Bolest břicha u měsíčního kojekce

22.6.20 13:36

Bolest břicha u měsíčního kojekce

Zdravím, potřebovala bych poradit. Malému je měsíc a začal mít strašné bolesti břicha, celý den tlačí a pláče, bohužel už nevím jak mu ulevit :,( Vigantol nemáme, dáváme Baby Calm, mažeme pupíkem, cvičíme nožkama, hlídám co jím a piju čaje co by meli pomoct :( nemáte nějakou radu co dál? Nějaké probiotika? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

754
22.6.20 13:43

Zkusila bych biogaiu. Alespoň u nás zabrala 100% u obou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.20 13:47

@mission84 ještě přidat ke kapičkam před kojením? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9263
22.6.20 13:53

Zkus Bio Gaia :) malá mi na Baby Calm reagovala obrovskou bolestí bříška. A ještě zkus kouknout na net na masírování chodidel miminek (tlusté střevo, reflexní terapie)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.20 13:59

@Kotatko03 Takže Baby Calm vysadit a kapat jen Bio Gaiu? :)) Dobrá kouknu na to :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9263
22.6.20 14:22
@Mickymousei píše:
@Kotatko03 Takže Baby Calm vysadit a kapat jen Bio Gaiu? :)) Dobrá kouknu na to :srdce:

Nám to takto pomohlo. Jinak do dnes biogaiu dávám (malá má 7m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
22.6.20 15:52
@Mickymousei píše:
@Kotatko03 Takže Baby Calm vysadit a kapat jen Bio Gaiu? :)) Dobrá kouknu na to :srdce:

Lze kombinovat, Gaia jsou probiotika, takže se dávají jednou denně, účinek není okamžitý. Až po pár týdnech. Místo BabyCalm je toho kupa, Espumisan, na další si nevzpomenu, my zkoušeli dvoje další. Čaje zkontrolujte, zda neobsahují fenykl, je pro děti nevhodný. Ještě vyzkoušet třeba nahřívat polštářkem s třešňovýma peckama. U nás přes všechny snahy není trvalo do 3 měsíců, přeji, ať u vás přejde dřív - ale kdyby ne, aspoň věřte, že to fakt jednou odezní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1340
22.6.20 16:21

Naši kluci/dvojčátka po biogaie zvraceli a to byli neblinkaci miminka. Používali jsme Maxik z Dr. Max (probiotika) 1× denne, pak před každým kojenim espumisan a miato vigantolu vitamin D od Terezie. Pak pomohlo hodně kocarkovani, protože jak to drncalo, tak se jim ta střeva hybala a ulevilo se jim. Pak někdo doporučuje si koupit takový kbelik, protože jsou tam „zkrouceny“ a vyprdi se a tepla voda taky pomáhá. Když je hodne bolelo bříško, tak jsem je i svlikala z plinky a prostě jim pulky zadecku davala od sebe. Obcas me ohodili, ale ulevilo se jim. V nejhorším rourku, ale tohle je prostě období, které za 3 měsíce přejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.20 18:38

@Bebeluska8 Fenykl je na prdíky špatnej? 8o já myslela že právě pomáhá :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
22.6.20 19:15
@Mickymousei píše:
@Bebeluska8 Fenykl je na prdíky špatnej? 8o já myslela že právě pomáhá :(

Nejde o to, že by byl špatný na prdíky, ale doporučuji článek https://bolavebrisko.cz/fenyklovy-caj/ .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama