Bodavé bolesti břícha

2
19.3.05 09:58

bodave bolesti bricha

Ahoj holky,
jsem na konci 6.tt a uz nekolik dni mam bodave bolesti v podbrisku.V utery jdu k doktorovi,tak se snad dozvim,co a jak.Chtela jsem se jen zeptat,jestli taky nekdo mate s timto zkusenosti,je to moje prvni tehotenstvi a nevim,jestli je to normalni…
Dekuji za pomoc,Vroni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
19.3.05 10:10

Ahoj Vroni,
bolesti bricha jsem na zacatku tehu taky mela, tak 5., 6. tyden; byly hrozne silny, az jako porodni bolesti a trvaly vzdycky tak minutu nebo dve. Byla jsem z toho dost vydesena, pak se pridalo i spineni, myslela jsem na nejhorsi. Ale vsechno bylo v poradku, asi tak jen deloha reagovala na „najemnika“. :) Proste nejaky ty bolesti k tehotenstvi patri. Je dobre, ze jdes k doktorovi, aspon budes mit jistotu, ze je vse OK. Tak at to brzy prejde a miminko krasne roste!!
Niki

• Nahlásit
  • Citovat
2857
19.3.05 13:26

Ahojky,

já měla přesně to stejný . Ještě jsem o svém těhu ani nevěděla¨takže jsem 2× skončila na pohotovosti ..... začly v 5 tt a skončily v 7 tt - bodavé i několik minut trvající bolesti v podbřišku… Taky jsem myslela že to určitě není normální, že je to mimoděložní a podobně (na utz nebylo ještě nic vidět). Ale bylo to naštěstí v pohodě a dnes už měsíční zázrak mi právě usnul v náručí.)

Bylo mi řečeno, že se prostě ty vazy natahujou a někdy můžou způsobovat křeče v podbřišku. Mě to teda trápilo 14 dní, byla jsem na neschopence, jelikož to bylo fakt děsný.

Takže doufám, že to dopadne skvěle i u tebe.o)))

Markéta a Michal (měsíc a den)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.3.05 14:21

Ahoj holky,
taky se připojuju se svou zkušeností. Jsem na konci 8tt a bolesti v podbříšku jsem měla od konce 4tt - 6tt. Myslela jsem si, že to zase dostanu, ale uklidňovaly mě 2 // na testíku. V noci jsem bolestí nemohla spát, tak jsem si myslela, že je určitě něco špatně. Šla jsem k doktorovi, ale ten ještě nic nepoznal, bylo to velmi brzy, tak jsem čekala další týden a pak mi doktor řekl, že už je vidět váček. Bolesti pak sami ustoupily. Teď netrpělivě čekám na úterý, kdy jdu na ultrazvuk, jestli nám bije srdíčko a jestli je vše o.k. Tak snad nám to všem dobře dopadne. Čauky Bára

• Nahlásit
  • Citovat
63
20.3.05 10:49

Ahoj holky, jsem právě v 5tt. a bolesti podbřišku mám taky, Dr, mě uklidňuje, že je to na začátku těhotenství normální, děloha se zvětšuje a prokrvuje, tak jsou ty bolesti podobný těm před MS. Mám doma už 2.5 letou dcerku a pamatuju si, že když jsem jí čekala, tak jsem si byla vždycky úplně jistá, že to dostanu a ono nic. tak buďte v klidu :D Sice jsem potom dvakrát potratila, ale jednou to bylo zamlklé těhu v 11tt. a podruhé samovolný potrat v 6tt. Tím vás samozřejmě nechci strašit a žádný velký bolesti tomu hlavně nepředcházely, takže buďte opravdu v klídku a užívejte si to a hlavně šetřete se a všechno bude dobrý.Ahojky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
20.3.05 12:50

bodave bolesti břicha

Ahoj Vroni,
neměj starosti, já už jsem ve 34. týdnu těhotenství, ale ty bolesti mě na začátku potrápily taky, až jsem měla strach, protože jsem už prodělala potrat. Ale gynekoložka mě taky ujistila, že jsou to jen napínající se děložní vazy. Děloha je na nich zavěšená a potřebuje se pořádně prokrvit, aby miminko mělo pěknou „peřinku“, tak to holt bolí. Neboj, jak pravila jedna zdravotní sestra, co se má udržet, to se udrží. Světlana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
22.3.05 13:20

Ahoj, já jsem měla bolesti jako když bych měla dostat menses a byla jsem asi v 8-9tt. Sestřička mi řekla, ať doma ležím s nohama nahoře a odpočívám, ptala se mě na práci a tak. Pravda je, že mi pak zmizeli a doktor říkal, že se to stává, jak se tam miminko usazuje a zahnízďuje 8) a někdy se to nepovede a pak odejde samo pryč.Buď v klidu, hodně odpočívej a ono se to srovná. Teď jsem ve 24tt a bříško mě nebolí, ale roste a dělá mi jen samou radost :wink: Hodně štěstí a velká bříška přeje Petra a mimísková

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1207
24.3.05 08:10

Ahoj holky,jsem v 6tt a taky mě občas pobolívá břicho a ještě mě bolí kříže a to teda docela dost.K doktorovi jdu až příští středu,tak jsem už 4 dny v nervech,jestli je vše v pořádku.taky mě samozřejmě napadlo jestli se nemůže jednat o mimoděložní těhotenství.Trochu jste mě uklidnily,že v „tom“nejsem sama:)
Pupula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
24.3.05 08:29

Ja som 8 dni po IUI a uz cca 2 dni potom som zacala mat obcasnu bodavu bolest v podbrusku. Stale sa objavuje na tom istom jednom mieste. Neviete, co to moze znamenat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
25.3.05 10:03

vroni

Ahoj holky,tak v utery jsem byla u doktora a bylo vsechno normalni a v poradku.Miminko ma uz dva cm.Jsem moc stastna.Vsem vam dekuji za rady a podporu,moc jste mi pomohly.Pro Jahodku:ja jsem byla na IUI taky a ty bolesti podobne menstruaci jsem mela taky hned od zacatku,protoze jsem brala Utrogestan.Ty bolesti,co jsem mela minuly tyden byly jineho charakteru,jako kdyby me tam nekdo bodal nozem.Tak nemej strach,urcite to bude v pohode.Vypada to,ze se pro miminko musi neco vytrpet.Preji vam vsem krasny den :) Vroni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
232
19.12.17 14:11

Ahoj,
oživuji diskuzi, protože i přestože předchozí příběh skončil dobře, potřebuji vědět zda je to normální, zda také máte.
Jsem těhu 6+5 po KET a už třetí den mě píchá v podbřišku. Prosím, nejedná se o bolesti jako při menzes, jedná se o celodenní trvalý pocit napjaté bolestivé dělohy a časté ostré píchnutí, ležím ale nemá to vliv, je to i v klidu. Nešpiním, v noci mě to nebudí, ale je to dost nepříjemné a na kontrolu jdu až 8.1.

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6432
19.12.17 14:15

@Gwendík v pripade jakychkoli bolesti a pichani bych jela na pohotovost ;) tam te prohlidnou a reknou ti, uz jen pro tvuj klid pred Vanoci ;) drzim moc palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9157
19.12.17 14:37

Ja to treba taky mela hodne ze zacatku, teda myslim ze jen u prvniho tehotenstvi, hlavne kdyz jsem sedela a pak si stoupla. Preslo to celkem brzo tak do 10tt urcite. Ale tim ti nechci rikat, at nechodis k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
19.12.17 14:37

@Gwendík já to tak občas měla, většinou to byla bolest jako při ms, ale občas mě někde dost ostře bodlo a trvalo to několik vteřin. Všechno bylo v pořádku, myslím, že pokud nekrvacis a bolest není nesnesitelná, je to v pohodě. Přičítala bych to roztahovani dělohy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
232
19.12.17 14:43

@Anyys Ne, to bodání není zase až tak silné, že bych sebou třeba cukla nebo tak, jen je to nepříjemné a pořád čekám co z toho bude. No, kdyby se něco dělo (špinění, zhoršení ) tak bych na tu pohotovost radši jela
děkuji za zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama