Reklama

Bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mischellka
Povídálka 13 příspěvků 23.01.09 18:23
Bolesti

Chtěla jsem se zeptat na bolesti v podbřišku,podobné menstruačním ale o trochu víc silnější.Jsem v 6.týdnu těhotenství a trápí mě tyto bolesti už zhruba od 3.týdne…za den i 3× po dvou hodinách.Lékař říkal,že pobolívání je v pořádku,ale to co prožívám já?Nebo je to u každé jinak?

Reklama

Reakce:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 23.01.09 18:42

Milá „zářící“ maminko, je to bohužel normální a u prvorodičky velmi častý jev, který dovede pořádně zamotat hlavu. člověk má děsný strach o miminko, ale neboj vím z vlastní skušenosti že i když jsou bolesti fakt ukrutné nic se neděje. Miminko si jen dělá místo, kde bude moci růst a děloha jako každý jiný sval, který namáháš tak bolí, než si zvykne.

Stejná diskuze je i tady:
https://www.emimino.cz/modules.php?…

A já tě zvu k nám do září09, kde tě moc rádi budem utěšovat a online hýčkat, neb to potřebujeme mi všechny :lol:

https://www.emimino.cz/modules.php?…

oskaria
Kecalka 168 příspěvků 23.01.09 18:56

Ahoj,já měla ukrutné bolesti kolem 8 tt. a bylo to strašné,až jsem si myslela,že mám snad mimoděložní těhotenství,jak mě to bolelo až ve stehnech.Doktorka mi říkala,že je to tím,jak se ti roztahuje děloha.Ale ono to časem přejde,uvidíš! :lol: Přeji pevné nervy a pohodové těhotenství!

fragola
Generální žvanilka 24788 příspěvků 23.01.09 19:19

Ahoj, já jsem tohle zažila při prvním těhotenství taky, doma jsem si „diagnostikovala“ zánět dělohy :lol: No, trval dalších 8 měsíců a jmenuje se Věrka. Neboj, ono je to fakt v pořádku a patří to ke „krásám“ těhotenství. Přeju pohodové těhotenství.M.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >