Přítel a iniciace výletu

Anonymní
18.4.20 13:08

Přítel a iniciace výletu

Ahoj holky :mrgreen:
Možná budu za prudérní ženu, ale jsem trošku hračička.
;) :oops:
Předevčírem jsme se s přítelem dohodli, že vymyslí co bysme mohli podniknout. :mrgreen: Já zatím vymyslela, aniž bych nad tím přemýšlela. Ale iniciaci chci nechat na něm, líbí se mi, když je aktivní. Dneska jsme si psali, a došlo i na to, zda už něco vymyslel? Prý zatím ne.
Zmínila jsem stroze, že já vymyšleno mám. Ale… Jak docílit toho, aby jakoby on s tím přišel? Snad chapete, aby on byl za toho kinga, já se tetelila blahem.

Jsem prostě ráda když chlap dobývá, navrhne něco, vidím, že mě pořád chce… Jsme spolu rok, ale trochu to podle mýho uvadá, nebo je prostě flegmous ve všem

Ani neví, že mám moc ráda, když je chlap ten, vedoucí,.

Prosím anonym

Děkuji děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5771
18.4.20 13:10

Výlet? V době nouze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
18.4.20 13:17

Podle toho, kolikrat zatim s nejakym napadem a iniciativiu prisel, poznas, jestli to v sobe ma nebo ne. Po roce uz jsi asi dobytá, takze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5359
18.4.20 13:24

@Zumpa tak poslat do háje se můžou i v této době :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
18.4.20 13:26

@Zumpa Tak pokud vim, vychazky do prirody zakazany nejsou;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
18.4.20 13:33

Někdo s nějakým nápadem, návrhem nepřijde, i kdyby ses na hlavu stavěla. Manžel taky nikdy s ničím nepřišel… Všechny výlety a dovolené organizuju já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 13:35

Iniciace byla tak střídavě. ale spíš bych byla raději, kdyby on vymyslel.

V přírodě jsme byli několikrát naposledy

• Citovat
  • Nahlásit
3555
18.4.20 13:36

Úplně nevím, co má společného dobývání, chlap king a plánování výletů, ale dobře no…

U nás je plánování výletu spíš o konverzaci, dohodě, na co bychom měli náladu a co by bavilo děti…

Úplně se mi nelíbí varianta něco vymysli, ve finále si to vymyslis sama a chceš ho do toho vmanipulovat… Tak buď vymýšlej ty, nebo se nech překvapit… Ale nám se fakt vyplatilo plánovat společně… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4454
18.4.20 13:37

Pokud chceš muže jenž sám něco plánuje, musíš si takového najít a ne naivně doufat, že se jím stane. Co bys po roce chtěla dobývat, už tě sbalil chodíte spolu, pochopím zájem o tvou osobu, ale dobývání? Nežiješ v telenovele, co budeš dělat za 10 let? To tvoje stroze „já vymyšleno mám“ sis mohla nechat od cesty. Buď ho to nech vymyslet bez rypani nebo najdi jiného co bude v tomto aktivní, někdo na to prostě není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29982
18.4.20 13:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky :mrgreen:
Možná budu za prudérní ženu, ale jsem trošku hračička. ;) :oops:
Předevčírem jsme se s přítelem dohodli, že vymyslí co bysme mohli podniknout. :mrgreen: Já zatím vymyslela, aniž bych nad tím přemýšlela. Ale iniciaci chci nechat na něm, líbí se mi, když je aktivní. Dneska jsme si psali, a došlo i na to, zda už něco vymyslel? Prý zatím ne.
Zmínila jsem stroze, že já vymyšleno mám. Ale… Jak docílit toho, aby jakoby on s tím přišel? Snad chapete, aby on byl za toho kinga, já se tetelila blahem.

Jsem prostě ráda když chlap dobývá, navrhne něco, vidím, že mě pořád chce… Jsme spolu rok, ale trochu to podle mýho uvadá, nebo je prostě flegmous ve všem

Ani neví, že mám moc ráda, když je chlap ten, vedoucí,.

Prosím anonym

Děkuji děkuji

Tobě je 20, že řešíš takové kraviny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 13:42

Iniciace byla tak střídavě. ale spíš bych byla raději, kdyby on vymyslel.

V přírodě jsme byli několikrát naposledy

• Citovat
  • Nahlásit
29982
18.4.20 13:44
@Anonymní píše:
Iniciace byla tak střídavě. ale spíš bych byla raději, kdyby on vymyslel.V přírodě jsme byli několikrát naposledy

Najdi si dominanta, co bude vše rozhodovat za tebe a máš to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
18.4.20 13:46
@welovefashion píše: Úplně nevím, co má společného dobývání, chlap king a plánování výletů, ale dobře no…

U nás je plánování výletu spíš o konverzaci, dohodě, na co bychom měli náladu a co by bavilo děti…

Úplně se mi nelíbí varianta něco vymysli, ve finále si to vymyslis sama a chceš ho do toho vmanipulovat… Tak buď vymýšlej ty, nebo se nech překvapit… Ale nám se fakt vyplatilo plánovat společně… ;)

Asi tak, macho king Chuck Norris překonává sám sebe a navrhuje své vysněné výlet na Kokořín, který si ona tajně přála. Dramatická hudba hraje, sledujeme výšlap milenců po dosti zalidněné asfaltce, nakonec hudba zpomaluje, on pokleká před cedulí CHKO a vytahuje klíč od své garsonky. V hudbě by se ani Chuck Norris krve nedořezal, oba se tváří nejistě, až nakonec ona prolomí ticho tak husté, že by se dalo krájet, svým ANO! Začíná hrát Vltava, Chuck Norris bere zakladatelku do náruče a několikrát se spolu zatočí, nakonec odcházejí společně se stovkou dalších turistů do západu slunce, a kdo ví, třeba na příští víkend iniciuje i výlet na Křivoklát!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
18.4.20 13:53

A dáváš mu k té iniciativě prostor? Jestli vždycky něco vymyslíš, než se on začne nudit a přijde s něčím sám, tak to tak asi je :nevim: každý chlap dobývá nějak, jeden kytkou, druhý se tě snaží utáhnout na dobrou večeři, každý nemá v krvi plánování výletu. Může to vycházet z povahy, možná ho k tomu nevedla rodina, nebo je línější a méně akční. To spíš zvaž, jestli se k sobě hodíte, tohle v něm jen tak nezměníš tím, že mu budeš zadávat za úkol vymyslet výlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4913
18.4.20 13:57

A on musi vymyslet to, co uz mas vymysleno?
Nebo jak presne znelo zadani, ktere musi splnit, aby dostal za jedna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat