Bolest vlevo v podbříšku a neustálý hlad

3
10.5.20 19:24

bolest vlevo v podbříšku a neustálý hlad

Dobrý den, omlouvám se za anonym, ale je v tomhle ohledu se s tím cítím lépe.
Je mi patnáct let a od včerejška mám neustálý hlad, kdy je mi třeba po hodině nejedení i špatně. Když se i přes nechuť najím, stačí mi pár kousnutí a jsem plná. Za půl hodiny můj žaludek prosí zase (děje se to i po obědě).
Dnes k tomu přibyla i bolest v levém podbříšku, která naštěstí nikam nevystřeluje. MS mám v pořádku, jen mě napadlo, jestli to třeba nemůže být ovulace, protože podle aplikace kalendáře jsem ovulaci měla právě včera.
Nechci zbytečně plašit, ale ráda bych se Vás tedy zeptala, jestli to někdo z Vás taky nezažil. Mamce se mi to moc říkat nechce.
Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3096
10.5.20 19:28

Jestli menstruujes, tak i ovulujes. Tak to proste chodi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34481
10.5.20 19:33
@jandala píše:
Dobrý den, omlouvám se za anonym, ale je v tomhle ohledu se s tím cítím lépe.
Je mi patnáct let a od včerejška mám neustálý hlad, kdy je mi třeba po hodině nejedení i špatně. Když se i přes nechuť najím, stačí mi pár kousnutí a jsem plná. Za půl hodiny můj žaludek prosí zase (děje se to i po obědě).
Dnes k tomu přibyla i bolest v levém podbříšku, která naštěstí nikam nevystřeluje. MS mám v pořádku, jen mě napadlo, jestli to třeba nemůže být ovulace, protože podle aplikace kalendáře jsem ovulaci měla právě včera.
Nechci zbytečně plašit, ale ráda bych se Vás tedy zeptala, jestli to někdo z Vás taky nezažil. Mamce se mi to moc říkat nechce.
Děkuji.

Tak se najez. A jestli bude břicho bolet dál, i mimo ovulaci, budeš muset na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1597
10.5.20 19:51

Chápu, v mládí jsem zažila problémy se zažíváním v žaludku a zároveň v místě slepého střeva. Měla jsem nějaký zánět žaludku a asi i jinde.
„Neustálý“ hlad bude asi také nějaký zánět, znám to. Pokud se stav nezlepší do 24h a případně se zhorší, tak to rodičům řekni, ať s Tebou zajdou k lékaři. Bohužel v tomto neporadím, ač mám stejné stavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat