Bolest žaludku - psychika nebo něco jiného

Anonymní
26.6.23 08:49

Bolest zaludku je to psychika nebo neco jineho

Ahoj trápí mě snad už půl roku bolest zaludku, pocity na zvracení atd… gastroskopie provedena minulý měsíc vše v pořádku jen pozitivní test na helicobakterii přiznávám že mám úzkosti a depky občas ikdyz teď ty psychické stavy jsou na tom líp… jenže žaludek se zase ozval máma mi říká ať to ignorují že mi nic není ale já se bojím že se helikobackter vrátil nebo že mám něco horšího poslední dobou jsem brala dost atb tak jestli to je z toho nebo jestli psychika nebo mám jít znovu na gastro??

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80289
26.6.23 08:51

Hedus, nazdar, už nemáš ban?
Věř mamince, maminky mají pravdu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.6.23 08:54

Já bych ráda ale opravdu mám strach že to vrátilo nebo že tam je něco horsiho

  • Citovat
  • Upravit
196
26.6.23 10:10

Bojím se moc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42582
26.6.23 10:14

Jestli jsi měla 6× za pololetí ATB na pseudoangínu a potom ještě další na Helicobactera, vůbec se nedivím, že tě bolí žaludek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
196
26.6.23 10:17

A myslíte že mám jít zase na gastro nebo to je psychika já už fakt nevím achjo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42582
26.6.23 10:18

A co na to říkal ten psychiatr?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34103
26.6.23 10:20
@podhled491 píše:
A myslíte že mám jít zase na gastro nebo to je psychika já už fakt nevím achjo

Psychika dělá hodně, hoď se do klidu a hned ti bude lépe.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
196
26.6.23 10:20

Tak teď s tím psychiatr asi nemá nic společného s tím zaludkem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116741
26.6.23 10:21
@podhled491 píše:
Bojím se moc

Kdy jdeš k tomu psychiatrovi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42582
26.6.23 10:23
@podhled491 píše:
Tak teď s tím psychiatr asi nemá nic společného s tím zaludkem

Když už ti vyšetřili všechno možné (i nemožné) a je ti stále špatně?
Zase jsi tam nedorazila, že?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
196
26.6.23 10:35

Ale jo jdu tam a těším se tam jen čekám na ověřovací SMS

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
196
26.6.23 10:37

Ale bojím se že po těch atb nebo že se ten helicobakter nevyloučil. Nebo že se rozmnozil víc co já vím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
196
26.6.23 10:38

Včera se mi doma pozdravem starší syn pak byl celý den u babi a se děsím se to byla střevní chřipka možná vsugerace že se toho bojím ale celý den byl u babi já sním do kontaktu moc nepřišla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14678
26.6.23 10:42
@podhled491 píše:
Včera se mi doma pozdravem starší syn pak byl celý den u babi a se děsím se to byla střevní chřipka možná vsugerace že se toho bojím ale celý den byl u babi já sním do kontaktu moc nepřišla

Tak to seš dobrá, dítě s možná střevní chřipkou máš izolovat a ne posílat po návštěvách :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.