, jak se blechy líhnou z již nakladených vajíček. Jak jsem si zjistila, tak je to častý problém u majitelů zvířat, které chodí ven.
Ještě jsem slyšela o prostředku Advocate, který se aplikuje zvířeti a působí i na okolí, ale nemám s ním vlastní zkušenosti.

A ten Biokill pomohl???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
20.8.11 12:51
Scarlette píše:
donaga píše:
A ten Biokill pomohl???

Jo, pomohl, ale jak jsem psala, chce to aplikovat několikrát a všechno co jde vyprat.

• Citovat
  • Upravit
5
20.8.11 12:54

donaga: Dobře, děkujeme. Vyzkoušíme :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
20.8.11 12:59
bonnie14 píše:
nebere sestra nejake leky???
ja sla totiz taky na kozni s podobnymi stipanci a bylo divne, ze jich je tolik na jednom miste. Dr se na me jen koukla a hned mezi dverma: co berete za leky? No byla to alergie :roll:

Bere, ale řekla bych, že z léků to nebude. Má jen na posílení imunity

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2639
20.8.11 13:13

Ahoj, taky si myslím, že to nebudou bleší štípance…ty jsou takové maličké ďobky…tohle mi připadá větší, jestli ale fotka nezkresluje. Jestli je to od jiného hmyzu…vystříkala bych místnost třeba Biolitem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
20.8.11 13:18

palošek: od té doby co jsme našli kocourovy blechy (asi 2 týdny zpátky) tak každý druhý-třetí den byt vystříkáváme kompletně celý Biolitem. Očividně moc nepomáhá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
20.8.11 13:38

Biolit je spíš na létající hmyz, Biokill je na i na nelétavý hmyz. Jinak Biokill se sežene ve zverimexu nebo chovatelských pitřebách, jen ho nestříkat přímo na kocoura, mohl by z toho onemocnět.

• Citovat
  • Upravit
779
20.8.11 14:47

Biokil mám vyzkoušený když jsme si blechy přivezli z jedné návštěvy známých a fakt funguje. Kupte ale to největší balení a vystříkejte CELÝ byt - koberce, podlahy, sedačku, postel… nám to zabralo hned na poprvé, ale chce to důkladně. A zároveň vystříkat i zvířátko dobrý je třeba frontline.

Sestře bych stejně ale doporučila návštěvu na kožním, pro jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
22.8.11 22:30

díky moc všem, vyzkoušíme Biokill a snad bude fugovat. Jste zlaté :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu