Bolesti při ovulaci jako při menses?

Anonymni
21.1.08 09:05

Bolesti při ovulaci

Ahojky, chtěla bych se jen zeptat, zda při ovulaci můžou být bolesti stejné jako při menses. a ještě bych se chtěla zeptat, zda při těhotenství musí být vždy teplota nad 37 stupňů, nebo to je u každé jiné. Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
21.1.08 09:17

Ahoj
Já mám taky silné bolesti při ovulaci, při MS tolik ne.
Já při těhu jsem měla teplotu vždy pod 37. Když měla příjít jenom MS, tak teplota okolo 37,1 až 2. Při těhu 36,8.

• Nahlásit
  • Citovat
21.1.08 10:36

Ahoj anonymní,
při ovulaci jsou opravdu bolesti jako při MS. Když to budeš sledovat, tak by se měli měsíc po měsíci měnit strany, jednou tě bolí napravo, jednou nalevo - podle toho, z jakého vaječníku se uvolnilo vajíčko :wink:
O BT v těhotenství toho moc nevím, těhotná jsem zatím nebyla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
21.1.08 12:20

Anonymni

ja mivala pri kazde ovulaci desne bolesti :roll: A jak pise Sharane-pri sledovani zjistis ze ktereho vajecniku se ti uvolnilo vajicko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
21.1.08 12:24

Ahoj Anonymní,

taky jsem mívala bolesti při ovulaci ( teď jsem ještě neovulovala, mám antiko :wink: ), byli zřetelný vždy vycházeli jen z jedný strany ( teda zažila jsem to jen 2×, pak jsem otěhotněla ) Sárinka je z pravýho :wink: BT jsem si nikdy neměřila, neměla bych na to trpělivost a nebylo to třeba, Sárinka se povedla hned.

Měj se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.1.08 15:51

Re: Bolesti při ovulaci

[Holky, a máte při ovulaci citlivá a bolestivá prsa…A špatně od žaludku. Abych se správně vyjádřila, s manželem jsme se milovali 11 den cyklu, nedávali jsme pozor, prostě jsme úplně zapomněli. Druhé miminko totiž plánujeme až tak za rok. Dnes je 20 den cyklu a normálně by se teď někdy kolem toho 17-22 dne měla dostavit ovulace. Jenže…Začala mě bolet prsa, mám hrozně citlivé bradavky, pořád chodím na záchod a občas mám žaludek jako na vodě. Nevím, jestli jsem si to už nevsugerovala, ale připomíná mi to těhotenství:O/ Vím, že kdyby to tak bylo, na miminko bysme se těšili, ale prostě jsme chtěli rok počkat. Takže přemýšlím, buď je to ovulace, nebo se mi někdo zavrtává v bříšku..

• Nahlásit
  • Citovat
5.4.14 11:34

Ahoj prosím o radu. Včera jsem měla bolest v podbřišku jako při MS, pak se přidala i bolest v kříži, jen vpravo jakoby v místě, kde tuším že budou vaječníky :mrgreen: napadlo mě, že by to mohla být ovulace?? Kojím a od porodu jsem ještě nemenstruovala a předtím jsem otěhotněla prakticky hned po vysazení HA, takže tohle vůbec neznám. Měla jste to některá taky tak? A bolelo to tolik pak pokaždý nebo třeba jen při první MS po porodu (třeba nějaká hormonální smršť?? :lol: ). Bolest to byla docela výživná, takže jestli se to má opakovat každý měsíc tak teda potěš koště :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6253
5.4.14 11:39

@Popokatepetla Urcite,ja mela obcas taky bolestivou ovulaci, To se stava dost casto ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.14 11:44

@Andy27 občas? Tak to je fajn že aspoň ne pokaždý :palec: co jsem se tu dočetla, tak na to pomahá jedine HA a to zatím nechci brát, dokud kojím. Achjo a já si to období bez MS a toho všeho kolem tak užívala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13844
5.4.14 11:45

@Popokatepetla Jo jo, užij si to. :mrgreen: Ale nemusí to být vždycky stejně silné - může se ti to střídat podle vaječníků, nebo to bude pokaždé trochu jinak náhodně. Mně to přijde fajn, člověk pak ví. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
5.4.14 11:46

@Popokatepetla Mám to tak každý měsíc :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.14 11:50

@Litta já vědět nepotřebuju, množit se už neplánuju :mrgreen: i když vlastně i naopak..člověk aspoň ví, že ted si má dát sakra bacha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13844
5.4.14 11:51

@Popokatepetla Právě. ;) A třeba to na tebe ještě přijde. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.14 11:53

@Litta jo možná za pár let se na starý kolena ještě zblázním :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6253
5.4.14 11:55

:lol: Me to zaclo trapit posledni dva roky, jeden cyklus byl treba klidnejsi a dru byl mazec, jsem se bolesti ani nehla.Jj, ha a nebo jako ja..od te doby co jsem tehu, si nemuzu stezovat :mrgreen: Tak zkus nejake bylinky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama