Těhotenství? Bez příznaků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanscha
Kecalka 110 příspěvků 23.01.09 12:28
těhotenství?-bez příznaků...

Ahoj holky, měla jste některá těhotenství zcela bez počátečních příznaků? Žádné zvláštní chutě, vnímání pachů, nevolnosti, slabosti, bolesti prsů či břicha… Prostě stav beze změn a nakonec jste byly těhu?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 23.01.09 12:33

hanscha,jen si počkej po 8.tt.,to bývá většinou nejhůř,ale nemusí ti být vůbec nic :wink: mě s Anet jen bolely prsa,ted mi bylo teda slušně šoufl

Staninka30
Extra třída :D 10145 příspěvků 23.01.09 12:38

Hančo-U prvního mně nic nebylo ani nevím že jsem byla těhu.
Druhého to už jsem cítila hned od začátku měla jsem bolesti prsou a byly hodně citlivé.
Pak až do konce třetího měsíce mně bylo večer strašně špatně.
Každé těhu je naprosto jíné a každá žena topocítí taky jinač.

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 23.01.09 12:43

První s příznakama docela brzy, kolem 6týdne, druhý až kolem 8-9týdne a fest, dočkej času :wink: ale přála bych ti, aby ti nic nebylo.

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.09 12:53

S malým jsem ani nevěděla, že jsem otěhotněla - možná jsem si toho ani nevšímala (přípravy na svatbu, škola…), ale to, že jsem těhu jsem zjistila asi týden po svatbě a to úplně náhodou!
Teď s malou mi taky ze začátku nic nebylo, ale asi kolem toho 8.tt mi bývalo tak blbě, že jsem byla totálně vyřízená a nebyly to jen raní nevolnosti, já jsem je měla celodenní :roll: :roll: :roll:

pilcanda
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 23.01.09 13:14

Ahojky to jsme měla při prvním těhu. Ale časem mě začali bolet záda a prsa. ted´mi bylo špatně. každé těhu je jiné.

TehotnaTerezka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.09 13:14

ja to tak mela - krome toho, ze me jednou v noci bolelo bricho, jako bych to mela dostat, tak snad nic - zadne chute, zadne zvraceni, zadne napeti v prsou, az tak kolem 9.-10. tydne jsem zacala byt vic unavena a po praci si chodila lehnout
ale spatne mi jinak nebylo nikdy

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 23.01.09 18:41

Hanscho , ja jsem nemela vubec zadne priznaky, ani nevolnosti, ani zvetsena prsa (to az po porodu, jinak stale svoje podprdy :wink: ), chute, proste pohoda… 8) Trochu unavu, ale minimalne..
Casem se teda zacaly projevovat myomy a drazdiva deloha, ale to uz je o necem jinem :roll:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 23.01.09 19:32

Nevím, jak moc v začátku máš na mysli, ale mně nebylo v podstatě nic - kolem 7. - 8. tt jsem začala být víc unavená, asi o měsíc pozděj mě začaly dost bolet prsa a strašlivé nadýmání, jinak nic - nevolnosti, pachy, chutě, divné pocity… prostě nic. Vlastně jednou se mi zdálo, že mi z pupíku narostla pupeční šňůra, když jsem ještě neměla ani pozitivní test :lol:

Někdy ve 4. měsíci se mi pak začly zvětšovat prsa, ale to už není tak úplně začátek, že jo… :lol:

stofi
Kelišová 5328 příspěvků 23.01.09 19:40

tak první těhotenství jsem začala pociťovat až tak kolem 20tt - začalo růst břicho a malá začala kopat, jinak žádný příznaky.

Teď je to opak, mám všechny příznaky, co můžou být, ranní nevolnost se změnila na 24 hodinovou denně, jsem unavená, prsa mě strašně bolí, některý pachy nemůžu ani cítit, a jsem neskutečně žravá :? :lol:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 23.01.09 20:52

Ahoj. Já při prvním těhotenství příznaky taky skoro neměla. Bolela mě prsa, ale to se moc nelišilo od příznaků blížící se menstruace. Jinak asi nic, když teda nepočítám takovou zvláštní nevolnost hodinu po :) a následující týden, kdy jsem mohla jíst jen jogurty (to bylo ale uprostřed cyklu, takže nejspíš jen náhoda). Při druhém těhotenství mi začalo být špatně brzy po pozitivním testu. Nejdřív jen tak žaludek na vodě občas, pak častěji a pak mi bylo zle už ve dne v noci, kolikrát mě to vzbudilo a já nemohla kvůli nevolnosti ani usnout. Jakmile jsem zjistila, co mi na nevolnost pomáhá, fungovalo to maximálně další den a pak už ne. A jak jsem objevila další „lék“, vydržel pomáhat dva dny a konec. Několik dní jsem doma jen ležela (byla jsem doma s 2,5letou dcerou, takže to bylo dost náročné) a čekala, až to přejde. Nevolnosti přešly až asi týden po ukončení těhotenství z důvodu zamlklého potratu ve 13tt, ale to je na jinou diskuzi. Píšu sem proto, abyste neměli strach, že vám nic není. Já jsem při prvním těhotenství byla skoro až nervózní, jestli je všechno v pořádku, když mi nebylo špatně a kromě těhotenského testu těhotenství nicmoc nenasvědčovalo. Držím palce, ať vše dobře dopadne a radujete se ze zdravých miminek.

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 23.01.09 22:10

Tak taky přidám své zkušenosti :D

Mě bylo týden špatně (ještě před vynecháním MS), 10. 11. jsem to měla dostat, ale nevolnosti mě donutili testit dřív, a od 8. 11., co jsem našla //, tak nevím, že jsem těhu…

Možná trošku citlivá prsa nebo bradavky, ale to je vše… a ani teď v podstatě o tom nevím, ani břichoň nevylejzá… (no, taky přez ty moje špeky…)

papík

Hanscha
Kecalka 110 příspěvků 24.01.09 10:10

Ahoj holky. Děkuju, daly jste mi malinkou naději :wink: I když možná by to byl zázrak. Po vysazení HA (3/4roku) mám potíže s MS. Chodí tak divně, buď je jakž takž, ale příliš brzy nebo má obraz špinění a výtoku. UZ ani hormonální profil nic zvláštního neodhalil. Začala jsem s měření BT. V posledním měření jsem určila (snad správně) den ovulace a od toho dne počítám luteální fázi. Ta by teď trvala již 19. den. Jenže kolem 8.DPO jsem měla asi 4 denní špinění :( Ale teploty jsou stále zvýšené. Nevím, co si o tom myslet. Bojím se falešných nadějí a zdrcujícího zklamání… ale to už ke snažení o mimi patří. Co si o tom myslíte vy? Máte některá zkušenosti s BT?

Cattleya
Stálice 89 příspěvků 26.01.09 17:23

Já jsem neměla vůbec žádné příznaky, díky čemuž jsem na to, že jsem těhotná přišla až ve 12.tt :lol:
Mám polycystické vaječníky, doktor mě strašil, že otěhotnět normální cestou u mě moc nehrozí, protože jsem ani po stimulaci údajně neovulovala, navíc jsme se tehdy s drahým ani moc netulili.. Bylo to šíleně hektické období. Špatně mi nebylo, jen jsem trpěla nechutenstvím, což jsem ale přikládala vedru. U mě je normální několik měsíců nemenstruovat, takže jsem se neznepokojovala :lol:
Pak jsem si jednoho dne v Chorvatsku řekla, že jsem to už fakt dlouho nedostala, udělala si test a on byl pozitivní! Výsledku jsem nevěřila a říkala si, že je test kvůli horku zkažený, udělala si další 2 testy, každý jinou značku a když byly i ty další pozitivní, byla jsem dokonale perplex :lol:

llucisek
Povídálka 32 příspěvků 29.01.09 18:53
Ahojky, přidám též svoji zkušenost

Jsem po třetí těhotná a ani při jednom těhotenství jsem ze začátku neměla žádné příznaky, proto jsem to vždy zjistila až skoro když jsem byla ve 3. měsíci, vynechání měsíčků bylo u mě normální. Jediné co bylo, že jsem měla citlivá prsa, ale to jsem měla u před menstruací. Příznaky přišly až později nebo teda spíš chutě, ale to bylo vše.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >