Velké krvácení ve 14. týdnu těhotenství

Anonymní
17.9.18 02:30

Velké krvácení

Ahoj holky, koupili sme s manželem nový dům. Je tady spoustu práce. Já jsem těhotná a ikdyz jsem se snažila nic netahat atd tak praci na domě se vyhnout nedá.. dnes jsem seděla venku na židli a když jsem se zvedla po nohách mi najednou steklo velké množství krve. Krvácela jsem opravdu hodne, tak jsem jela na pohotovost. Dr nevěděl proč, plod byl v pořádku a placenta taky. Hematom nenašel. Vzhledem k intenzivnímu krvácení doporučil hospitalizaci, tu jsem ale musela odmitnout. Něco mi pichli do zadku proti krvácení a dostala jsem prášky, ležím doma… Jsem ve 14tt, prosím zažil tohle někdo a těhotenství dopadlo dobře? Nemyslim špinění nebo lehké krvácení, ale opravdu tak velké množství krve… :,( Mam o miminko velký strach, už s ním v životě počítáme :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3924
17.9.18 05:08

Napadá mě jedině hematom, ale ten vyloučili. Osobně bych už na baráku nehla ani prstem, dítě je pro mě důležitější, ale každý máme jiné priority.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
17.9.18 06:09
@Anonymní píše:
Ahoj holky, koupili sme s manželem nový dům. Je tady spoustu práce. Já jsem těhotná a ikdyz jsem se snažila nic netahat atd tak praci na domě se vyhnout nedá.. dnes jsem seděla venku na židli a když jsem se zvedla po nohách mi najednou steklo velké množství krve. Krvácela jsem opravdu hodne, tak jsem jela na pohotovost. Dr nevěděl proč, plod byl v pořádku a placenta taky. Hematom nenašel. Vzhledem k intenzivnímu krvácení doporučil hospitalizaci, tu jsem ale musela odmitnout. Něco mi pichli do zadku proti krvácení a dostala jsem prášky, ležím doma… Jsem ve 14tt, prosím zažil tohle někdo a těhotenství dopadlo dobře? Nemyslim špinění nebo lehké krvácení, ale opravdu tak velké množství krve… :,( Mam o miminko velký strach, už s ním v životě počítáme :srdce:

Ano, u me to dopadlo dobre. Presne jak ty. Od 14 tt a prokrvacela (a to fakt hodne) a prospinila jsem se az do 20 tt, pak to ustalo. 3× na pohotovost. 2× nevedeli od ceho a az potreti pry mam placentu niz, tak asi proto. Ale od toho krvaceni jsem z postele vylezla, jen na zachod a kazdy tyden na kontrolu. Na UTZ ve 22 tt nasli zbytky hematomu. Zrejme nebyl videt ci co :nevim: odpocivej a nic nedelej. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6837
17.9.18 06:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky, koupili sme s manželem nový dům. Je tady spoustu práce. Já jsem těhotná a ikdyz jsem se snažila nic netahat atd tak praci na domě se vyhnout nedá.. dnes jsem seděla venku na židli a když jsem se zvedla po nohách mi najednou steklo velké množství krve. Krvácela jsem opravdu hodne, tak jsem jela na pohotovost. Dr nevěděl proč, plod byl v pořádku a placenta taky. Hematom nenašel. Vzhledem k intenzivnímu krvácení doporučil hospitalizaci, tu jsem ale musela odmitnout. Něco mi pichli do zadku proti krvácení a dostala jsem prášky, ležím doma… Jsem ve 14tt, prosím zažil tohle někdo a těhotenství dopadlo dobře? Nemyslim špinění nebo lehké krvácení, ale opravdu tak velké množství krve… :,( Mam o miminko velký strach, už s ním v životě počítáme :srdce:

sestramělaelé těhu tyto koplikace,nikdy nepřišli na to proč,byla s tím snad každýměsí ve špitále,a neměla by jsi mít náhodou třeba ms nebýt těhu? Jinak já osobně tak krvácela jednou a mohla za to praslá žílka dole

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
775
17.9.18 07:48

Ahoj, myslím, že v tomto týdnu už to opravdu může být níže položenou placentou. Bude to lepší, placenta se bude postupně zvedat. Ale určitě bych si dala klidový režim, což ti jistě v nemocnici doporučili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.18 08:15

Ahoj, v 11tt jsem si šla večer lehnout a hodně zakrvacela. Hned jsme jeli na pohotovost, tam nic nenašli, ani neviděli. Poslali mne domu, že je vše v pořádku. Další den ráno jsem zase dost hodně krvacela. Jela jsem ke svoji gynekolozce a ta tam našla docela velký hematom a divila se že to dřívějšího dne nikdo na pohotovosti neviděl. Hnala mne projistotu do nemocnice, tam si mne pár dní nechali a pak jsem měla (spíš moc neměla, protože mám ještě starší dítko) klidový režim. Nicméně vše dobré dopadlo a v postýlce mi spinká krásné miminko. Hlavu vzhůru, šetři se a věř miminku. Moc přeji, aby to dobře dopadlo :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.18 14:51

Holky moc děkuju za podporu, dnes je to lepší, krev teče už jen taková hodně tmavá( asi včerejší). Celou dobu ležím a nehnu ani prstem

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.18 20:59

Mě se to stalo taky nedávno, a praskla mi cévka nad děložním hrdlem. Mimčo naštěstí v pořádku. Dostala jsem nějaké prášky a teď v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat