vytrvale spermie

Anonymni
19.1.08 14:38

vytrvale spermie

Dobry den,chci se zeptat,jestli se nektere z vas podarilo otehotnet i 5 dni pred ovulaci?Ja si tedy nemerim BT,jen sleduji hlen,takze presny den ovu take nevim.Cyklus mam pravidelny po 30 dnech.V mem pripade bylo tuleni 12 a ty dny,co sleduji hlen,byly az tak od 15 do ted…ale uz je to mensi.Manza musel na sluzebku a vrati se az koncem pristiho tydne,takze jsem nemela sanci tuleni v tech lepsich dnech.Moc si mimi prejeme delsi dobu a tak uz resim i neresitelne.Jinak mi nic neni,zadne tehu priznaky…ale i ty pry byt nemusi.Budu vdecna za odpoved.Diky a nezlobte se,ze anonymni

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
19.1.08 15:07

Ahoj,
já jsem s poslední dcerou otěhotněla 4.den po menses(cyklus +-23dní),ovulaci jsem si nikdy nesledovala,ale předpokládám,že tak brzy jí nemám.Vím, kdy jsem otěhotněla jistě,protože i můj manžel hned další den odjel na měsíc na služebku.Časné těhu příznaky jsem ani s jedním děckem neměla žádný a to mám děti tři,tak bych je měla poznat.Máš větší naději,že budeš mít dceru,počnuté před ovu vydrží spíše holčičky.Držim palce.
Hodně štěstí Stáňa(nepřihlášená stanuska)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.1.08 16:54

Stano dekuju za povzbuzeni,byla bych stastna.Tak snad se dockame a pro manzu by to byl krasny darek.diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
48
19.1.08 17:04

Ahoj. Mě se asi podařilo otěhotnět už na konci menses. Někde jsem totiž slyšela, že některým neplodným párům se podaří otěhotnět, když to zkusí v tuto dobu. Zkusili jsme to takhle jen jednou a hned to vyšlo. Předtím více než rok se nedařilo. A narodil se chlapeček. Tak nevím. Třeba to byla náhoda, nebo ta metoda fakt funguje. Držím palce, ať se mimi také brzy dočkáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
19.1.08 17:09
Jeny7 píše:
Ahoj. Mě se asi podařilo otěhotnět už na konci menses. Někde jsem totiž slyšela, že některým neplodným párům se podaří otěhotnět, když to zkusí v tuto dobu. Zkusili jsme to takhle jen jednou a hned to vyšlo. Předtím více než rok se nedařilo. A narodil se chlapeček. Tak nevím. Třeba to byla náhoda, nebo ta metoda fakt funguje. Držím palce, ať se mimi také brzy dočkáš.

No spíš to bude tím, že ovulace proběhla v jiný den než se udává jako standardní…

U prvního jsem otěhotněla „ukázkově“ 14DC, druhé jsem otěhotněla 25DC cca, těsně před MS a bolesti, které jsem považovala za PMS, byly ve skutečnosti uhnízďování…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.1.08 19:07

holky dekuju vsem…nestacim se divit,jak tehotnite..ono to je asi opravdu na prirode a ta nas vzdycky prekvapi.Hezky vecer

• Nahlásit
  • Citovat
1234
19.1.08 19:25

Ahoj,
já jsem otěhotněla 8.den cyklu, tedy taky nějakých pár dní před ovu.
Akorát mi skončil menzes.
Měla jsem dost krátký cyklus (cca 25-6 dní), takže ovu moho být i kolem 11. dne cyklu a to spermie vydrží :lol: .
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
19.1.08 19:26

Ahoj, přesunula jsem diskusi do snažení (přece jen vytrvalé spermie nemají ve cvičení co dělat ;))

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1782
19.1.08 20:09

já otěhotněla buď v den, kdy mi skončila menzes nebo týden na to. Pak už žádné snaženíčko nebylo. Na mimi jsem čekala 3 roky.
Takže sexovat, když máš chuť a ne když myslíš, že máš ovulaci. To se mužeš na to datum upnout a stres nedovol otěhotnět.
Hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
19.1.08 22:24
Lesina píše:
Ahoj, přesunula jsem diskusi do snažení (přece jen vytrvalé spermie nemají ve cvičení co dělat ;))L.
proc ne?? asi proto ze cvicily tak jsou tak vytrvale ne?? :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
19.1.08 22:29

ja dvakrat otehotnela den pred ms ale co jsem slysela tak je hodne zen ktere otehotni na konci ms.Tak hodne stesti a at se zadari

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
20.1.08 00:13
gabinka píše:
Lesina píše:
Ahoj, přesunula jsem diskusi do snažení (přece jen vytrvalé spermie nemají ve cvičení co dělat ;))L.
proc ne?? asi proto ze cvicily tak jsou tak vytrvale ne?? :lol: :lol: :lol:

No hlavně protože ty ubohé vytrvalé spermie až na ojedinělé výjimky na konci námahy zdechnou ;) A to by se nám při cvičení a krásnění stát nemělo :)

A umíš si představit hubnoucí spermii? 8O

:D

L.

PS: K tématu - já těhotním na konci cyklu, před MS - třikrát vyzkoušeno :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
20.1.08 08:22

Mimo téma - Lesi tohle je diskuse, kam jsem přispěla, přijde mi reakce na mail, ale už se mi nevyfiltruje, když si dám najít diskuse s mým příspěvkem…a není jediná…:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
20.1.08 21:48

Má příbuzná otěhotněla poslední den MS, takže možný je leccos. Já zas 29 DC. . .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
20.1.08 22:30
Gabinka píše:
Mimo téma - Lesi tohle je diskuse, kam jsem přispěla, přijde mi reakce na mail, ale už se mi nevyfiltruje, když si dám najít diskuse s mým příspěvkem…a není jediná…:(

Už jsem problém poslala dál.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama