Blokování na Facebooku

4
19.4.20 08:57

Blokování na FB

Dobrý den, ahojky…
Mohu se zeptat, poradí, vysvětlí někdo, co znamená, když si na FB najedu na někoho a zobrazí se mi tohle? Je to blokování ze strany toho člověka? :nevim: :nevim: :nevim:
Děkuji za odpovědi, názory ;) ;) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
310
19.4.20 09:05

Nemas pripojeni k internetu ty joudo, zkus se prihlasit nekde jinde nebo z jineho zarizeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
19.4.20 09:11

To první nevím, ale to druhé bych řekla, že jde o blokaci :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
19.4.20 09:12

Ano to druhé je blokace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9767
19.4.20 09:45

Nemusí to být nutně blokace. Mohla taky být v nějaké soukromé skupině a od tama ji vyhodili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
19.4.20 10:12

Blokace, někdo smazal příspěvek, vyhodily tě ze skupiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2893
19.4.20 10:36

To první není blokace, jen nemáš wifi nebo data :mavam: to druhé na blokaci vypadá :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3667
19.4.20 10:42
@Corttez píše:
Nemas pripojeni k internetu ty joudo, zkus se prihlasit nekde jinde nebo z jineho zarizeni.

Jouda jsi ty. Tohle na mě vyskočí taky z mobilu, když najedu na profil někoho, koho mám v blokaci já.
Ano, mrkni se do seznamu osob, které máš v blokaci, zda tam není. Pokud ne, blokla si tě ta osoba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
19.4.20 10:51

V blokaci osobu sama nemám… Mám zapnutou WIFI, vše ostatní na ni připojené jede, data mám neomezené… Když jedu jen na data, i přesto to píše, že si mám zkontrolovat WIFI… :nevim: :nevim: :nevim:
Proto se zde ptám, protože mi to není jasné… Z jiného zařízení to píše také… Jde mi o to, zda se ten člověk nemohl třeba také nějakým způsobem nabourat do mých osobních věcí, např. WIFI, IP adresa tel… Jine tyto kódy… atd…
Až tak tomu opravdu nerozumím :nevim: :nevim: :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2893
19.4.20 11:28
@GJPB píše:
V blokaci osobu sama nemám… Mám zapnutou WIFI, vše ostatní na ni připojené jede, data mám neomezené… Když jedu jen na data, i přesto to píše, že si mám zkontrolovat WIFI… :nevim: :nevim: :nevim:
Proto se zde ptám, protože mi to není jasné… Z jiného zařízení to píše také… Jde mi o to, zda se ten člověk nemohl třeba také nějakým způsobem nabourat do mých osobních věcí, např. WIFI, IP adresa tel… Jine tyto kódy… atd…
Až tak tomu opravdu nerozumím :nevim: :nevim: :,( :,( :,(

tak v tom případě je to asi to co psala @kam2 :nevim: s tím, že si tě blokla ta osoba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
19.4.20 12:14

Tak jsem jouda no :lol: chces zjisit jestli si te nekdo bloknul vytvor si jeste jeden ucet na FB a mrkni na danou osobu, jestli si te blokla nebo deaktivovala svuj FB ucet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.20 14:04

To druhý bude blokace a nebo možná deaktivace účtu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie