Reklama

Bolestivost prsou - je to znak těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejkaaa28
Povídálka 16 příspěvků 14.09.18 13:37
Bolestivost prsou

Zdravím :-) Chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s bolestivostí prsou. Snažíme se o miminko, a posledních pár dnů mě bolí prsa. Menstruaci mám dostat pruští týden. Mohl by to být znak těhotenství? Takhle brzo? Nebo jen pracuje psychika? Děkuji za odpověď všem :-) :srdce:

Reklama

Reakce:

Ann-Sylvie
Povídálka 17 příspěvků 14.09.18 14:08

Ahoj,
mě bolí prsa pokaždé týden před menstruací, takže bych to těhotenství nepřikládala.

Miska555
Stálice 93 příspěvků 27.09.18 22:33

Ahojky holky.. Chci jen zeptam par dni po ovulaci md zacali bolet prsa .. Tak ze jsem se i v noci budila s bolestma.. A pres to bylo utrpeni mit na sobe podprsenku.. Ale kdyz prisla menstruace ktera byla slaba jen na intimku tak me prsa prestali bolet.. Co myslite bylo to pricinou te menstruace ktera byla i nebyla i nebyla.. Nebo to mohl byt priznak.. Dekuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >