Dcera a její partner

Anonymní
18.4.20 23:16

Dcera a její partner

Dobrý večer. Trápíme se s manželem kvůli dceři. Respektive kvůli jejímu příteli. Chodí s ním třetím rokem. Dceři bude 20 a jemu je 39. Je to nějaký podnikatel z Prahy, kam nám dceru taky před rokem odtáhnul. Od začátku se nám ten vztah vůbec nelíbí. Dceru tahá po samých nóbl akcích a večírcích, úplně tam z toho zblbla. Taky si nedělám iluze jak je to u těhlech chlapů s věrností. Teď dcera přišla s tím, že by se chtěli začít snažit o miminko. A to byla poslední kapka, vím že to byla chyba, ale začala jsem jí celý ten vztah rozmlouvat až jsme se strašně zhádali. Je mi totiž úplně jasný o co mu jde, akorát si chce holku pojistit a všechno bude na ni, protože on je akorát samý jednání a práce. Jsme z toho nešťastný, ale nevíme co dělat. Co s tím podle vás máme dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24145
18.4.20 23:21

Nic, Co jste nezvládli dosud, teď už nedoženete. Jestliže dcera nemá ve dvaceti vyšší ambice, než si pořídit dítě a nechat se zaslepit pozlátkem, tak ji teď můžete akorát držet palce, aby to miminko nevyšlo a když vyjde, tak ji podpořit, až se s ním vrátí opuštěná domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18467
18.4.20 23:24

Nic, je dospělá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
18.4.20 23:28
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Trápíme se s manželem kvůli dceři. Respektive kvůli jejímu příteli. Chodí s ním třetím rokem. Dceři bude 20 a jemu je 39. Je to nějaký podnikatel z Prahy, kam nám dceru taky před rokem odtáhnul. Od začátku se nám ten vztah vůbec nelíbí. Dceru tahá po samých nóbl akcích a večírcích, úplně tam z toho zblbla. Taky si nedělám iluze jak je to u těhlech chlapů s věrností. Teď dcera přišla s tím, že by se chtěli začít snažit o miminko. A to byla poslední kapka, vím že to byla chyba, ale začala jsem jí celý ten vztah rozmlouvat až jsme se strašně zhádali. Je mi totiž úplně jasný o co mu jde, akorát si chce holku pojistit a všechno bude na ni, protože on je akorát samý jednání a práce. Jsme z toho nešťastný, ale nevíme co dělat. Co s tím podle vás máme dělat?

Je velká. Své bych si řekla, nesoulasila bych s tím, ale to by bylo asi to jediné, co bych mohla dělat. Leda tak se těšit na vnouče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24694
18.4.20 23:28

Neuděláš nic. Je dospělá, svéprávná, a mimochodem, jde je řečeno, že on je nějaký obsournik, co chce dceru utáhnout na vařený nudli? Třeba se opravdu milujou a vaše dcera je jednoduše šťastná…co se nad tím zamyslet takhle? Sdílet s ní její štěstí, a když to nedopadne, tak jí podat pomocnou ruku? Podle mě od toho jsou rodiče dospělých dětí :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21283
18.4.20 23:35

Pojistit? proč? ona zdědí miliony? spíš jestli si nechce pojistit ona jeho :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10782
18.4.20 23:37

Tohle zavání Me57h…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 23:40
@ka2ka píše:
Pojistit? proč? ona zdědí miliony? spíš jestli si nechce pojistit ona jeho :think:

Možná si chce pojistit mladou hezkou holku :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 23:40
@JancaS84 píše:
Tohle zavání Me57h…
Čím že?
  • Citovat
  • Nahlásit
Katastrofaobecna
18.4.20 23:41
@JancaS84 píše:
Tohle zavání Me57h…
Že jo, ale její dcera bydlí napůl u přítele podobného věku ne? A neměla jsem pocit, že by byl boháč.
  • Citovat
  • Nahlásit
34458
18.4.20 23:42
@Anonymní píše: Čím že?

To je jedna místní pisatelka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10782
18.4.20 23:47
@Katastrofaobecna píše: Že jo, ale její dcera bydlí napůl u přítele podobného věku ne? A neměla jsem pocit, že by byl boháč.

Věk by odpovidal, ale zase nevím jestli by se jí směřovala, že se chystá otehotnet. Tak jsem se asi sekla, ale styl psaní je hodně podobmej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
18.4.20 23:53
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Trápíme se s manželem kvůli dceři. Respektive kvůli jejímu příteli. Chodí s ním třetím rokem. Dceři bude 20 a jemu je 39. Je to nějaký podnikatel z Prahy, kam nám dceru taky před rokem odtáhnul. Od začátku se nám ten vztah vůbec nelíbí. Dceru tahá po samých nóbl akcích a večírcích, úplně tam z toho zblbla. Taky si nedělám iluze jak je to u těhlech chlapů s věrností. Teď dcera přišla s tím, že by se chtěli začít snažit o miminko. A to byla poslední kapka, vím že to byla chyba, ale začala jsem jí celý ten vztah rozmlouvat až jsme se strašně zhádali. Je mi totiž úplně jasný o co mu jde, akorát si chce holku pojistit a všechno bude na ni, protože on je akorát samý jednání a práce. Jsme z toho nešťastný, ale nevíme co dělat. Co s tím podle vás máme dělat?

A znáte jejího přítele? Třeba je hodný a má ji rád. Asi bych ho chtěla především prvně poznat.. :nevim: A stejně s tím nic nenaděláte, mě názor rodičů nikdy moc nezajímal, vždy jsem si dělala co jsem chtěla já. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katastrofaobecna
18.4.20 23:53
@JancaS84 píše:
Věk by odpovidal, ale zase nevím jestli by se jí směřovala, že se chystá otehotnet. Tak jsem se asi sekla, ale styl psaní je hodně podobmej.

Ano, cítím tam tak nějak pohrdání, ne ochranu. Možná až nepřejícnost, že by dcera chytla „dobrou partii“

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 00:00
@Kristina1990 píše:
A znáte jejího přítele? Třeba je hodný a má ji rád. Asi bych ho chtěla především prvně poznat.. :nevim: A stejně s tím nic nenaděláte, mě názor rodičů nikdy moc nezajímal, vždy jsem si dělala co jsem chtěla já. :nevim:

Ano známe ho. Několikrát u nás byl. Chová se slušně, je milý a vypadá to, že má dceru opravdu rád. Ale přece jenom je to o dvacet let starší chlap, teď je to třeba dobrý, ale ten věk je jednou dožene a nechci aby byla nešťastná. A to v jakém prostředí se teď dcera pohybuje se mi upřímně moc nelíbí, je to něco úplně jiného než v čem celý život žila. Ale rozhodně to není o tom, že bych jí něco nepřála. Jenom mám strach aby ji to nesemlelo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat