Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Ahoj já zdravím všechní čtenářky vím že je to už asi spousty diskusi na toto ale přes to ¨všechno mě od porodů trapy bolest na levé straně podbřišku bolí to v noci ve dne v posteli musím ležet na zádech jelikož se nemůžu od bolesti lehnou ani na bok přes den to bolí na dotek občas mě to píchne když si lehnu na záda taky si na straně něco na pohmat něco najdu tvrdý útvar nevím bolí to jsem stoh na nervy a trapy mě to porodu moc děkuji za příspěvek ![]()