Jsem zamilovaná do kolegyně v práci

Anonymní
18.4.20 21:43

Jsem zamilovaná do kolegyně v práci

Pěkný večer všem.
Ráda bych slyšela váš pohled na věc nebo jak byste se v mé situaci zachovaly vy.
Asi před rokem jsem se zamilovala do kolegyně v práci. Nikdy jsem k nikomu necítila tolik jako k ní, moc pro mne znamená, a i když mi je jasné, že to bude láska neopětovaná, protože kolegyně je ode mne o dost starší a už dávno má svou rodinu, i tak jsem ve výsledku spíše šťastná a užívám si to. (Samozřejmě se to střídá s chvílemi, kdy mě to dost ubíjí, ale z těch se vždycky nějak dostanu.)
Nechci vás zatěžovat dlouhosáhlými slohy o tom všem, podstatné je, že se mi zdá, že kolegyně tuší, o co z mé strany jde. Ráda jí něco nosím, píšu jí „jen tak“ (třeba o víkendu, když máme dovolenou a déle se nevidíme…), zajímám se o ni… což ona všechno samozřejmě vnímá a já začínám být „průhledná“, aniž bych se o to nějak snažila.
Občas mám obrovské pokušení jí o tom všem napsat, svěřit jí, co k ní cítím a tím i vysvětlit, proč jsem se někdy zachovala tak, jak jsem se zachovala, proč se někdy před ní „chovám jako idiot“ atd. Cítím, že by to mohlo pomoct a že by to trochu uvolnilo napětí mezi námi. Stále mi totiž úplně nejde chovat se před ní přirozeně, vždycky ze stresu plácnu nějakou ptákovinu… nic bych po ní nežádala, nijak si ji nenárokuju, ale zdá se mi, že kdyby o mých citech věděla, pomohlo by nám to asi oběma…
Kdybyste byli v podobné situaci, řekly byste jí to?

PS: Pochopte prosím anonym… :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3116
18.4.20 21:47

Ne, nerozbijela bych někomu rodinu, zvlášť pokud má děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9273
18.4.20 21:50

Ne, pokud bych věděla, že tam není šance vztahu, že ona není na holky, tak bych nic neříkala. A ani kdybych byla na jejím místě, nechtěla bych nic vědět, přišlo by mi to pak trapné zase z mojí strany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.20 21:51
@JancaS84 píše:
Ne, nerozbijela bych někomu rodinu, zvlášť pokud má děti.

Asi jsem se špatně vyjádřila, ale psala jsem, že po ní nic nežádám a nijak si ji nenárokuju… nechci rozbíjet její rodinu. Jen mám snahu vyjasnit situaci mezi námi.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.4.20 21:56
@AnastazieB píše:
Ne, pokud bych věděla, že tam není šance vztahu, že ona není na holky, tak bych nic neříkala. A ani kdybych byla na jejím místě, nechtěla bych nic vědět, přišlo by mi to pak trapné zase z mojí strany.

Nechtěla jsem jí nic říkat, abych jí nepřiváděla do rozpaků… ale čím dál víc vidím nebo se mi čím dál víc zdá, že ona stejně ví, o co kráčí… i pár jemných - ve vtipu myšlených narážek padlo… Upřímně řečeno postrádám „ženskou intuici“, ale podle toho, jak se chovám, si myslím, že žena vycítí, co se ve mně děje.

Každopádně se asi hodí dodat, že kolegyně ví, že jsem na holky. O to to má ulehčené.

• Nahlásit
  • Citovat
3103
18.4.20 22:00

Myslim si že když je na muže a o tobě ví že jsi na ženy, musí jí to být asi i nepříjemné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sára181
18.4.20 22:01

No a ty myslíš, že když ji řekneš, že jsi do ní zamilovaná, tak se pak před ní budeš stydět min? Já bych řekla, že spíš víc..

• Nahlásit
  • Citovat
5229
18.4.20 22:02
@JancaS84 píše:
Ne, nerozbijela bych někomu rodinu, zvlášť pokud má děti.

Myslíš, že pokud kolegyně heterosexuální ženě řekne, že k ní něco cítí, že jí tím rozbije rodinu? :)
Zakladatelko, nic bych ji neříkala, sni si o ní po večerech, to je vše. Bála bych se, že potom nebude ona vědět, jak se k tobě chovat a napětí spíše přibude. Aspoň já bych se to dovědět nechtěla, že po mně touží kolegyně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
564
18.4.20 22:05

Nechceš rozbíjet rodinu, ale svěřovat se jí budeš. Na co jako? Nejenže postrádáš „ženskou intuici“, ale taky sebereflexi. Udušuješ se, že nechceš rozbíjet rodinu, ale štourat do toho budeš. Jestli nechceš být mrška, poohlédni se jinde. Snad je kolegyně hetero a bude rozhodnuto a děti nebudou v ohrožení, že se zase někomu rozpadne vztah. :roll:

Příspěvek upraven 18.04.20 v 22:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
564
18.4.20 22:07
@Kfětoslava
@Kfětoslava píše:
Myslíš, že pokud kolegyně heterosexuální ženě řekne, že k ní něco cítí, že jí tím rozbije rodinu? :)
Zakladatelko, nic bych ji neříkala, sni si o ní po večerech, to je vše. Bála bych se, že potom nebude ona vědět, jak se k tobě chovat a napětí spíše přibude. Aspoň já bych se to dovědět nechtěla, že po mně touží kolegyně :D

já kdybych se dozvěděla, že po mě nějaká kolegyně touží, bylo by mi to velmi nepříjemné - divné, brrr :? :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24819
18.4.20 22:10
@Anonymní píše:
Asi jsem se špatně vyjádřila, ale psala jsem, že po ní nic nežádám a nijak si ji nenárokuju… nechci rozbíjet její rodinu. Jen mám snahu vyjasnit situaci mezi námi.

Nejspíš ji přivedeš do rozpaků. Myslím, že přežiješ i bez vyznání. Nejspíš každý se někdy zamiloval do člověka, který cit neopětoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5229
18.4.20 22:11
@Lisianne píše:
@Kfětoslavajá kdybych se dozvěděla, že po mě nějaká kolegyně touží, bylo by mi to velmi nepříjemné - divné, brrr :? :pocitac:

ale rozhodně bych neměla pocit, že tím ohrožuje mou rodinu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
564
18.4.20 22:14
@Kfětoslava píše:
ale rozhodně bych neměla pocit, že tím ohrožuje mou rodinu :D
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.20 22:14

Byla jsem v podobné situaci a řekla jsem jí to, ona mě jen využila na to, aby si vyzkoušela, jaké to je se vyspat se ženou a pak mě odkopla. :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
87
18.4.20 22:16

Mě kdysi pozvala homosexuální kolegyně na kafe a řekla mi, že se jí strašně líbím a že to musela zkusit. Řekla jsem jí že děkuju ale že jsem na kluky. Vyřešeno. Pokud to stejně tuší, přijde mi trapnější jí nic neříkat. To na ní klidně vybal, ona tě odpalkuje a tobě se uleví. S dotyčnou již bývalou kolegyní se bavím do teď a ona už má dávno přítelkyni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama