Jedna kapka a .....

Anonymni
17.1.08 13:52

Jedna kapka a .....

Zajímalo by mě, jestli s tímhle má některá zkušenosti, jestli se to opravdu stalo jen z jedné kapičky nebo víte jak to myslím, z těch kapiček lásky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
17.1.08 14:37

Pokud vím, tak kapičky lásky se říkalo tekutině, která vytéká z penisu ještě před tím než dojde k ejakulaci. Ona vlastně jakoby čistí a připravuje cestu pro spermie a může obsahovat už nějaké spermie. Kdo spoléhá na přerušovanou soulož a je hodně chytlavý, může otěhotnět už i z kapičky lásky. Myslím, že tohle měla tazatelka na mysli.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
10410
17.1.08 14:39

Radka má pravdu, to je kapička lásky, stará známá věc :D A dneska přijde na návštěvu kámoška s pětiměsíčním mimi z kapičky lásky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6200
17.1.08 14:53

když už jsme děvčata u té slušnosti…to je pořád dokola, co takhle nebýt anonym, když něco po druhých chci, ale pěkně se zaregistrovat (přezdívku si snad umí vymyslet každý) nebo alespoň se podepsat…

a na dotaz pisatelky…měla jsem na střední 2 spolužačky, co spoléhaly na to, že pokud nedojde k ejakulaci, nemohou otěhotnět…no dnes mají 13 leté děti :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.1.08 15:13

Takže ahojky holky, moc děkuju za odpovědi.
Kristýna

P.S. teda některým, já nevěděla, že i tady exituje taková nevraživost, dost smutné

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.1.08 15:44

Ahoj anonymni,nedavno jsem sem psala dotaz,ktery me zajimal a trapil…cekala jsem normalni odezvu maminek i nemaminek,ale spise se mi tu vysmaly.Chodim sem uz dva roky a prijde mi to cim dal horsi drbarna a vylevani si treba i spatne nalady…skoda,docela to byl pekny server.Jinak jsem zaregistrovana,ale uz se pod prezdivkou radeji ani neprihlasuji.

• Nahlásit
  • Citovat
1027
17.1.08 15:53

Musím souhlasit s Medůzou, myslím, že tyhle výpady nikomu nepomůžou! A je smutné, že se někdo bojí zeptat, aby nanstala neadekvátní reakce okolí… proto asi tolik přibylo anonymů.
Bosorka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
17.1.08 16:19

Holky, kapička lásky je opravdu dost hustý výraz, ale je poměrně známý a umím si představit, že je pro někoho přijatelnější než výrazy přesnější obsahující výrazy jako ejakulát, spermie a tak…

A protože si myslím, že jsme slušný server a ne pavlač, tak jsem promazala příspěvky, které se netýkají tématu.

A na dotaz tazatelky, ano, tato „kapička lásky“ už může obsahovat životaschopné a výkonné spermie - a tak můžeš otehotnět.

L.

PS: Nicméně i já si myslím, že i neregistrovaný uživatel by se mohl při položení otázky nějak podepsat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5444
17.1.08 16:24

že vás to baví se takhle dohadovat, přesně jak napsala Meduza, pokud se někdo zeptá podle mě na naprostou blbovinu, nebo prostě já mám pocit, že tohle snad nemůže ani nikdo pustit z úst, teda z klávesnice :lol: , tak si to přečtu, poklepu si prstem na čelo a jedu dál.
Protože musíte, uznat, že kolikrát to jsou perly, ty dotazy, co by stály za Nobelovu cenu za blbost.
Ale rozhodně nemám zapotřebí se tu s někým hádat a psát, že je úplně s prominutím blbej, že se na to ptá…

Dotaz, jestli se dá otěhotnět z kapičky lásky, mi zrovna nepřijde, jako blbej, tazatelka se spíše chtěla zeptat, zda někdo otěhotněl např. z přerušovaného milovaní, že? A že to nazvala kapičkama lásky, je snad jedno, myslím, že jsme to pochopily všechny!

Jsou tu spíše jiné diskuze, zejména o kočárkách, typu …a zase golfky, poraďte golfky, jaké golfky? a podobně, které mě vytáčejí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.1.08 16:30

Lesi, vidím, že už tě Bertík taky hezky vytáčí, že to tu mažeš. Jsem za to ráda. Já už jsem ti psala, že tohle je typ klíštěte, se kterým prostě nenaděláš nic. Chápu, že zakázat jí přístup je dost drsné opatření, ale i za tohle jsem ráda. Nevadí mi, že jsi smazala to naše dohadování a tvoji trpělivost vážně obdivuju, zvlášť jestli pročítáš všechny příspěvky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.1.08 16:31

To nahoře jsem psala já-Radka

• Nahlásit
  • Citovat
9867
17.1.08 16:37

No, spíš mě to mrzí… Nechci aby emimino skončilo jako rodina…

Ale s kapičkou lásky jsem se teď nedávno setkala osobně :) :oops: Teda ne osobně - v knížce :D Půjčila jsem si v knihovně několik thrillerů na odreagování a v jednom z nich byla místo mrtvoly už na straně sedm mužná hruď s pletenci svalů… Na straně čtyřicek kapička lásky (a další naprosto děsné až nepublikovatelné výrazy) a krátce poté mi došlo, že to nebude thriller, ale červená knihovna… :o Ale aspoň jsem se zasmála…

L. :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
17.1.08 16:41
Lesina píše:
No, spíš mě to mrzí… Nechci aby emimino skončilo jako rodina…

Ale s kapičkou lásky jsem se teď nedávno setkala osobně :) :oops: Teda ne osobně - v knížce :D Půjčila jsem si v knihovně několik thrillerů na odreagování a v jednom z nich byla místo mrtvoly už na straně sedm mužná hruď s pletenci svalů… Na straně čtyřicek kapička lásky (a další naprosto děsné až nepublikovatelné výrazy) a krátce poté mi došlo, že to nebude thriller, ale červená knihovna… :o Ale aspoň jsem se zasmála…

L. :oops: :lol:
:D:D:D:D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5444
17.1.08 16:42

Mě na tom výrazu nepřijde nic divnýho…tuším, že jsem někde četla snad i kapička touhy :oops:

Jednou jsem někde četla nějakou chytrou statistiku, kolik žen, by z té kapičky touhy asi otěhotnělo. Pravdou je, že to bylo naprosté minimum.
K oplodnění je potřeba dostatečná koncentrace spermií a to hlavně, těch rychlých :lol: a údajně v té kapičce, je jich za prvý minimum a hlavně líný jak vši :wink: .

Ale možné, je všechno. Třeba tazatelka Radka, bude jedna z toho minima…I když vlastně nevíme, jestli chce nebo nechce vidět //…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
17.1.08 16:46

No my jsme ten výraz docela i používali při komunikaci normálně:D

No a sice k oplodnění je třeba vysoká koncentrace, ale je spousta párů, kde nemohli otěhotnět, manžel špatné spermio a nakonec se zadařilo i z mála i bez doktorů…

Takže asi záleží i na náhodě a chytlavosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama