Bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mischellka
Povídálka 13 příspěvků 23.01.09 18:23
Bolesti

Chtěla jsem se zeptat na bolesti v podbřišku,podobné menstruačním ale o trochu víc silnější.Jsem v 6.týdnu těhotenství a trápí mě tyto bolesti už zhruba od 3.týdne…za den i 3× po dvou hodinách.Lékař říkal,že pobolívání je v pořádku,ale to co prožívám já?Nebo je to u každé jinak?

Reakce:
Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 23.01.09 18:42

Milá „zářící“ maminko, je to bohužel normální a u prvorodičky velmi častý jev, který dovede pořádně zamotat hlavu. člověk má děsný strach o miminko, ale neboj vím z vlastní skušenosti že i když jsou bolesti fakt ukrutné nic se neděje. Miminko si jen dělá místo, kde bude moci růst a děloha jako každý jiný sval, který namáháš tak bolí, než si zvykne.

Stejná diskuze je i tady:
https://www.emimino.cz/modules.php?…

A já tě zvu k nám do září09, kde tě moc rádi budem utěšovat a online hýčkat, neb to potřebujeme mi všechny :lol:

https://www.emimino.cz/modules.php?…

oskaria
Kecalka 168 příspěvků 23.01.09 18:56

Ahoj,já měla ukrutné bolesti kolem 8 tt. a bylo to strašné,až jsem si myslela,že mám snad mimoděložní těhotenství,jak mě to bolelo až ve stehnech.Doktorka mi říkala,že je to tím,jak se ti roztahuje děloha.Ale ono to časem přejde,uvidíš! :lol: Přeji pevné nervy a pohodové těhotenství!

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 23.01.09 19:19

Ahoj, já jsem tohle zažila při prvním těhotenství taky, doma jsem si „diagnostikovala“ zánět dělohy :lol: No, trval dalších 8 měsíců a jmenuje se Věrka. Neboj, ono je to fakt v pořádku a patří to ke „krásám“ těhotenství. Přeju pohodové těhotenství.M.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >