Reklama

Bolest před vyprázdnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika16072000
Stálice 66 příspěvků 17.09.18 11:20
Bolest před vyprázdnění

Ahoj holky
Je to trapné ale.. vždycky když na mě jde stolice tak mám strašně křeče v podbřišku ale vážně že hodně :( ale jackoliv se vyprázdním tak je po bolestech jsem 17tt máte to nějaká? Nebo měli jste? Za 3 dny jdu na kontrolu děkuji

Reklama

Reakce:

Ou
Kelišová 5081 příspěvků 17.09.18 11:25

Zkuste víc pít a přidat více nestravitelné vlákniny - zejména z listové zeleniny, celozrnné mouky a hub. A přidat trošku tuku (a tedy ubrat trochu jednoduchých cukrů).

Měkkčí a případně i častější stolice by mohla projít lehčeji.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15959 příspěvků 17.09.18 11:29

@Veronika16072000 nemáš hemoroidy nebo jiné cévní problémy v malé pánvi? Třeba po předchozím porodu? Ty někdy, ve spojení s hormonálními pochody, dokážou nadělat velkou paseku :think:

Veronika16072000
Stálice 66 příspěvků 17.09.18 11:33
@pe-terka píše:
@Veronika16072000 nemáš hemoroidy nebo jiné cévní problémy v malé pánvi? Třeba po předchozím porodu? Ty někdy, ve spojení s hormonálními pochody, dokážou nadělat velkou paseku :think:

Čekám první dite ..Já žadne jiné problémy nemám tak já vůbec nevím hemoroidy me vůbec teda nenapadli :nevim:

Tarjei
Závislačka 3940 příspěvků 17.09.18 11:40

@Veronika16072000 zkusila bych dusenou zeleninu na másle, já teda fakt tehotna nejsem ale v těhotenství i po porodu i ted to pomaha na vyprazdneni .minuly tyden jsem si udelala hromadu kukurice a od ty doby jsem k nezastaveni :D

Tarjei
Závislačka 3940 příspěvků 17.09.18 11:41

@Veronika16072000 nemelas nekdy nějakou brisni operaci? Můžou blbnout srusty jak se to vevnitř ted vic prokrvuje a zvetsuje pomalu..

Veronika16072000
Stálice 66 příspěvků 17.09.18 11:45
@Tarjei píše:
@Veronika16072000 nemelas nekdy nějakou brisni operaci? Můžou blbnout srusty jak se to vevnitř ted vic prokrvuje a zvetsuje pomalu..
Žádná operace nic :nevim: také me to napadlo ale nikdy jsem problém neměla tohle me trápí tak cca 4tydny. Hemeroidy to by mě asi i bolel konečnik Ne? Zkusím tu zeleninu :kytka:

Moncaq
Kecalka 212 příspěvků 17.09.18 11:48

@Veronika16072000 mam uplne to stejne. Jsem v 13 tt a trpim jak pes. Obcas mam takove bolesti, ze si musim lehnout v koupelne na zem, abych neomdlela. Pry to zpusobuje hormon progesteron, ktery se v tehotenstvi produkuje. Zpusobuje rozvolneni strev a ty jsou pak pomalejsi. Zaradila jsem kefiry, vlocky, ovocne koktejly a je to lepsi ???? na netu jsem cetla, ze na to trpi hodne zen.

Veronika16072000
Stálice 66 příspěvků 17.09.18 11:51
@Moncaq píše:
@Veronika16072000 mam uplne to stejne. Jsem v 13 tt a trpim jak pes. Obcas mam takove bolesti, ze si musim lehnout v koupelne na zem, abych neomdlela. Pry to zpusobuje hormon progesteron, ktery se v tehotenstvi produkuje. Zpusobuje rozvolneni strev a ty jsou pak pomalejsi. Zaradila jsem kefiry, vlocky, ovocne koktejly a je to lepsi ???? na netu jsem cetla, ze na to trpi hodne zen.

To jsi mě.moc uklidnila :* já všude četla že na to trpí těhulky až kolem 25týdne :nevim: A po vyprazdneni se ti vždy také uleví?

Moncaq
Kecalka 212 příspěvků 17.09.18 11:56

@Veronika16072000 jj, mam to stejne. Ja mam jeste k tomu placentu pres cipek a uz od 6 tt spinim, takze nesmim namahat bricho, tlacit a jenom lezim. Takze moje streva jsou uplne leniva. Obcas si musim vzit i cipek, jinak by to neslo. Ale hodne jsem upravila stravu. Piju kefiry, jim jogurty, delam si ovesne kase, ovocne koktejly. Rano vypiju sklenici teple vody a je to mnohem lepsi ;)

Moncaq
Kecalka 212 příspěvků 17.09.18 11:57

@Veronika16072000 jo a chtela jsem se zeptas, mas nebo mela jsi pichani v podbrisku a takovy tlak? Nevim, jestli je to rostouci deloha nebo nejaky problem :nevim:

Veronika16072000
Stálice 66 příspěvků 17.09.18 12:01
@Moncaq píše:
@Veronika16072000 jo a chtela jsem se zeptas, mas nebo mela jsi pichani v podbrisku a takovy tlak? Nevim, jestli je to rostouci deloha nebo nejaky problem :nevim:

Pichani v podbřišku je normálka jak se tam všechno roztahuje a roste :andel: to me boli úplně snad vše a bude to ještě horší :lol: ..
Jen mě vážně zaskočila ta neustálá bolest když na mě jde ta stolice :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >