Velké krvácení ve 14. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 02:30
Velké krvácení

Ahoj holky, koupili sme s manželem nový dům. Je tady spoustu práce. Já jsem těhotná a ikdyz jsem se snažila nic netahat atd tak praci na domě se vyhnout nedá.. dnes jsem seděla venku na židli a když jsem se zvedla po nohách mi najednou steklo velké množství krve. Krvácela jsem opravdu hodne, tak jsem jela na pohotovost. Dr nevěděl proč, plod byl v pořádku a placenta taky. Hematom nenašel. Vzhledem k intenzivnímu krvácení doporučil hospitalizaci, tu jsem ale musela odmitnout. Něco mi pichli do zadku proti krvácení a dostala jsem prášky, ležím doma… Jsem ve 14tt, prosím zažil tohle někdo a těhotenství dopadlo dobře? Nemyslim špinění nebo lehké krvácení, ale opravdu tak velké množství krve… :,( Mam o miminko velký strach, už s ním v životě počítáme :srdce:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 14. týden těhotenství?

Reakce:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 17.09.18 05:08

Napadá mě jedině hematom, ale ten vyloučili. Osobně bych už na baráku nehla ani prstem, dítě je pro mě důležitější, ale každý máme jiné priority.

jana2381
Kecalka 312 příspěvků 17.09.18 06:09
@Anonymní píše:
Ahoj holky, koupili sme s manželem nový dům. Je tady spoustu práce. Já jsem těhotná a ikdyz jsem se snažila nic netahat atd tak praci na domě se vyhnout nedá.. dnes jsem seděla venku na židli a když jsem se zvedla po nohách mi najednou steklo velké množství krve. Krvácela jsem opravdu hodne, tak jsem jela na pohotovost. Dr nevěděl proč, plod byl v pořádku a placenta taky. Hematom nenašel. Vzhledem k intenzivnímu krvácení doporučil hospitalizaci, tu jsem ale musela odmitnout. Něco mi pichli do zadku proti krvácení a dostala jsem prášky, ležím doma… Jsem ve 14tt, prosím zažil tohle někdo a těhotenství dopadlo dobře? Nemyslim špinění nebo lehké krvácení, ale opravdu tak velké množství krve… :,( Mam o miminko velký strach, už s ním v životě počítáme :srdce:

Ano, u me to dopadlo dobre. Presne jak ty. Od 14 tt a prokrvacela (a to fakt hodne) a prospinila jsem se az do 20 tt, pak to ustalo. 3× na pohotovost. 2× nevedeli od ceho a az potreti pry mam placentu niz, tak asi proto. Ale od toho krvaceni jsem z postele vylezla, jen na zachod a kazdy tyden na kontrolu. Na UTZ ve 22 tt nasli zbytky hematomu. Zrejme nebyl videt ci co :nevim: odpocivej a nic nedelej. :mavam:

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 17.09.18 06:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky, koupili sme s manželem nový dům. Je tady spoustu práce. Já jsem těhotná a ikdyz jsem se snažila nic netahat atd tak praci na domě se vyhnout nedá.. dnes jsem seděla venku na židli a když jsem se zvedla po nohách mi najednou steklo velké množství krve. Krvácela jsem opravdu hodne, tak jsem jela na pohotovost. Dr nevěděl proč, plod byl v pořádku a placenta taky. Hematom nenašel. Vzhledem k intenzivnímu krvácení doporučil hospitalizaci, tu jsem ale musela odmitnout. Něco mi pichli do zadku proti krvácení a dostala jsem prášky, ležím doma… Jsem ve 14tt, prosím zažil tohle někdo a těhotenství dopadlo dobře? Nemyslim špinění nebo lehké krvácení, ale opravdu tak velké množství krve… :,( Mam o miminko velký strach, už s ním v životě počítáme :srdce:

sestramělaelé těhu tyto koplikace,nikdy nepřišli na to proč,byla s tím snad každýměsí ve špitále,a neměla by jsi mít náhodou třeba ms nebýt těhu? Jinak já osobně tak krvácela jednou a mohla za to praslá žílka dole

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 17.09.18 07:48

Ahoj, myslím, že v tomto týdnu už to opravdu může být níže položenou placentou. Bude to lepší, placenta se bude postupně zvedat. Ale určitě bych si dala klidový režim, což ti jistě v nemocnici doporučili.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 08:15

Ahoj, v 11tt jsem si šla večer lehnout a hodně zakrvacela. Hned jsme jeli na pohotovost, tam nic nenašli, ani neviděli. Poslali mne domu, že je vše v pořádku. Další den ráno jsem zase dost hodně krvacela. Jela jsem ke svoji gynekolozce a ta tam našla docela velký hematom a divila se že to dřívějšího dne nikdo na pohotovosti neviděl. Hnala mne projistotu do nemocnice, tam si mne pár dní nechali a pak jsem měla (spíš moc neměla, protože mám ještě starší dítko) klidový režim. Nicméně vše dobré dopadlo a v postýlce mi spinká krásné miminko. Hlavu vzhůru, šetři se a věř miminku. Moc přeji, aby to dobře dopadlo :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 14:51

Holky moc děkuju za podporu, dnes je to lepší, krev teče už jen taková hodně tmavá( asi včerejší). Celou dobu ležím a nehnu ani prstem

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 20:59

Mě se to stalo taky nedávno, a praskla mi cévka nad děložním hrdlem. Mimčo naštěstí v pořádku. Dostala jsem nějaké prášky a teď v pohodě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >