Bolesti před porodem křeče

128
5.8.21 15:58

Bolesti před porodem křeče

Ahojky, chci se zeptat, nikde jsem toto nenašla..
Mám tři dny do termínu porodu a už dva dny mě strašně bolí stydké kosti, když cítím takové ty menstruační bolesti v podbříšku asi poslíčky, tak mě berou i křeče jakoby u hráze až do konečníku. Tak nevím co to je. Nejsou to běžné bolesti ale fakt křeč. Zažili jste to někdo někdy?? Jsem těhule poprvé tak se bojím aby bylo vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.8.21 16:19

Měla jsem něco podobného a vyklubal se z toho hrozící předčasných porod.
Pokud se ti to nezdá, určitě bych jela do porodnice. Radši pojedu několikrát zbytečně než jednou pozdě.

• Citovat
  • Nahlásit
7673
5.8.21 17:42

Takhle se mohou projevovat kontrakce, ale že by už 3 dny a stále se to nerozjíždí víc? Jak často se křeče objevují? Pro klid duše můžeš zajet do porodnice, ale jestli je miminko v pořádku, cítíš pohyby, zůstala bych doma. Tam akorát udělají KTG, zkontrolují, jestli se otvíráš a pravděpodobně tě stejně pošlou domů, protože jestli to máš nepravidelně, tak můžeš čekat další dny. Porod se tak jako tak blíží, udělej si to hezké. Nalož se do teplé vody, relaxuj a pokud se tyhle bolesti zintenzivní, budou pravidelné, tak víš, kam vyrazit. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
5.8.21 18:21

@Petule030 no teď zrovna jsem šla do vany a uvidíme co z toho bude.. ty křeče jsou fakt extrémní že nemůžu při tom ani sedět a leh je ještě horší.. pohyby cítím normálně, ale je to dost nepravidelný, dneska se mi to stalo po třetí a bylo to asi nejsilnější z toho co to bylo doteď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7673
5.8.21 20:14

@Karol1994 Potřetí jsi měla jednu křeč? Nebo potřetí jsi měla sérii nepravidelných bolestí? Od té doby zase nic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
5.8.21 20:17

@Petule030 mívám je každý den, ale dnes třikrát, a z toho ta poslední byla silná, po koupeli se to zlepšilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7673
5.8.21 20:31

@Karol1994 Nejspíš je to způsobené tím, jak miminko tlačí na spodek a pánev se rozšiřuje. Jak bolesti popisuješ, mohly by se tak projevovat i kontrakce. Často bývají jako silné ms bolesti, bolest v kříži nebo bolest vystřelující do třísel + ten tlak na konečník. Ale porodní bolesti se budou opakovat a čím dál častěji. Také bývají trochu až omračující. Tohle může být příprava na porod, ale dokud se nebudou opakovat častěji, tak nemá cenu plašit. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat