Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Limi123 Operace je hloupost! Byla jsem a vrátilo se mi to. Zbytečně se tím trápí člověk. Ale neporadíš mi, beru pravidelně právě Detralex a zjistila jsem, že jsem v tom. Doktorce se dovolat nedá, může se brát i v těhu? Neporadí někdo?
@evickarejci píše:
@Limi123 Operace je hloupost! Byla jsem a vrátilo se mi to. Zbytečně se tím trápí člověk. Ale neporadíš mi, beru pravidelně právě Detralex a zjistila jsem, že jsem v tom. Doktorce se dovolat nedá, může se brát i v těhu? Neporadí někdo?
Ano, brala jsem cele tehotenstvi Detralex, brat se muze.
Ahoj, nevím, jak je to ještě aktuální, ale kámošce gyndař napsal Detralex právě v těhotenství. Stěžovala si na křeče.