Blokace Facebook- budou při označení příspěvky viditelné?

Anonymní
22.1.21 23:19

Blokace Facebook- příspěvky

AHoj chtěla bych se jen zeptat. Nejspíš hloupá otázka sama Facebook nemám, a další důvody k tomuto příspěvku udávat nechci.

Otázka zní:

Moje matka nemá na fb v přátelích pritelovu matku (nesnáší se). Když si přítele matka moji matku zablokuje, ale označí na fotkách přítele se synem, tak se moji matce zobrazí ten příspěvek od jeho matky? Myslim fotky atd.. Snad je otázka jasné dana deluju za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6900
23.1.21 00:03

Těžko říct, jelikož nikdo z vás neumí používat základní principy zabezpečení na FB. Pokud by uměli, tak to neuvidí i bez blokace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.1.21 00:17

@Cenarius to jsme taky dělali.. ale ta situace vygradovala, pouze jsem se zeptala. Ale dík za odpověď. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11767
23.1.21 08:18

Doufá, že ne. Ale teda nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
24.1.21 20:58
@Anonymní píše:
AHoj chtěla bych se jen zeptat. Nejspíš hloupá otázka sama Facebook nemám, a další důvody k tomuto příspěvku udávat nechci.

Otázka zní:

Moje matka nemá na fb v přátelích pritelovu matku (nesnáší se). Když si přítele matka moji matku zablokuje, ale označí na fotkách přítele se synem, tak se moji matce zobrazí ten příspěvek od jeho matky? Myslim fotky atd.. Snad je otázka jasné dana deluju za odpovědi.

Pokud máš někoho v blokaci, nevidíš žádnou jeho aktivitu, včetně přidaných fotek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.1.21 05:20

@Silverine247 moc děkuji. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie