Bolestivé pohyby 34. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jajuj
Stálice 66 příspěvků 13.09.19 22:38
Bolestivé pohyby 34 týden

Ahoj holky jdu k vám pro radu od 32tt jsem otevřená na 2 a půl prstu Dr mi předepsala prášky které nepomohli tak to nechala být s tím že musím vydržet aspoň 3 týdny ještě aby malá nebyla v inkubátoru odhadovanou váhu v tomto týdnu má 2750g ale teď k věci mám málo plodové vody a řekla mi že když budu mít bolestivé pohyby tak hned k ní nebo do porodnice na kontrolu měl to někdo taky tak? Nechci zbytečně plašit aby tam na mě nekoukali jak na nějaký pako ale je to taková bolest že až slzy mi jdou do očí mám to poslední týden ale furt se to stupňuje a do toho ještě nesnesitelné bolesti stydké kosti jak se malá tlačí u první jsem tohle vůbec nezažila děkuji za rady :kytka:

Reakce:
Saarka_O
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 13.09.19 22:50

Jakypak pako? 8o Jeď se ukázat do porodnice a kdyby čirou náhodou na Tebe byl někdo protivný (což si nemyslím), tak oni tam přece od toho jsou, aby se na Tebe podívali. Ty tam nejedeš jen tak z pleziru :hug:

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 13.09.19 22:58

@jajuj my n3vime jak tě to bolí takže jestli se ti něco nezdá tak tam zajet od toho tam jsou neboj nikdo ti hlavu neutrhne :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.19 00:33

Jed do porodnice, hned. Ja jsem ted na rizikovym odd se ztencenym/zmizelym cipkem, (32tt) se mnou pani s odteklou plodovkou (2 tydny od 30tt) a pani 3 tydny otevrena (od 27tt). Vsechny nas tu nechali a dostali jsme injekce kortikoidu pro vyvoj plic miminka, pripadne dalsi podporu na udrzeni a vsechny nas kontroluji. Mne jedinou mozna jeste pusti. Ale hlavne, mohou pomoct tobe i miminku. Jed.

Drzim palce!

Prosim o zachovani anonymu, info o zdrav stavu ostatnich.

blumen
Hvězda diskuse 55018 příspěvků 14.09.19 06:53

@jajuj no tak pri malo plodovky kontroly klidne co tyden, navic pootevrena. Sjed na pohotovost :nevim: a pri to to nalezu aobtizich nechapu, proc by se meli tvarit blbe. Navic dite se ti tlaci dolu a proto se otviras

jajuj
Stálice 66 příspěvků 14.09.19 12:28

Tak jsem tam v noci byla sestřičky na mě koukali jak na vraha že se museli zvednout od kafíčka ale je prý vše v pořádku a už můžu prý i porodit :) v Úterý mám přijít na kontrolu… Nechtěla jsem jet z důvodu porodnici co máme 10 km jsem navštívila již při prvním porodu a poslali mě domů s tím že je vše v pohodě že to na porod vůbec nevypadá nijak mě nekontrolovali jen udělaly pásy byla jsem 41+3 nedalo mi to tak jsem jela do další o 30km dál a tam na zprávu z porodnice koukali jak blázni že mám pěkně rozjetej porod ale tak hlavně že teď je vše v pořádku :kytka:

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 14.09.19 13:09

@jajuj tak to jsou dobré zprávy. Vždycky když se ti něco nezdá je lepší zajet než aby bylo pozdě ;)…tak ať vydržíš co nejdéle :hug:

Váš příspěvek
Reklama