Bolestivost prsou - je to znak těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrejkaaa28
Povídálka 19 příspěvků 14.09.18 13:37
Bolestivost prsou

Zdravím :-) Chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s bolestivostí prsou. Snažíme se o miminko, a posledních pár dnů mě bolí prsa. Menstruaci mám dostat pruští týden. Mohl by to být znak těhotenství? Takhle brzo? Nebo jen pracuje psychika? Děkuji za odpověď všem :-) :srdce:

Reakce:
Ann-Sylvie
Povídálka 42 příspěvků 14.09.18 14:08

Ahoj,
mě bolí prsa pokaždé týden před menstruací, takže bych to těhotenství nepřikládala.

Miska555
Stálice 93 příspěvků 27.09.18 22:33

Ahojky holky.. Chci jen zeptam par dni po ovulaci md zacali bolet prsa .. Tak ze jsem se i v noci budila s bolestma.. A pres to bylo utrpeni mit na sobe podprsenku.. Ale kdyz prisla menstruace ktera byla slaba jen na intimku tak me prsa prestali bolet.. Co myslite bylo to pricinou te menstruace ktera byla i nebyla i nebyla.. Nebo to mohl byt priznak.. Dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >