Bolesti 38. týden jak při menstruaci

Anonymní
13.5.17 18:03

Bolesti 38 týden jak při MS

Bolestí mírné co to může znamenat 8o?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9124
13.5.17 18:06

Může to znamenat poslíčky, může to znamenat začátek porodu, to ti nikdo přesně nepoví ;). Sleduj intervaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6037
13.5.17 18:08

Že se tělo chystá na porod, který může proběhnout za hodinu nebo taky za dva týdny… já měla mestruační bolesti den před porodem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
743
13.5.17 18:10

Porod nebo poslicky, dejte si horkou vanu nebo sprchu pokud se to rozjede je to porod, kdyz se to zmirni, jsou to posliscci, kontrolujte cas, zda budete mit pravidelne bolesti, pri pravidelnych bolestech co 5 minut, byste mela jet do porodnice, tak nam teda radili;) kdyz se vam cokoli nebude zdat, tak jedte nebo do porodnice zavolejte a zeptejte se, oni vam poradi nejlip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5824
13.5.17 18:48

Presne. Horka voda poslicky zastavi, porod rozjede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.17 19:28

@Tarjei pořád stejné bolesti ???????? nic nezastavilo

• Nahlásit
  • Citovat
4237
13.5.17 19:43

Sleduj intervaly a pokud budou po 5 minutách, ale pravidelně, tak směr špitál. Jinak, tedy u mně horká voda ani poslíčky nezastavila a to byly takové, že jsem skoro od bolesti objímala stromy. Nicméně ty intervaly nebyly pravidelné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16901
13.5.17 20:17

Neplas se, ja mela takove bolest 2 tydny pred porodem, telo se pripravuje, bud za to radq, treba budes mit pak rychly porod :-)
Ja to nela tak ze me pobolivalo nekolikrat za den, nekdy vic, nekdy min. Dokud nerupne voda nebo se nerozbehnou kontrakce bolestive, tak nema smysl nikam jezdit. Me pak prepadly kontrakce v noci z niceho nic rovnou po 4-5 min a od prvni kontrakce byla mala za 4,5h na svete…ve srovnani s prvnim porodem, si myslim, ze to bylo tim, telo se pripravovalo. U prvniho jsem to vubec nemela a porod byl hodne dlouhy…horka vana vzdycjy rozhodne, kdyz si nebudes u bolesti jista ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16901
13.5.17 20:19

@nonina intervaly ceho, kdyz nema kontrakce? Az kdyz by je nela, zacbe merit…pobolivani jako pri ms je normalni v 38tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5824
13.5.17 20:25
@Anonymní píše:
@Tarjei pořád stejné bolesti ???????? nic nezastavilo

Boli to hodne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek