Ahooj, už třetí den mě občas píchá v podbřišku, spíše uprostřed, ale někdy i na pravé straně. Bolest je chvilková, bodavá a několikrát do dne se ozve. Poslední ms jsem měla 24.4.
Nechci hned myslet na cysty a gyn problémy, ale protože se mi podobné bolesti kolem ovulace nikdy neděly, chtěla jsem se zeptat vás, jestli to máte někdo stejně - že by bolesti byly několik dní? Děkuji!
Jo. A začalo mi to az v prubehu zivota. Nemela jsem to tak vzdycky. Cysty me bolely spis okolo menzesu kdy mely ve zvyku praskat. Stejne se nech vysetrit.
Ahooj, už třetí den mě občas píchá v podbřišku, spíše uprostřed, ale někdy i na pravé straně. Bolest je chvilková, bodavá a několikrát do dne se ozve. Poslední ms jsem měla 24.4.
Nechci hned myslet na cysty a gyn problémy, ale protože se mi podobné bolesti kolem ovulace nikdy neděly, chtěla jsem se zeptat vás, jestli to máte někdo stejně - že by bolesti byly několik dní? Děkuji!