Bolest v levém podbřišku od porodů

24
9.10.16 12:55

Bolest v levém podbřišku od porodů

:mavam: Ahoj já zdravím všechní čtenářky vím že je to už asi spousty diskusi na toto ale přes to ¨všechno mě od porodů trapy bolest na levé straně podbřišku bolí to v noci ve dne v posteli musím ležet na zádech jelikož se nemůžu od bolesti lehnou ani na bok přes den to bolí na dotek občas mě to píchne když si lehnu na záda taky si na straně něco na pohmat něco najdu tvrdý útvar nevím bolí to jsem stoh na nervy a trapy mě to porodu moc děkuji za příspěvek :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek
Velikost písma:

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.