Bolest v podbřišku několik dní - je to ovulace?

Anonymní
6.5.24 18:54

Bolest v podbřišku několik dní - je to ovulace?

Ahooj, už třetí den mě občas píchá v podbřišku, spíše uprostřed, ale někdy i na pravé straně. Bolest je chvilková, bodavá a několikrát do dne se ozve. Poslední ms jsem měla 24.4.

Nechci hned myslet na cysty a gyn problémy, ale protože se mi podobné bolesti kolem ovulace nikdy neděly, chtěla jsem se zeptat vás, jestli to máte někdo stejně - že by bolesti byly několik dní? Děkuji! :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
olivovyolej
6.5.24 19:23

Jo. A začalo mi to az v prubehu zivota. Nemela jsem to tak vzdycky. Cysty me bolely spis okolo menzesu kdy mely ve zvyku praskat. Stejne se nech vysetrit.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty